Ще се върне ли кризата в Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот lakito7 » 26 ное 2009 11:50

Това е Левски,който искам да виждам по отношение настройката към мача.В спортно-техническо отношение има още много да се желае,но на фона на настройката за мача това,че се допускат елементарни грешки в пасовете,спирането,ударите не намали удоволствието ми да гледам Левски.За литекс какво да кажа,когато срещат Левски,селският им манталитет надделява,защото им е ясно,че нямат шанс,ако трябва да се надиграват с нас без "катализатор". :!:
Кризата свърши преди 2 мача,важното е напролет с новите,които се говори,че ще дойдат и с тези които са останали след разпродажбата,отборът да е поне два пъти по силен.
Виждам,че Еньо се справя много добре и ми напомня Гонзо като желание за игра,победа и непукизма,влезане здраво в единоборствата.
Последна промяна от lakito7 на 26 ное 2009 11:58, променено общо 2 пъти.
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот jindo » 26 ное 2009 12:03

Жалко, че Сърмов и Мечо не играха - тогава Минев щеше да си е на титулярното място и нескопосаното изчистване на лусио, което доведе до втори корнер и гол изобщо нямаше да го има. Съмняваме също, че щяхме да имаме червен картон в срещата. Все пак Левски показа доста вдъхновена игра и аз нямам съмнение, че пролетта ще смазваме.

Потребителски аватар
CSKA_MONTANA
Мнения: 140
Регистриран на: 26 ное 2009 11:45
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот CSKA_MONTANA » 26 ное 2009 12:04

Естествено,че се връща !!! Правиме им Х на Герена сега в събота !!! Да си избират 0:0,1:1 или повече.Тяхна воля :P

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот ЕМИЛ » 26 ное 2009 12:53

Темата е почистена от спам.Продължете напред.

niki_j
Мнения: 138
Регистриран на: 24 мар 2008 17:04
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот niki_j » 26 ное 2009 12:59

Кризата свърши и който не го вярва нека гледа мача ни с монтана. 7-0 :lol:
П.С. така по-добре ли е модератор :roll:
ИзображениеИзображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 ное 2009 13:03

Kak ще се връща кризата ? Та ние и с 9 човека за малко да бием ( отново....след финала за суперкупата ) прехвалените водачи... :lol:
Иначе шансовете за титлата се изпариха.....Литекс не са ЦСКА....Ганчев не е Титан !
Тоя дребният си е вързал здраво гащите.....вероятно ще намалим точките от тях....ама те са шампиони ( освен ако не решат, че са си свършили работата.....и вземат, че играят чесно до края ).... :lol:
Очаквам в оставащите два мача.....най малкото същата нагласа като снощи.....и да вземем две ( не лесни ) но убедителни победи !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vans81
Мнения: 97
Регистриран на: 13 сеп 2009 12:37
Skype: vans81
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот vans81 » 26 ное 2009 13:09

niki_j написа:Кризата свърши и който не го вярва нека гледа мача ни с монтана. 7-0 :lol:
П.С. така по-добре ли е модератор :roll:

Подкрепям те и аз мисля, че кризата свърши от тук само напред и нагоре!
А Монтана е само средата на пътя, така че едно 4-5 на 0 мисля, че е добре. ;)

П.С.: Надявам се не спамя, но е редно когато хора се напъват да ги предупредим да не разтегнат.
П.С.2 : Извинявам се, ако съм казал нещо и съм обидил някой. ;)

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот _RoKi_ » 26 ное 2009 13:37

Няма да се върни,аз не мисля,че това 2-2 ще повлияе на момчетата...Все пак до самия край водеха с 2-1 и ако не бяха Ч.К. друго щеше да бъде.Смятам точно обратното,че Левски започва да набира скорост

Потребителски аватар
JiJekov
Мнения: 30
Регистриран на: 15 юли 2009 13:14
Skype: bardon1976
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот JiJekov » 26 ное 2009 13:58

Кризата няма да севърне но едно ме притеснява за мача с Монтана а то е, че Еньо тъко набра инерция и тоя педерест Йорданов го изгони. А Монтана не се толкова слаби направиха добър отбор и нали се сещате, че срещу тях атаката ще се води от Георги Христов дано Жоазиньо вкара срещу тях че иначе лошо невиждам кой а може и Дарко или Седрик да ни измъкнат победата срещу Монтана а истината е, че започваме мача с 10 души защото Г. Христов пак ще гледа мача отблизо

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот tprodanov » 26 ное 2009 14:09

CSKA_MONTANA написа:Естествено,че се връща !!! Правиме им Х на Герена сега в събота !!! Да си избират 0:0,1:1 или повече.Тяхна воля :P



А кои сте вие? цска или монтана? :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 51 госта