"Европейска" публика

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот tprodanov » 26 ное 2009 00:03

ros написа:Няколко въпросчета...?
Колко бомби гръмнаха днес?
А предишните мачове?
И докога?
И кви мерки се вземат?
Все ми е тая кого бият в ложите. Но да пострада невинен фен, журналист или фоторепортер?
ПРЕСТАНЕТЕ!!!


Ти ли бе човек? А какво ще кажеш за Гергана? А какво ще кажеш, че за една година не събрахте нито стотинка за нея, а в темата ви за нея има всимчко на всичко 9 мнения? Колко бомби гръмнаха днес? И кога освен на днешния мач видя бомба в последните две години? Що така наизуст?

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот ros » 26 ное 2009 00:12

Мразя да говоря празни приказки. И за това ще кажа неща, които няма да ви се харесат, но тове си е ваш проблем.
1. Ако защитавате бомбите, хвърлени от трибуните - падате ми в очите. Особено тпроданов. Смятам те за човек, с който може да се води разумен спор. Дано да е само от афекта след мача
2. Бомби гърмяха и на мача с ЦСКА - поне 30 и на мача с Лацио и на мача с Редбул. Пусни си коментарите и звуковата картина от мача и се извини...
3. От случая с Гергана в сектор Г бомбичка не е гърмяла повярвай ми. Но след Младен Младенов /ЛЕКА МУ ПРЪСТ/ вие не спряхте

Хубаво ще е да намерите начин да се поозаптите /поне тези с бомбите/, за да не вредите на обикновените хора, на Левски и на българския футбол
Последна промяна от ros на 26 ное 2009 00:13, променено общо 1 път.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Бираманиак
Мнения: 79
Регистриран на: 25 ное 2009 12:49
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот Бираманиак » 26 ное 2009 00:18

Нищо не се е случило,просто вие не може да губите,особено във важни мачове.В тях сте свикнали вас да подпират а не да се свири по правилата и накрая в безсилието си до това стигате.


ти си вторият фен на Локо Пд с много къса памет на когото се натъквам тази вечер. първият се чуди дали щели да ни накажат:

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=10&t=33779&st=0&sk=t&sd=a

а сега и ти, че сме не можели да губим. явно не следиш първенството защото ако беше така щеше да помниш, че преди няколко кръга допуснахме рекорден брой поредни загуби. не си спомням някой да се е оплаквал от съдии, бфс-та и световни конспирации. доста хора пишете наизуст и сами си измисляте някакви неща на които сами да си вярвате.
Последна промяна от Бираманиак на 26 ное 2009 00:19, променено общо 1 път.
[wrapimg=]http://kachi-snimka.info/images/cqs1253642290x.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот ros » 26 ное 2009 00:26

МЕЦИ написа:
ros написа:Мразя да говоря празни приказки. И за това ще кажа неща, които няма да ви се харесат, но тове си е ваш проблем.
1. Ако защитавате бомбите, хвърлени от трибуните - падате ми в очите. Особено тпроданов. Смятам те за човек, с който може да се води разумен спор. Дано да е само от афекта след мача
2. Бомби гърмяха и на мача с ЦСКА - поне 30 и на мача с Лацио и на мача с Редбул. Пусни си коментарите и звуковата картина от мача и се извини...
3. От случая с Гергана в сектор Г бомбичка не е гърмяла повярвай ми. Но след Младен Младенов /ЛЕКА МУ ПРЪСТ/ вие не спряхте

Хубаво ще е да намерите начин да се поозаптите /поне тези с бомбите/, за да не вредите на обикновените хора, на Левски и на българския футбол

Махни си първо двете мазни физиономии от аватара....Те ожениха ли се? :lol:

До тук ли ти стигат силите? Жалко
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот tprodanov » 26 ное 2009 00:37

ros написа:Мразя да говоря празни приказки. И за това ще кажа неща, които няма да ви се харесат, но тове си е ваш проблем.
1. Ако защитавате бомбите, хвърлени от трибуните - падате ми в очите. Особено тпроданов. Смятам те за човек, с който може да се води разумен спор. Дано да е само от афекта след мача
2. Бомби гърмяха и на мача с ЦСКА - поне 30 и на мача с Лацио и на мача с Редбул. Пусни си коментарите и звуковата картина от мача и се извини...
3. От случая с Гергана в сектор Г бомбичка не е гърмяла повярвай ми. Но след Младен Младенов /ЛЕКА МУ ПРЪСТ/ вие не спряхте

Хубаво ще е да намерите начин да се поозаптите /поне тези с бомбите/, за да не вредите на обикновените хора, на Левски и на българския футбол



Пак говориш празни приказки.

Потребителски аватар
YoTheReal
Мнения: 428
Регистриран на: 18 май 2009 16:25
Skype: y0_the_real
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот YoTheReal » 26 ное 2009 00:47

В такъв мач с такъв съдия можеш да разбереш какво им е на феновете само като си на стадиона. Просто замълчи. Моля.
storm написа:
Доктор Хаус написа:Тиеро и Грило какви играят? :roll:

контузени

peh
Мнения: 184
Регистриран на: 27 авг 2009 11:11
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот peh » 26 ное 2009 00:53

отиди в ложите на стадиона в Ловеч и се обади срещу Гришата и после се оплачи :mrgreen:

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот vesodoc » 26 ное 2009 09:22

Абе, що никой не се сеща да каже, че ни писна на нас софианци, селяните да ни мразят, а в същото време да ни се катерят по главите!!!!
Хем ни обиждат, хем ни мразят до мозъка на костите си, хем всички искат да идват в София и да правят пари на наш гръб!!!!
Вече в София се живее по-зле, отколкото в "Града на Люляците" (междудругото, ебати педалското определение за град, но нейсе, нямам нищо против самия град), та на хората им писна! Хем в прованса на много места вече се живее по-добре, отколкото в София, хем пак завинаги провансалите, ако могат в капка вода ще ни удавят. Ей затова стана мелето, ако питате мене!!!! А проституските номера на съдийчето само подпалиха барута!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот ehh » 26 ное 2009 15:24

Модераторите няма ли да направят нещо? Докога тоя пубер USF ще наводнява форума ни с глупости?
Само скандали се предизвикват по този начин. Да си пусне темата в червения форум и там да плюе.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта