Спрете незабавно първенството!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот gogova4o » 25 ное 2009 22:12

само не разбрах Левски за какво протестираха при 2-я гол на Литекс,моля някой да разясни
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот PFC Litex » 25 ное 2009 22:13

maximalniq написа:Излагаш се... При единоборство в центъра на полето от вратарска топка жълт картон за пръв път виждам...

Еньо беше предупреден за лактите и точно за това му даде ВТОРИЯ, споровете са за първия жълт на Еньо, слушай малко какво говорят от лагера на Левски де
Изображение

Потребителски аватар
downlow
Мнения: 343
Регистриран на: 28 авг 2009 07:29
Местоположение: Варна

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот downlow » 25 ное 2009 22:14

gogova4o написа:само не разбрах Левски за какво протестираха при 2-я гол на Литекс,моля някой да разясни

за някакъв фал в нападение,който за мен не съществуваше.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот boys85 » 25 ное 2009 22:14

maximalniq написа:Не ,аз сериозно ще се гръмна...

Ами гръмни се. Май за вас дузпи и червени картони срещу Левски на Герена нещо извънземно. Като се замислиш първото май от седем години не се беше случвало. :roll:
За днешния мач: за мен съдията си отсъждаше без грам пристрастност, единствено вторият жълт на Кръстовчев беше малко пресилен, като се излъга от посягането с лакът. Всичко друго си беше правилно отсъдено. ;)

ACDC
Мнения: 90
Регистриран на: 17 май 2009 23:07
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот ACDC » 25 ное 2009 22:15

Хаха хора наистина ще ме разбиете.. и аз съм от антилевскарите затова пиша така. Обаче колкото и повторения да гледам мача си беше наред от всяка гледна точка. Съдията си беше пълен пич . Аз както преди си изказах мнението дори при протестите след гола, особено на Митрев, си му спести ако не червен, то поне жълт картон. Независимо какво е направил съдията ти къв си за да го буташ 10 метра, а и какво нередно имаше при втория гол на Литекс?

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот gogova4o » 25 ное 2009 22:16

downlow написа:
gogova4o написа:само не разбрах Левски за какво протестираха при 2-я гол на Литекс,моля някой да разясни

за някакъв фал в нападение,който за мен не съществуваше.

мерси,защото аз не видях нищо нередно затова питах,че може и да несъм видял хубаво
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
Sporter
Мнения: 41
Регистриран на: 26 авг 2009 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот Sporter » 25 ное 2009 22:16

Мачът беше планиран за хикс. :? Това стана ясно още в средата на първото полувреме. Щом поведохме след почивката предположих, че или ще изгони още някой от нашите или ще свири дузпа за Литекс. Видяхме какво стана.
Съдията се справи наистина блестящо - без нагло да подпира отбора от Ловеч, се справи със задачата. Това е дерби с голям заряд и е нормално футболистите да са по-нервни и да има по-груби влизания. Съдията, обаче майсторски изнерви обстановката още в началото на мача, като раздаде няколко "стриктни" жълти картона, с което си отвори мегдан за творчество през второто полувреме. И логичното се случи - не беше дузпа, а измислен червен картон на Еньо Кръстовчев. А пресиленото изгонване на Гонзо окончателно светна лампите в киното.
Този филм сме го гледали.

Извод: поредният манипулиран мач в първенството, който отдалечава отборите ни от достойно представяне в международните турнири.
Язък и за Левски, който се раздаде на терена, целият отбор.

Само Левски!

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот maximalniq » 25 ное 2009 22:18

Нямам коментар за някои индивиди над мен.Айде стига съм се ядосвал.Достатъчно за днес.
Изображение

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот ultra_blue » 25 ное 2009 22:19

gogova4o написа:само не разбрах Левски за какво протестираха при 2-я гол на Литекс,моля някой да разясни

Аз лично без да съм гледал повторение още претенции нямам но неможе никой да ме обеди,че за да оставиш Левски на Герена с 9 човека срещу 1-я в класирането не е тенденциозно и на тоя съдя зад гърба му седи някой много голям ... Пак казвам - за Минев съм съгласен ... За изгонването на капитана на Литекс (не му помня името понеже съм с 38+С темп. ) е пресилено но за изгонването на Еньо ще споря ако ще и да умра пред шибания комп !!!
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

marin_stoi4cov
Мнения: 22
Регистриран на: 31 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот marin_stoi4cov » 25 ное 2009 22:25

Очакваме да видим да ли сте има наказание за изцепките с делегацията на Литекс :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov, Киро Пора и 55 госта