Спрете незабавно първенството!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот PFC Litex » 25 ное 2009 21:57

stenly написа:В твоята уста (или по-точно пръсти) звучи добре ;)


Мерси ;) :P

Според мен съдията и отсъжданията не повлияха на резултата, а червените картони на Левски са за втори жълти.
Еньо беше предупреден, че за лактите ще получи картон и го получи.
Тинката залслужен червен, Веско Минев също.
До 20-тата минута Левски играеха ръгби и не случайно ебаха мамата на Дока
Последна промяна от PFC Litex на 25 ное 2009 21:58, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот gogova4o » 25 ное 2009 21:58

Levski_sinite_fenove написа:Ама то на човек му идва до гуша вече бе. Едно дерби не се игра тая година без съдиите да си свирят квото са им наредили, най пресните примери са Локо София ЦСКА и Левски Литекс, и двата мача щяха да станат чудесни ако съдиите бяха от чужбина. ТОЙ ЛЮБО ПЕНЕВ ДОБРЕ СИ ГО КАЗА

много си прав особено 2-то изречение ,затова се чудя защо всички плюят съдията,а не тези коио им нареждат,защото си мисля,че ако свири некакто са му казали повече няма да види А и Б група
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот cska_90 » 25 ное 2009 21:58

ultra_blue написа:Бе неска си немах работа и влизам да видя кво пишат тия миндили от ДонГалфон.еу и виждам -"съдя антилевскар свири дербито довечера..." ?! Викам си - тия нормални ли са бе, половин футболна България ще гледа тоя мач, тоя "свирач" неможе така да ни нареди насред Герена... Е явно може и са се чудя ДонБалКон явно пишат истини ?! Не ме е яд за хикс-а ,яд ме е че некъв палячо и още няколко парцали от БФС-то решават кой ще е шампион . Дано червните наиграят Ганчев и паричките му да отидат на вятъра ... :geek:



Е дано се окажеш прав!!Ще се радвам!
Ама защо си отписвате отбора- рано е още!!Има време аи играете добре напоследък!
Изображение

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот maximalniq » 25 ное 2009 21:59

PFC Litex написа:
stenly написа:В твоята уста (или по-точно пръсти) звучи добре ;)


Мерси ;) :P

Според мен съдията и отсъжданията не повлияха на резултата, а червените картони на Левски са за втори жълти.
Еньо беше предупреден, че за лактите ще получи картон и го получи.
Тинката залслужен червен, Веско Минев също.
До 20-тата минута Левски играеха ръгби и не случайно ебаха мамата на Дока

Излагаш се... При единоборство в центъра на полето от вратарска топка жълт картон за пръв път виждам...
Изображение

Потребителски аватар
sokoban
Мнения: 225
Регистриран на: 23 окт 2009 15:43
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот sokoban » 25 ное 2009 22:00

Смешките пак зареваха съдията им бил виновен този пикаел на криво не знам си кво.................на крива ракета космоса и пречи
Време е да погледнете истината в очите и да видите колко са смешни книжните шопски грандове!

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот DukeUnv » 25 ное 2009 22:01

sokoban написа:Смешките пак зареваха съдията им бил виновен този пикаел на криво не знам си кво.................на крива ракета космоса и пречи
Време е да погледнете истината в очите и да видите колко са смешни книжните шопски грандове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ти наред ли си бе?! Ти гледа ли мача въобще или пишеш само, за да се заядеш?!?!?!?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Изображение

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот maximalniq » 25 ное 2009 22:02

sokoban написа:Смешките пак зареваха съдията им бил виновен този пикаел на криво не знам си кво.................на крива ракета космоса и пречи
Време е да погледнете истината в очите и да видите колко са смешни книжните шопски грандове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Какъвто народа ,такъв и футбола господа...
Изображение

Потребителски аватар
gogova4o
Мнения: 540
Регистриран на: 04 ное 2009 18:54
Местоположение: Пловдив-България
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот gogova4o » 25 ное 2009 22:02

kotzeto написа:АМИ КАКВО ДА КАЖЕМ НИЕ ОТ БОТЕВ-ВЕЧЕ 10 ГОДИНИ ПАЛЯЧОВЧИТЕ СЪДИИ И СКАПАНОТО БФС СЕ ГАВРЯТ С НАС-НО КАКВО ДА НАПРАВИМ-В ТАЯ СКАПАНА ДЪРЖАВА И ФУТБОЛЪТ Е КАТО ВСИЧКО ОСТАНАЛО-ЗАТОВА ИЗМИСЛЕНИТЕ ГРАНДОВЕ В ЕВРОПА ГИ БИЯТ КАТО ШКЕМБЕ У ДУВАР ОТБОРЧЕТА КАТО БАТЕ И ТАМПЕРЕ

бях писал и в една друга тема,че макар и да сме много зле пак си идват със съдиите за всеки случай,но срещу Ботев може ,а срещу псевдограндовете неможе ,даже 1грешка да направи съдията става държавен проблем
Teo написа:
Вие по селата и паланките нямате ли си отбори, че сте фенове на софийските... баси селянията!

Станко
Че то и ти си селянин,ама неосъзнат

damageplan
Софийските агитки на Левски и ЦСКА са не по-големи от тези на Локо Сф и Славия .

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот cska_90 » 25 ное 2009 22:02

maximalniq написа:
PFC Litex написа:
stenly написа:В твоята уста (или по-точно пръсти) звучи добре ;)


Мерси ;) :P

Според мен съдията и отсъжданията не повлияха на резултата, а червените картони на Левски са за втори жълти.
Еньо беше предупреден, че за лактите ще получи картон и го получи.
Тинката залслужен червен, Веско Минев също.
До 20-тата минута Левски играеха ръгби и не случайно ебаха мамата на Дока

Излагаш се... При единоборство в центъра на полето от вратарска топка жълт картон за пръв път виждам...



Е ако спира бърза атака си е картон!
Изображение

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот boys85 » 25 ное 2009 22:03

sokoban написа:Смешките пак зареваха съдията им бил виновен този пикаел на криво не знам си кво.................на крива ракета космоса и пречи
Време е да погледнете истината в очите и да видите колко са смешни книжните шопски грандове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако всеки път така ревяха и искаха изпълкоми отборите ощетявани в мачове с Левски и Цска (в случая въобще не смятам, че съдията ощети някой от двата отбора), то нямаше да имаме първенство. :roll: Смешен плач в синьо, оня ден пък беше в червено :!:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 120 госта