Спрете незабавно първенството!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

eighteen
Мнения: 168
Регистриран на: 29 мар 2009 12:14

Спрете незабавно първенството!

Мнениеот eighteen » 25 ное 2009 21:07

Пускам темата преди да е завършил мача Левски Литекс/резултата е 2 на 1/ Призовавам първенството да бъде спряно! След гаврата с мача Локо - Цска,трябва да изтърпим и тази гавра! Това е срам за българския футбол! Заради такива съдий не трябва да има футбол! Най-добре е да вземе да вкара гол за Литекс,та да е доволно наглото джудже! По-добре 2,3 или 10 с честна игра,отколкото първи като Литекс! Амин за българския футбол!


farin01
Мнения: 60
Регистриран на: 20 авг 2009 18:02
Skype: mikovarbanov
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот farin01 » 25 ное 2009 21:18

пич изобщо не съм съгласен с теб мисля че всеки един съдия трябва да показва такива картони за да може поне малко от малко да светне в нашия футбол единствено не съм съгласен с червения картон на кръстовчев иначе всичко друго е правилно за мен

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот pas » 25 ное 2009 21:19

eighteen написа:Пускам темата преди да е завършил мача Левски Литекс/резултата е 2 на 1/ Призовавам първенството да бъде спряно! След гаврата с мача Локо - Цска,трябва да изтърпим и тази гавра! Това е срам за българския футбол! Заради такива съдий не трябва да има футбол! Най-добре е да вземе да вкара гол за Литекс,та да е доволно наглото джудже! По-добре 2,3 или 10 с честна игра,отколкото първи като Литекс! Амин за българския футбол!


А някакви основания ще посочиш ли? Съдията е там, за да прилага правилника. Ако трябва и още червени картони ще даде. Футбола не е корида. Според мен всички картони бяха заслужени. Толкова груб мач не съм гледал от години. Още в 10-та минута изнесоха Дока след зверска балтия, а до 25-та мин. имаше поне 10 много груби фаула и от двете страни. Футболистите знаят правилата и щом са тръгнали да печелят без да подбират средства, ще си понесат и последствията. Напълно подкрепям съдията, но за съжаление съм сигурен, че ще е поредния наказан, за да се угоди на "грандовете".

п.п. Не симпатизирам нито на Левски, нито на Литекс.
Последна промяна от pas на 25 ное 2009 21:21, променено общо 1 път.

macko_razbivach
Мнения: 321
Регистриран на: 01 май 2009 18:50
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот macko_razbivach » 25 ное 2009 21:20

Тоя съдия заслужава да го пречукат някъде....
Как да си сменя username-а, че съм малко голям вече за този? :)

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2814
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот futbolqga » 25 ное 2009 21:20

Мога да му пожелая само възможно най-скоро да освободи този свят от присъствието си!

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот veseo » 25 ное 2009 21:21

eighteen написа:Пускам темата преди да е завършил мача Левски Литекс/резултата е 2 на 1/ Призовавам първенството да бъде спряно! След гаврата с мача Локо - Цска,трябва да изтърпим и тази гавра! Това е срам за българския футбол! Заради такива съдий не трябва да има футбол! Най-добре е да вземе да вкара гол за Литекс,та да е доволно наглото джудже! По-добре 2,3 или 10 с честна игра,отколкото първи като Литекс! Амин за българския футбол!


Еййй, много ревете като някой друг играе с вашите прийоми :evil: Като купувате не съдии, а цялото първенство, няма гавра, няма срам, ама като се дават червени картони срещу вас (ужас!!) е кофти, а?
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот ultra_blue » 25 ное 2009 21:21

farin01 написа:пич изобщо не съм съгласен с теб мисля че всеки един съдия трябва да показва такива картони за да може поне малко от малко да светне в нашия футбол единствено не съм съгласен с червения картон на кръстовчев иначе всичко друго е правилно за мен

Малко ли е? На мене ли ми се струва или гласят Литекс-а за шампиони ?! Ако е така наистина да закриват първенството ! Много съм афектиран и напрао незнам ... Срам , срам :!: :!: :!:
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот cska_90 » 25 ное 2009 21:22

eighteen написа:Пускам темата преди да е завършил мача Левски Литекс/резултата е 2 на 1/ Призовавам първенството да бъде спряно! След гаврата с мача Локо - Цска,трябва да изтърпим и тази гавра! Това е срам за българския футбол! Заради такива съдий не трябва да има футбол! Най-добре е да вземе да вкара гол за Литекс,та да е доволно наглото джудже! По-добре 2,3 или 10 с честна игра,отколкото първи като Литекс! Амин за българския футбол!



Пич съдията е пълен некадърник,но прецака и двата отбора-не само вас-Йеленкович го изгони за нищо,спести червен още първото полувреме на Минев,дузпа не им даде!
Изображение

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Спрете незабавно първенството!

Мнениеот vladitol » 25 ное 2009 21:23

тъпия съдия ! ощети ни :evil: :evil:
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта