За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 20:40

Кашчей написа:

Бил съм на мач "Левски"-"Славия" 2:0 на Националния стадион....86-87-а година беше някъде.Ламята вкара и двата гола, а конна милиция не видях никъде.
Не съм от София и просто използвах факта, че съм там и се играе мач на националния стадион.Виж, след мача се скрих в един магазин, докато отмине тълпата еуфорично настроени фенове на "Левски".. страшно си беше, но пак не чух чаткане на копита и не видях конна милиция.

Говоря за мачове с цска.Няма значение..Явно сте настроени ....негативно.
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот Angoff » 23 ное 2009 20:41

МЕЦИ написа:
Angoff написа:
Карай го по-спокойно...Знаеш ли ,защо се нарича отборът на Народа?!Първо-създаден е от обикновенни хора от народа...Не като някои измислени от властта клубове.Второ-Левски ОФИЦИАЛНО е признат за отбор на настроените опозиционно хора в България преди 89 година.От западната преса .Няма да продължавам ,защото виждам ,че се дразниш,а не желая да те обиждам...


Меции Мециии Мецииии ... Галатасарай,като е създаден от българи да не би да ги наричат "Българският" отбор в турция ?
Викаш всички последователи и фенове на Левски са лежали в Белене,щото по-това време опозицята там е била на курорт :lol: :lol: :lol:

Друг някой мит няма ли да ни покажеш ?
Примерно аз ви предлагам на емблемата отгоре на буквичката Л да сложите един ореол ...

Нищо не викам.Пиша си... :lol: Ореолче ще сложи друг отбор...Като отиде на онзи свят... :)

За вас незная ние отгоре си имаме 3 звезди ... да умираме не мислим въпреки,че ни го пожелавате и то от сърце ... но не тук сме за да сте вечно зад нас и да имате успехи...защото ако ни няма , най-големите ви успехи ще увиснат,като ченетата на привържениците на Левски след мача с Антверпен,а именно...7-1,7-2 и 15-те гола на Гонзо :lol: :lol: :lol:
Така,че не ни пращайте на ония свят има още прах да дишате ;)
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 ное 2009 20:43

liverpul11 написа:лефски тая година не играеше ли само опашкарски дербита ,че нещо ми убягват от 3-ката.


За Liverpool предполагам, че не знаеш как се изписва :mrgreen: , за ЛЕВСКИ те съветвам да внимаваш с правописа, защото Емил може да те "банира" за някой и друг ден от форума :evil: , а за мястото на "Левски" в тройката изчакай до края на полусезона, като междувременно се запознай с неговата програма, програмата на "Локо" Сф и "Черноморец" :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ivo1964
Мнения: 623
Регистриран на: 08 юли 2009 19:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ivo1964 » 23 ное 2009 20:46

Много сте ми смешни левскарите, като започнете да се оплаквате, че сте репресирани. Ходил съм и преди 89-та на дербито, при това с приятели левскари. Бил съм и в сектор "Б" на същото това дерби. Живял съм и в Подуяне. Е как пък не видях и не чух накой от същите тези мои приятели да е бил тормозен за това, че е левскар?! `Айде стига глупости! Говорите така, защото се водите от лозунга на Лафчис. Но разберете, че вече не е модерно да си репесиран дисидент! Просто годините си минават, а ние се ръфаме за глупости, докато любимата ни игра все повече я опорочават и яздят всякакви олигрофени: Лупи, Батков, Черепа, Чорни и други "герои". Но тъй като темета е друга, то нека феновете на Литекс да се похвалят и те някога, че са имали такъв спор: кой е по- по- най-...

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 20:46

PFC Litex написа:
МЕЦИ написа:Повярвай,никак не е лесно...Аз съм на 50 години...Нищо не знаеш ,какво значеше да си ...привърженик на Левски преди 89 година.Говоря за...редови привърженик...Чувал си за конна милиция нали?! :lol:

Не съм първа младост и доста съм поживял във времето преди 1989, така че зная за какво говориш и какво имаш в предвид.

Дразня се на тъпите спорове и най-вече на обиди и квалификации без да има повод за същото.
Време е да разберат всички, че докато не се появят 3-4 конкурентни отбора ако ще А група да я направят и с 8 отбора нивото на футбола няма да се повиши. Конкуренцията ражда качеството и се радвайте, че я има. :!:

Виждате там където няма конкуренция (Шотландия), че и там нещата макар с малко отбори в групата им не са цъфнали и вързали, и футбола им днес не може да се оприличи като силен.

Прав си...Но ако има честна игра.Или поне да няма циркове като Литекс -цска...Я Ганчев да взима "тараторите" и да е спокойно :lol: Това беше шега...За Ганчев... :) А иначе мача няма да се играе в сряда.Той е решен...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот Angoff » 23 ное 2009 20:46

Captain Stottlemeyer написа:
liverpul11 написа:лефски тая година не играеше ли само опашкарски дербита ,че нещо ми убягват от 3-ката.


За Liverpool предполагам, че не знаеш как се изписва :mrgreen: , за ЛЕВСКИ те съветвам да внимаваш с правописа, защото Емил може да те "банира" за някой и друг ден от форума :evil: , а за мястото на "Левски" в тройката изчакай до края на полусезона, като междувременно се запознай с неговата програма, програмата на "Локо" Сф и "Черноморец" :)

Каква е тази програма...единственото нещо между тия 2 отбора е че ви отупаха!!!
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 20:47

ivo1964 написа:Много сте ми смешни левскарите, като започнете да се оплаквате, че сте репресирани. Ходил съм и преди 89-та на дербито, при това с приятели левскари. Бил съм и в сектор "Б" на същото това дерби. Живял съм и в Подуяне. Е как пък не видях и не чух накой от същите тези мои приятели да е бил тормозен за това, че е левскар?! `Айде стига глупости! Говорите така, защото се водите от лозунга на Лафчис. Но разберете, че вече не е модерно да си репесиран дисидент! Просто годините си минават, а ние се ръфаме за глупости, докато любимата ни игра все повече я опорочават и яздят всякакви олигрофени: Лупи, Батков, Черепа, Чорни и други "герои". Но тъй като темета е друга, то нека феновете на Литекс да се похвалят и те някога, че са имали такъв спор: кой е по- по- най-...

Теб да те пита някой?!
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 ное 2009 20:51

ros написа:Признавам, че в този случай ще отида да подкрепя Литекс


Лошо няма, ще имат нужда от външна помощ, защото публиката от Ловеч ще бъде 20-30 човека :mrgreen: Не сядай, обаче, в сектора за гости, ще трябва да се изръсиш 5 лева, по-добре дай още 2 и седни като бял човек в сектор "А" :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ivo1964
Мнения: 623
Регистриран на: 08 юли 2009 19:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ivo1964 » 23 ное 2009 20:51

МЕЦИ написа:
ivo1964 написа:Много сте ми смешни левскарите, като започнете да се оплаквате, че сте репресирани. Ходил съм и преди 89-та на дербито, при това с приятели левскари. Бил съм и в сектор "Б" на същото това дерби. Живял съм и в Подуяне. Е как пък не видях и не чух накой от същите тези мои приятели да е бил тормозен за това, че е левскар?! `Айде стига глупости! Говорите така, защото се водите от лозунга на Лафчис. Но разберете, че вече не е модерно да си репесиран дисидент! Просто годините си минават, а ние се ръфаме за глупости, докато любимата ни игра все повече я опорочават и яздят всякакви олигрофени: Лупи, Батков, Черепа, Чорни и други "герои". Но тъй като темета е друга, то нека феновете на Литекс да се похвалят и те някога, че са имали такъв спор: кой е по- по- най-...

Теб да те пита някой?!


Оооо, ментора, нещо май се засягаш, а?

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 ное 2009 20:53

Ангов, спорът ни е мъртво роден......с мнението си, исках да покажа, че монетата има две страни !
Ти излизаш с медалите и отличията....аз с преките мачове......в случая е повече от ясно, че има две истини - синя и червена.....но както казах, спорът кой е най добрият отбор в България, е мъртво роден.
Да не обръщаме темата на Левски - ЦСКА.....
П.П.
Абе хора....как пък пак го обърнахме на "Сини" срещу "Червени" ?
Тук не става ли въпрос за Левски и Литекс ?
Последна промяна от THE G.A.M.E на 23 ное 2009 20:56, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 96 госта