За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 21:10

ivo1964 написа:Меци, много си информиран явно. Но да те питам - ако ни нямаше нас, мръсните чорбари, с кого щеше да си упражняваш немощната риторика? Нали ти е ясно, че нито вие без нас, нито ние вез вас ще сме същите. Така е - единство на противоположностите! Замисли се следващият път, като ме гониш от форума, дали пък случайно няма да имаш полза от спор не само с тъпи ултраси, а с истински фенове.

Аз си я упражнявам с жена ми :) Вие сте доста под нивото и....А що се отнася до единство и ...БОРБА...на противоположностите-това са ви го насадили от 49 година последователите на братята Марск...Гручо...опс..извинявай..Карл Маркс...Нали сте му рожби?! :lol:
Последна промяна от МЕЦИ на 23 ное 2009 21:12, променено общо 2 пъти.
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот Angoff » 23 ное 2009 21:12

kalo написа:
Angoff написа:
lakito7 написа:Разбира се, Левски е най-силният български отбор,така че за дерби /става въпрос за истинско дерби/ с някой български отбор,няма смисъл да се говори и това със сигурност не е мача с Литекс.

Съдиш по класирането на отбора в момента,резултатите в евротурнирите или спечелените титли на отбора,че го наричаш най-силният :lol: :lol: :lol:

Сигурно съди по баланса между Левски и другите отбори от България!За по ясно-повече победи или загуби имат помежду им!
Анадъмо,Ардино? ;)

Това,кого го грее...както написах преди това за това титли и медали не дават ;)
П.С. Не разбирам турски ...
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ros » 23 ное 2009 21:20

Captain Stottlemeyer написа:
ros написа:Признавам, че в този случай ще отида да подкрепя Литекс


Лошо няма, ще имат нужда от външна помощ, защото публиката от Ловеч ще бъде 20-30 човека :mrgreen: Не сядай, обаче, в сектора за гости, ще трябва да се изръсиш 5 лева, по-добре дай още 2 и седни като бял човек в сектор "А" :)

Говорех за мача от Шампионската лига Лигекс - Апоел. Ще бъда 5001ия
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 21:27

ros написа:
Captain Stottlemeyer написа:
ros написа:Признавам, че в този случай ще отида да подкрепя Литекс


Лошо няма, ще имат нужда от външна помощ, защото публиката от Ловеч ще бъде 20-30 човека :mrgreen: Не сядай, обаче, в сектора за гости, ще трябва да се изръсиш 5 лева, по-добре дай още 2 и седни като бял човек в сектор "А" :)

Говорех за мача от Шампионската лига Лигекс - Апоел. Ще бъда 5001ия

Виж,отбор от малък град как да има повече зрители?!А ако цска играе с Апоел в ШЛ?Или ти си знаеш,че това няма да се случи :) За ШЛ...питам;)Стига сме се дразнили...Всички сме в един цирк...Безнадеждно сме зле...Криза..От 65 години...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот PFC Litex » 23 ное 2009 21:31

Хора стига с тази публика, фенове и т.н., те отдавна ги няма по всички стадиони в България и ако в София се радвате на 5 000 зрители на мач това е много жалко :|
Ловеч ако беше поне 100 000 град съм сигурен, че на стадиона на всеки мач ще има над 5 000 зрители. В момента от приятели от Ловеч които са ми споделяли града е останал според тях около 30 000 население и средно на мач ходят по 1000 човека.

Много фенове имат Левски и ЦСКА, но все форумни и телевизионни, а като трябва да се отиде на стадиона и в последният мач само 14 000 го направиха :|
Изображение

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 21:36

PFC Litex написа:Хора стига с тази публика, фенове и т.н., те отдавна ги няма по всички стадиони в България и ако в София се радвате на 5 000 зрители на мач това е много жалко :|
Ловеч ако беше поне 100 000 град съм сигурен, че на стадиона на всеки мач ще има над 5 000 зрители. В момента от приятели от Ловеч които са ми споделяли града е останал според тях около 30 000 население и средно на мач ходят по 1000 човека.

Много фенове имат Левски и ЦСКА, но все форумни и телевизионни, а като трябва да се отиде на стадиона и в последният мач само 14 000 го направиха :|

Прав си.Аз не ходя,защото трябваше да обяснявам на 5 годишният си син,преди време,какво означава "бели педераси" и защо се хвърлят новогодишни бомбички през..август... :lol: Ходех,когато футболът беше игра...истинска...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот unist_gp » 23 ное 2009 21:38

Всички помним какво стана миналия сезон на този мач. Левски дойде в Ловеч след загуба от ЛокоСофия и Ганчев и Батков уредиха чрез Заберски голямата тото изненада - победата на Левски с 2-1 за едно полувреме. ;) В следствие на което вместо да изгонят веднага Велев, той ходи по нервите на хората още половин година. Дано сега Батков и Ганчев пак да не уредят някоя далавера на гърба на феновете.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ros » 23 ное 2009 21:39

МЕЦИ написа:
PFC Litex написа:Хора стига с тази публика, фенове и т.н., те отдавна ги няма по всички стадиони в България и ако в София се радвате на 5 000 зрители на мач това е много жалко :|
Ловеч ако беше поне 100 000 град съм сигурен, че на стадиона на всеки мач ще има над 5 000 зрители. В момента от приятели от Ловеч които са ми споделяли града е останал според тях около 30 000 население и средно на мач ходят по 1000 човека.

Много фенове имат Левски и ЦСКА, но все форумни и телевизионни, а като трябва да се отиде на стадиона и в последният мач само 14 000 го направиха :|

Прав си.Аз не ходя,защото трябваше да обяснявам на 5 годишният си син,преди време,какво означава "бели *******и" и защо се хвърлят новогодишни бомбички през..август... :lol: Ходех,когато футболът беше игра...истинска...

И все пак какво му обясни... И пита ли те "Абе тате, кво правят нашите в Русия"
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 21:40

ros написа:
МЕЦИ написа:
PFC Litex написа:Хора стига с тази публика, фенове и т.н., те отдавна ги няма по всички стадиони в България и ако в София се радвате на 5 000 зрители на мач това е много жалко :|
Ловеч ако беше поне 100 000 град съм сигурен, че на стадиона на всеки мач ще има над 5 000 зрители. В момента от приятели от Ловеч които са ми споделяли града е останал според тях около 30 000 население и средно на мач ходят по 1000 човека.

Много фенове имат Левски и ЦСКА, но все форумни и телевизионни, а като трябва да се отиде на стадиона и в последният мач само 14 000 го направиха :|

Прав си.Аз не ходя,защото трябваше да обяснявам на 5 годишният си син,преди време,какво означава "бели *******и" и защо се хвърлят новогодишни бомбички през..август... :lol: Ходех,когато футболът беше игра...истинска...

И все пак какво му обясни... И пита ли те "Абе тате, кво правят нашите в Русия"

Да.Пита ме.И му казах-сине,нашине поне могат да пътуват,докато други не ги пускат :lol:
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ros » 23 ное 2009 21:43

И все пак какво му обясни... И пита ли те "Абе тате, кво правят нашите в Русия"[/quote]
Да.Пита ме.И му казах-сине,нашине поне могат да пътуват,докато други не ги пускат :lol:[/quote]
След като имаш сили да се забавляваш - добре. Догодина пак... Приятен полет
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, olimpi и 157 госта