За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ros » 23 ное 2009 22:09

МЕЦИ написа:
ros написа:Отбор, който вади на мъртвец нож и се гордее с това /най-големия му успех/ получава Тампере и Беверен и Антверпен. Лека вечер и точи томахавката - ние не шаваме

Ами шавайте де..Иначе няма да ни е кеф като ви вкарваме :lol:

Хем сме мъртви според вас, хем искате да шаваме, хем да биете - нещата клонят към садистично и извратеняшко чувство за успех... Не е добре работата...А имате назначена психоложка. Очевидно не си върши работата този сезон. И резултатите го доказват
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 22:19

ros написа:
МЕЦИ написа:
ros написа:Отбор, който вади на мъртвец нож и се гордее с това /най-големия му успех/ получава Тампере и Беверен и Антверпен. Лека вечер и точи томахавката - ние не шаваме

Ами шавайте де..Иначе няма да ни е кеф като ви вкарваме :lol:

Хем сме мъртви според вас, хем искате да шаваме, хем да биете - нещата клонят към садистично и извратеняшко чувство за успех... Не е добре работата...А имате назначена психоложка. Очевидно не си върши работата този сезон. И резултатите го доказват

Аз нямам психоложка :) Имам психиатър.И той ми каза да ям таратор защото той е лятна супа и не се духа :lol: Пич,не виждаш ли,че сме в едни л..на?!Да се дърляме за Челси,Интер,...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ros » 23 ное 2009 22:28

Аз нямам психоложка :) Имам психиатър.И той ми каза да ям таратор защото той е лятна супа и не се духа :lol: Пич,не виждаш ли,че сме в едни л..на?!Да се дърляме за Челси,Интер,...[/quote]
Съгласен... ;) Само дето избра едни отбори... :) Поне да е Челси - Ливърпул и Милан - Интер. За твоите две предложения ми е все тая ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 22:43

ros написа:Аз нямам психоложка :) Имам психиатър.И той ми каза да ям таратор защото той е лятна супа и не се духа :lol: Пич,не виждаш ли,че сме в едни л..на?!Да се дърляме за Челси,Интер,...

Съгласен... ;) Само дето избра едни отбори... :) Поне да е Челси - Ливърпул и Милан - Интер. За твоите две предложения ми е все тая ;)[/quote]
:lol: Нали Мъри ще учи Съра? :lol:
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот ros » 23 ное 2009 22:45

МЕЦИ написа:
ros написа:Аз нямам психоложка :) Имам психиатър.И той ми каза да ям таратор защото той е лятна супа и не се духа :lol: Пич,не виждаш ли,че сме в едни л..на?!Да се дърляме за Челси,Интер,...

Съгласен... ;) Само дето избра едни отбори... :) Поне да е Челси - Ливърпул и Милан - Интер. За твоите две предложения ми е все тая ;)

:lol: Нали Мъри ще учи Съра? :lol:[/quote]
А той Мъри знае ли...английски :)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот МЕЦИ » 23 ное 2009 22:49

ros написа:
МЕЦИ написа:
ros написа:Аз нямам психоложка :) Имам психиатър.И той ми каза да ям таратор защото той е лятна супа и не се духа :lol: Пич,не виждаш ли,че сме в едни л..на?!Да се дърляме за Челси,Интер,...

Съгласен... ;) Само дето избра едни отбори... :) Поне да е Челси - Ливърпул и Милан - Интер. За твоите две предложения ми е все тая ;)

:lol: Нали Мъри ще учи Съра? :lol:

А той Мъри знае ли...английски :)[/quote]
Съра знае български :lol:
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Spasov_bg
Мнения: 156
Регистриран на: 13 окт 2009 09:10
Skype: mayakoleva
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот Spasov_bg » 24 ное 2009 08:29

Към Ангов.За трите звезди да ти кажа ,че още сте в комунизма,и си спомняте когато бяхте старшини и полковници,затова сте ги сложили.Времето отдавна мина ,но си живеете още в него.И още нещо , да не се лъжете да платите за Удоджи,Платини,Муши,Минев,Тимонов,Манчев,Попов и тн. ,че ще вземе да дойде края на света,и няма кой да ви се смее.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот metodito » 24 ное 2009 11:31

Лелеле.Ужис. Само в България и Сърбия май остана двуполюсния футболен модел, и то не само във футбола.Сърбите, когато влязат в ШЛ някой да се обади. Участието на Партизан беше като това на "Левски". "Звезда" - злета, Партизан - злета. За нашите отбори, като за умрелите - или добро или нищо. Вижте румънците! Модела Стяуа - Дианмо изчезна. Клуж, Унирея, Тимишоара, и покрай тях Рапид и Динамо излязоха на преден план. Като спре кранчето държавата и ... всички виждаме какво става. Динамо (Минск)...къде са? Но "БАТЕ" го знаят вече и в Ливърпул и Лисабон. Динамо (Киев) - най-добрия клуб на СССР. Руснаците преживяха обаче футболния си преход. Само допреди 5-6 години почти всеки по-завързан мач от руското първенство се свиреше от чужд съдия. Корупция, уговорени мачове, убийства на футболни президенти. Хванаха се здраво в ръце и виждате къде са сега?!
Както във футбола, така и в политиката и обществените дела няма желание за промяна на статуквото. Ами я чакайте, самите фенове нямат желание за това. "Черно море" се изправя срещу Щутгарт. Колко фена на други отбори подкрепиха варненци? А срещу ПСВ? Локото (София) направи изключителни мачове срещу Рен и Фейенорд (!). Колко фена на ЦСКА и "Левски" отидоха в "Надежда"? Завист и омраза, дъвкане и ръмжене! Личното ми мнение е, че от отбори като Литекс и Черноморец, Черно море и други, които искат да представят страната ни в Европа можем само да спечелим. Нищо друго! Стига с това ЦСКА - "Левски". Вече сме 21-ви век, хора. Огледайте се. Светът е красив защото е шарен. Нищо не е вечно. Такова е и "вечното" дерби. На мен лично сблъсъците между "Левски" и Литекс са много по-непредсказуеми като предварителни очаквания. От 5-6 години, преди "Левски" - ЦСКА, мога да разкажа мача предварително.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22625
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: За "истинското"дерби: Левски-Литекс!

Мнениеот NOMER14 » 24 ное 2009 12:39

Исторически погледно Левски - Славия е дербито на България.Но с влизането на съветската Червена армия чорбата иззе тази функция.При посткомунизма за 3-4 години "деревнята" трудно пада от нас...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта