Дискусии: Левски - Литекс

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2009 19:54

ralimavridov написа:Какво стана с неприязанта ви към Батков?Вие сте като жените-веднага забравихте миналата дразка и се втурнахте да говорите против всички и всеки,но не и да погледнете в собствения си двор???


Приятелю, чакаме да ни дадеш пример, щото край Тича едва ли всичко е по мед и масло :mrgreen: Иначе казано, недей да плачеш на чужд гроб, ами си виж посраните гащи :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

nedstil
Мнения: 11
Регистриран на: 24 мар 2008 18:27
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот nedstil » 27 ное 2009 19:57

Не мога да разбера логиката на антилевскарите. Радиото ще се казва както си иска, частната собственост е неприкосновена (поне според Конституцията). Ако не го харесваш, не го слушаш, не влизаш във форума му. Има други сайтове, например на ГА - влизаш там, четеш драсканиците им и се кефиш.
А може да си направиш сам радио, кръщаваш го например "Свинче" или "Селянче" , назначаваш журналисти по твой избор. Не е задължително да се говори за селско стопанство.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот PFC Litex » 27 ное 2009 20:02

Ръководството на ПФК Левски ще се научат ли поне да като плюят и лъжат да го правят еднакво иначе стават много жалки
Изображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 20:05

ralimavridov написа:Какво стана с неприязанта ви към Батков?Вие сте като жените-веднага забравихте миналата дразка и се втурнахте да говорите против всички и всеки,но не и да погледнете в собствения си двор???



Забравили сме? Ти в ред ли си? Я се огледай? Това че никой не е дошъл да ти съобщи лично - ето, виж, левскарите направиха едикво си срещу мустака, не означава, че сме забравили. Ти кажи как върви любовта с мафията из вашия край, че за разлика от нас, ние имаме съвест и тя не ни позволява да търпим такива като батков, но вие даже си ги харесвате?



love_hurts, очевидно съм ти бръкнал някъде на дълбоко. Нещо, което ми е през да не казвам точно какво. Но така и така ме нападаш, ще използвам правото си на отговор. Ако си забелязъл, особенно напоследък, голяма част от мненията ми са с номерирани въпросчета, за да е по-лесно, на тия, дето смятат, че не съм прав да могат да ми отговорят съвсем конкретно. Странно обаче, това не става. Задавам едни и същи въпроси непрекъснато и нямат отговори. Още няма кой да ми отговори защо Левски се счита за грубия отбор, при положение, че литекс имаха три удара без топка, нещо което аз не съм виждал често. Никой не ми е отговорил, как така Левски получи признанието за най-чиста игра по време на участието си в ШЛ, но виждаш ли, в България то е оценено като ръгане с лакти?

Относно омразата на терена - за пореден път пак ще сложа един цитат, за който никой от вашата секта, все още не ми е отговорил, моля за коментар.
-Какво ще кажеш за вечния съперник на ЦСКА – Левски?
-Мразя ги. На нас тук на “Червено знаме” от малки ни втълпяват в главите, че трябва да бием всеки мач и да мачкаме Левски, където ги хванем.


Брагодаря ти предварително за коментара :mrgreen:
И да, знам, че не съм прав, така тъкмо ще ти е по-лесно да ме контрираш.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 20:07

PFC Litex написа:Ръководството на ПФК Левски ще се научат ли поне да като плюят и лъжат да го правят еднакво иначе стават много жалки


Ръководството на Литекс ще се изясни ли дихонов с какво е бил ударен, със запалка, камък (в ложите на Герена :mrgreen: ) или бутилка ( :shock: ) и къде му е отока, за който говореше, щото очевидно го няма.
И ще се изясни ли как така Стойчо Стоилов, докато е бил също така в ложите е чул в съблекалнята Гонзо да казва на Йовов да развали мача?

Потребителски аватар
Ласло Боднар
Мнения: 48
Регистриран на: 22 авг 2009 09:29
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Ласло Боднар » 27 ное 2009 20:08

БФС като семейство Адамс
Пет, 2009-11-27 14:36
Неотдавна, един немски адвокат определи действията на БФС спрямо ЦСКА при отнемането на лиценза като действия на полицай спрямо престъпник. Докато отношенията между федерация и неин член, според него, би трябвало да наподобяват тези между майка и дъщеря.

Да приемем, че БФС е майката, а Боби Михайлов бащата. (Моля, без аналогия с популярния виц за бащите на конституцията, която може да е точна в случая, но не и умишлено търсена). Съответно ако Левски и Литекс са дъщерите, ето как биха изглеждали събитията по време и след мача на тези два отбора в сряда.

Двете сестри Левски и Литекс се скарват жестоко. Започва сбиване, в което се използват абсолютно всички класически прийоми на женския бой – скубене, дращене, хапане и прочие.

Гледката е отвратителна, каквато е винаги, когато подобно нещо се демонстрира от създания, които по природа би трябвало да носят наслада на окото. Едната сестра (Левски), изподрана, унижена, изтерзана, афектирана, проскубана, с размазан грим, сълзи на очи и болка в сърцето отива при баща си (Боби Михайлов) и му се разкрещява:

„ Татко, как не те е срам!!! Ти не си справедлив, непрекъснато толерираш сестра ми. Искаш тя да е първа във всичко. И защо? Защото нейният приятел е богат и има общ бизнес с теб ли? (тук, отново моля без аналогия към актуални политически лица и събития). Искам веднага да се разведеш с мама и повече да не си ми баща.”

Каква е реакцията на бащата:

„Моля! Мен ли да ме е срам? От какво? Че ти си една долна к.... ли? Тия, дето спиш с тях сега под път и над път, позорят и моето име (справка Казанската афера). Ти знаеш ли това име как сме го изградили аз и дядо ти. Заради това име успя да изкласиш и в училище.

Помниш ли онази учителка, дето ти поправи петицата на шестица, макар срокът да беше приключил? А после всички негативи ги обрах аз, макар че тя си беше учителка там и преди да се оженим с майка ти. Малко ли усилия хвърлям да ти уредя проблемите с издръжката, материалната база и да улеснявам обучението ти?

И то при финансова криза. С майка ти си имаме законен брак и се обичаме, а ти прехвърляш личните си проблеми на нас. Ако искаш да се разведем, има си законни процедури, действай”. (Тук, разбира се, бащата прекрасно съзнава, че едно дете, колкото и да страда от брака на родителите си, не може юридически да поиска от свое име неговото прекратяване. Може то да бъде отнето от родителите си, ако те го малтретират. В случая на Левски обаче излизането от семейството на БФС означава и край на съществуването му като футболен клуб.)

Резултатът е лесен за прогнозиране. Дъщерята си излиза още по-наранена, с унизено достойнство, гняв и злоба в сърцето, още по-голяма омраза към баща си и сестра си и решена на мъст. И семейната война продължава с пълна сила.

А реакцията на един баща може и да е следната:

„ Скъпа дъще, успокой се. Това, което говориш, не е истина. Дай да видим сега защо си мислиш такива неща, имаш ли някакви основания, сподели ги. Как може да ти хрумне, че аз ще направя такова нещо? Че ти носиш моята фамилия, аз се гордея с теб. Но затова, че си позволи да ме обидиш, ще бъдеш наказана – няма да ти дам джобни за тази седмица и ще си седиш сама вкъщи.”

Е, това може и да се случва в нормалните семейства. Семейството на БФС обаче прилича повече на семейство Адамс. Затова и всички зрители тръпнем в очакване на следващия кален номер.

Борис Колев

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот PFC Litex » 27 ное 2009 20:12

tprodanov щеше да е смешно ако не беше жалко.
Ръководството на Левски излезе с официална декларация, в която те искат да се проведе конгрес на БФС през януари
http://levski.gong.bg/view_article.php? ... _id=104773

Георги Марков иска оставката на Михайлов, орева света, че Левски НЯМА представител в изпълкома, а днес Батков съвсем друго говори е в крайна сметка ми е адски кеф, че шефовете на Левски правят феновете на отбора на маймуни и те им се хващат като удавници за сламка

-Ще поиска ли Левски свикване на нов конгрес и свалянето от власт на Боби Михайлов?
-Не съм казал, че искаме свикване на нов конгрес и свалянето на Борислав Михайлов.

-Виждате ли алтернатива на Борислав Михайлов?
-На този етап не съм мислил. Пак повтарям - не искаме да сваляме Михайлов,

-Нормално ли е Левски и ЦСКА да нямат хора в Изпълкома?
-Лично предложих собствениците на футболните клубове да влязат в Изпълкома. Но аз никога не съм се натискал да влизам в управлението на българския футбол.
http://sportal.bg/news.php?id=207839


Тези и за циркаджии не страват :lol:
Поне да се наговорят да казват едни и същи неща :lol:
Изображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 20:15

Литекс, я да ми отговориш на мойте въпроси, аз ще отговоря на твоите.
Ето - и двамата са малоумни. Достатъчно ясно е отношението на феновете и към мустака и към марков. Още чакам линка ти с възхита от агента, но предполагам няма да дочакам. Доказателствата за това ги има, и ти гарантирам, че ще нарастват чувствително. Какво пишат агента и мустака си е тяхна работа, никого не са заблудили в нищо. Сега чакам твоя коментар за изказванията на твойте хора.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот PFC Litex » 27 ное 2009 20:23

tprodanov написа:Сега чакам твоя коментар за изказванията на твойте хора.

Ето ги изказванията http://sportal.bg/sportal_tv.php?catego ... o_id=19046
Аз повече не мога да кажа и искам не искам ще чакам 01.12.2009, когато ще се произнесе ДК по случая във VIP ложата.
От ръководството на стадиона като предоставят записи от охранителните камери, както и изслушат органите отговарящи за безопасност, тогава ще имаме отговора и на другата страна, в момента имаме само едната и аз не мога да бъда обективен в мнението си дали казват истината или не около този случай.
Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2009 20:24

А леле-е-е :) Самият Ласло Боднар от "Дебрецен" се появи във форума :) Ласло, Ласло, скъпи червени друже. Ти трябва да бъдеш най-малкото съавтор на сценария на следващите епизоди от "Перла", имаш дарба, признавам. Иначе, приятелю, от футбол не отбираш хич :) . Трябва да те информирам, че ако БФС беше приложил цялата строгост на наредбите, твоят любим ЦСКА щеше да бъде пратен да играе във "В" група :mrgreen: Апропо, какво означава това съкращение, щото доколкото знам, вече 20 години нямате нищо общо с Армията и риткате под наем на стадиона на "АС 23" ? :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, W84me и 59 госта