Дискусии: Левски - Литекс

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vaskokora
Мнения: 31
Регистриран на: 18 юни 2009 08:11
Skype: vaskokora
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот vaskokora » 27 ное 2009 19:14

Стига сте ревали бе уевскари, цяла България видя че излязохте не да играете футбол , а да се ритате като магарета , приемете че не всеки мач на вашият стадион трябва да биете , стига сте се оправдавали със съдията , погледнете какъв грозен и груб футбол играете . Премирете се тази година няма да сте шампиони

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот PFC Litex » 27 ное 2009 19:19

dodo7271 написа: Да попитам феновете на Литекс - абе вас някой насила ли ви кара да слушате Гонг???? Това е частна медия и ако иска по цял ден ще пуска химна на Левски. Като извадите пари и си направите радио, може да си говорите каквото искате по него. Сега единствено можете да си избивате комплексите и скотската омраза към Левски.

БАТЕнце преди да се изказваш неподготвен се запознай с някой детайли и подробности.
То и всички телевизии различни от БНТ са частни, тогава защо ги обвинявате, че не дават това, онова или пък че дават турски сериали и т.н., и т.н., хайде ненавлизай във води, в които не знаеш какво има.
"Спортно шоу Гонг" е част от програмната схема на Българско национално Дарик радио, ако се казва Левскарско национално Дарик радио ок, ще се съглася с теб и ще се извиня.

До 3-тата минута на мача спестен жълт картон на Миланов

Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2009 19:23

gin написа:Слушам тримата хубавци-Вальо, Стефчо и Табаков как дружно защитават тезата, че всички ратуват за "Литекс шампион".Това видели, онова видели, ама не казват как целият стадион замлъкна при едно центриране към вратата на Левски, а Йовов посрещна топката първо с гърди после с дясната ръка!!! "Герена" замълча- още го помня.Колко зверски шута трябваше да отнесе Дока, докато го пратят в травматологията, господа коментатори?Един журналист трябва да търси истината, а вие си коменрирате колко сини са пристрастията ви."-Да давал картони" ,вие господа , на два срутихте радиото, камо ли да бе изгонил и Митрев или Топузаков за бабаитлъка около втория ни гол.И за последно -не знам какви са ви претенциите за надмощие, при положение ,че вторият гол за Левски беше от корнер при това трети поред...(нищо повече от стихийност в играта ви)


Привет, прост(о) фен на "Литекс" :) Явно си гледал целия мач през оранжевите си очилца :) Третият пореден корнер, изпълнен от отбор с човек по-малко на терена, според мен не беше признак на стихийност, а целеустремен натиск, пред който гостуващият отбор беше сгънат отвсякъде (поправи ме, ако можеш) :mrgreen: . Добре че съдията се сети овреме за възложената от вашето джудже поръчка и побърза да изгони Еньо Кръстовчев за измислено нарушение при борба за висока топка, иначе резултатът отиваше към 3:1 за "Левски". Че Дока отнесе тактически спъвания, отнесе, но ако вашето момче Кишишчето беше улучило по-точно Жо в гърдите, сега Жо щеше да бъде не в травматология, а в реанимация. Хайде чао и сънувай, че сте станали шампиони и биете БАТЭ с 4:0 насред Борисов :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
love_hurts
Мнения: 658
Регистриран на: 27 авг 2008 19:30

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот love_hurts » 27 ное 2009 19:30

Гонг е най-продажната и най-сдуханата спортна медия. Проблемът на другите спортни медии е, че пишат някакви фантазии и пак са продажни. Индивидът tprodanov, човек с промит мозък, които смята, че винаги е прав. Избирателно изважда изречения от изкавазвания на длъжностни лица и ги изважда извън контекста. Отдавна съм се отказал да водя някакъв диалог с него. Каквото и да му кажеш той си мисли, че е прав. Това поведение е малко детинско и инфантилно ... Проблемът е, че е над 30 години и няма връщане назад за него. Не отричам, че в част от изказванията му има истина, но е много далече от това за което се мисли.

По случай мача не съм го гледал така, че не мога да се изкажа. Сега ще ви кажа какво съм наблюдавал в годините, когато срещу Гонзо се изправи някои, които е по-добър от него. Той се опитва по всякакви подмолни начини да го унищожи. Те са лакти, ританици, псувни, сплашвания. За вас това е мъкарство, за мене е селения. Не случайно от Гонзо не стана нищо. Самата идея Левски да се оплаква от това, че съдията им е попречил да спечели е нелепа и смешна. Преди няколко дена имаше тема, която пишеше защо съм от ЦСКА. Сега ще ви кажа за мене просто е нелепо да излизаш в някаква игра с нагласата, че мразиш противника и трябва да го смачкаш на всяка цена. Да се удряте, плюете и да правите мизерии. Това не е изолиран случай, а тенденция. Виждал съм юноши на Левски да повръщат от умора, след мача защото треньора им казал, че едва ли не зависи живота ти от това. Това не е начина и така няма стигнем до никъде. Омразата не ражда нищо хубаво. Колкото и смешно да ви звучи, като се опитваш да прогресираш по този начин до никъде няма да стигнеш !
batmanlevski написа: Батков,България е с теб !

ЕМИЛ написа:Изслушах го внимателно интервюто на Батков и мога да ви кажа ,че този човек хич не си поплюва.Тепърва ЦСКА ще ги сполетява синият гняв.Приятели червени-светът ще ви се види тесен......

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2009 19:37

dodo7271 написа:Тази тема, както и цялата истерия около мача ме убеди окончателно в едно нещо. В България има само два отбора - Левски и АнтиЛевски. Да попитам феновете на Литекс - абе вас някой насила ли ви кара да слушате Гонг???? Това е частна медия и ако иска по цял ден ще пуска химна на Левски. Като извадите пари и си направите радио, може да си говорите каквото искате по него. Сега единствено можете да си избивате комплексите и скотската омраза към Левски.


"Гонг" е сегмент от програмата на "Дарик", а "Дарик" е с лиценз за национално радиоVТо е ясно, че се реве предимно за софийските отбори, ама Томислав може и да помисли малко и да се поозапти.Всъщност, надали, след като може да се прави на интересен и да проваля и новините, и репортажите, които подготвя и представя жена му.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2009 19:38

vaskokora написа:Стига сте ревали бе уевскари, цяла България видя че излязохте не да играете футбол , а да се ритате като магарета , приемете че не всеки мач на вашият стадион трябва да биете , стига сте се оправдавали със съдията , погледнете какъв грозен и груб футбол играете . Премирете се тази година няма да сте шампиони


Васко куре, ние бием не само на нашия стадион, а из цялата страна :) Не случайно имаме положителен баланс срещу ВСИЧКИ сега съществуващи отбори във България :) Футболът не е балет - той, ако не знаеш, се играе не за красота, а за победа, като целта е единият отбор да вкара повече голове във вратата на другия. Ако не беше така, един отбор като Италия, например, никога нямаше да стане световен шампион. С това разбира се не се съгласявам с теб, че "Левски" играе грозен футбол - "Левски" играе борбен футбол и се бори за победа докрай, понякога срещу повече от 11 на терена, както беше в сряда. За твое сведение, понеже пак не си в час, все още сме в 2009-та година и ние СМЕ шампиони на България, поне до месец юни 2010 година. Пък дотогава - ще видим - я камилата, я камиларя :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ralimavridov
Мнения: 1129
Регистриран на: 03 ное 2008 17:51
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот ralimavridov » 27 ное 2009 19:44

Какво стана с неприязанта ви към Батков?Вие сте като жените-веднага забравихте миналата дразка и се втурнахте да говорите против всички и всеки,но не и да погледнете в собствения си двор???

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2009 19:51

Captain Stottlemeyer написа:
vaskokora написа:Стига сте ревали бе уевскари, цяла България видя че излязохте не да играете футбол , а да се ритате като магарета , приемете че не всеки мач на вашият стадион трябва да биете , стига сте се оправдавали със съдията , погледнете какъв грозен и груб футбол играете . Премирете се тази година няма да сте шампиони


Васко куре, ние бием не само на нашия стадион, а из цялата страна :) Не случайно имаме положителен баланс срещу ВСИЧКИ сега съществуващи отбори във България :) Футболът не е балет - той, ако не знаеш, се играе не за красота, а за победа, като целта е единият отбор да вкара повече голове във вратата на другия. Ако не беше така, един отбор като Италия, например, никога нямаше да стане световен шампион. С това разбира се не се съгласявам с теб, че "Левски" играе грозен футбол - "Левски" играе борбен футбол и се бори за победа докрай, понякога срещу повече от 11 на терена, както беше в сряда. За твое сведение, понеже пак не си в час, все още сме в 2009-та година и ние СМЕ шампиони на България, поне до месец юни 2010 година. Пък дотогава - ще видим - я камилата, я камиларя :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Бразилия е 5 пъти световен шампион и играе красив футбол.И никога не е ставала шампион така, както го е правила Италия, а аз категорично съм за европейски отбор-световен шампион.
"Левски" е имал сезони, когато беше удоволствие да наблюдаваш играта му, но последните съвсем не са такива.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2009 19:51

love_hurts написа:Гонг е най-продажната и най-сдуханата спортна медия. Проблемът на другите спортни медии е, че пишат някакви фантазии и пак са продажни. Индивидът tprodanov, човек с промит мозък, които смята, че винаги е прав. Избирателно изважда изречения от изкавазвания на длъжностни лица и ги изважда извън контекста. Отдавна съм се отказал да водя някакъв диалог с него. Каквото и да му кажеш той си мисли, че е прав. Това поведение е малко детинско и инфантилно ... Проблемът е, че е над 30 години и няма връщане назад за него. Не отричам, че в част от изказванията му има истина, но е много далече от това за което се мисли.

По случай мача не съм го гледал така, че не мога да се изкажа. Сега ще ви кажа какво съм наблюдавал в годините, когато срещу Гонзо се изправи някои, които е по-добър от него. Той се опитва по всякакви подмолни начини да го унищожи. Те са лакти, ританици, псувни, сплашвания. За вас това е мъкарство, за мене е селения. Не случайно от Гонзо не стана нищо. Самата идея Левски да се оплаква от това, че съдията им е попречил да спечели е нелепа и смешна. Преди няколко дена имаше тема, която пишеше защо съм от ЦСКА. Сега ще ви кажа за мене просто е нелепо да излизаш в някаква игра с нагласата, че мразиш противника и трябва да го смачкаш на всяка цена. Да се удряте, плюете и да правите мизерии. Това не е изолиран случай, а тенденция. Виждал съм юноши на Левски да повръщат от умора, след мача защото треньора им казал, че едва ли не зависи живота ти от това. Това не е начина и така няма стигнем до никъде. Омразата не ражда нищо хубаво. Колкото и смешно да ви звучи, като се опитваш да прогресираш по този начин до никъде няма да стигнеш !


Значи love_hurts, хубаво е да се изказваш подготвен. Ти не си гледал мача, но категорично заявяваш, че "Гонг" са "най-продажната и сдуханата медия". Ами ако те са 100% прави а, какво правим тогава? Прекрасно е, че заявяваш че "омразата не ражда нищо хубаво", но същевременно обиждаш и "Гонг" и участник във форума. Косвено обиждаш и мен, защото аз съм доста над 30 години, но това в никакъв случай не ми дава право да те нарека "пикльо", макар че имам такова желание. Хайде успокой топката, изпий си млекцето и хапченцата и лягай, и утре е ден :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

anabena
Мнения: 24
Регистриран на: 03 юли 2009 16:38
Skype: branimira petrova
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот anabena » 27 ное 2009 19:53

gin написа:Слушам тримата хубавци-Вальо, Стефчо и Табаков как дружно защитават тезата, че всички ратуват за "Литекс шампион".Това видели, онова видели, ама не казват как целият стадион замлъкна при едно центриране към вратата на Левски, а Йовов посрещна топката първо с гърди после с дясната ръка!!! "Герена" замълча- още го помня.Колко зверски шута трябваше да отнесе Дока, докато го пратят в травматологията, господа коментатори?Един журналист трябва да търси истината, а вие си коменрирате колко сини са пристрастията ви."-Да давал картони" ,вие господа , на два срутихте радиото, камо ли да бе изгонил и Митрев или Топузаков за бабаитлъка около втория ни гол.И за последно -не знам какви са ви претенциите за надмощие, при положение ,че вторият гол за Левски беше от корнер при това трети поред...(нищо повече от стихийност в играта ви)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта