В сряда се определя новия шампион на България!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот PFC Litex » 21 ное 2009 22:18

zlatan написа:Литекс-превждам,имате страхотни футболисти,които си обичат заплатките,но наистина имат качества.Вие имате чудесни халфове в лицето на сандриню,том янев,много добър барт,вездесъщ кишишев ,но се дъните срещу слабите отбори.Помниш ли отбора на дражев аз го помня,а помниш ли резултата с тях ,аз го помня 0:0.превода ми свършва с това че литекс е най добрия отбор в момента,но шампион се става през месец май.

Така. Сега..... преди да продължим дискусията дай да се разберем за кои периоди от време ще говорим, защото започваш да смесваш нещата и така дискусия няма как да стане. :)

Литекс си намери добър треньор и в него се крие това израстване, защото предшественикът му със същите футболисти ми беше отврат да гледам наш мач.
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот delqnski47 » 21 ное 2009 22:19

Не знам защо правите заключения след един мач!Левски играе футбол от последните 3 мача,преди никъв го нямаше!По тая логика ако следващия сезон не вземат играчи ще бъдат шанпиони ама през **** с извинение!Не знам защо на вас ви минава през ума за някво си първо място като през зимния прозорец Бруно няма да купи играчи,а точно обратното...ще продава!След това пак ви идват тежките мачове,вечни дербита и т.н и пак ще сте под средата на таблицата или някъде там!Литекс е най-големият фаворит за спечелавнето на титлата,след това са Черноморец!В момента тези два отбора са най-добрите в България!За ЦСКА няма да говоря,за да не се сметне за ''пристрастен'' коментар!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот Corwin » 21 ное 2009 22:22

И аз не разбирам за каква титла говорим, след като при евентуална загуба сме на колко, 12 точки от лидера, с още два стойностни отбора между нас и него? Наистина, наваксахме НЯКАКВО изоставане, но срещу отбори от долната половина на таблицата... Мисля, че всички сме наясно, че тази година титла за нас е много малко вероятно да има, примерно 10% шанс.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот tprodanov » 21 ное 2009 22:24

valio_av написа:Ей лефскарчета,къде бяхте се скрили когато жалкия ви отбор го биеше който го хванеше :) взехте някой мач и вече сте шампиони.Ами да ви е честита шампионската титла,пожелавам ви още много успехи :lol: .Скапани говеда,плачехте като вдовици преди месец тука,че и ние ви съжалявахме,сега големите ви усти пак са отворени,но споко ,пак ще ревете :mrgreen:



Тоа па, тия дето се крият като мишки след мач са едни червенодрешковци. Ние сме си тук. Аз лично имам бас точно по това време, че Левски ще е в борбата за титлата. Има наистина един особено жалък отбор, който винаги реве против съдиите, и то дори когато е бил толкова зверски подпрян.

Потребителски аватар
goteborg
Мнения: 508
Регистриран на: 07 сеп 2008 01:13
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот goteborg » 21 ное 2009 22:33

PFC Litex написа:
Литекс си намери добър треньор и в него се крие това израстване, защото предшественикът му със същите футболисти ми беше отврат да гледам наш мач.
Противоречиш си. Допреди няколко месеца ни убеждаваше в неоспоримите качества на Мъри, басове хващаше за победа в Дъблин, а после и в София над ирландците, пък сега ... отврат било да гледаш Литекс при същия треньор??? Чудна работа ... :?
Save Ukraine!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот delqnski47 » 21 ное 2009 22:35

Кво ще рече ''ЦСКА реве''???Съдята беше слаб!Това го потвърди и Гигов(големия чорбар,дето щял да ни пусне),и всички останали!И вие ревете,ма не се усещате!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот PFC Litex » 21 ное 2009 22:37

goteborg написа:
PFC Litex написа:
Литекс си намери добър треньор и в него се крие това израстване, защото предшественикът му със същите футболисти ми беше отврат да гледам наш мач.
Противоречиш си. Допреди няколко месеца ни убеждаваше в неоспоримите качества на Мъри, басове хващаше за победа в Дъблин, а после и в София над ирландците, пък сега ... отврат било да гледаш Литекс при същия треньор??? Чудна работа ... :?

Ъъъъъ кога съм защитавал Мъри, че нещо не мога да се сетя?
Мъри го коментирам като треньор на Литекс, че се омаза, ама така се омаза, че и пеленаче така не може.
Относно националния отбор, когато стане отново такъв, а не частна менажерска агенция на държавна издръжка, тогава ще му обърна внимание.
Изображение

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот maximalniq » 21 ное 2009 22:38

Литекс е най-непостоянният отбор в България.Не мисля,че ще запазят добрата си форма дълго време.
Изображение

Потребителски аватар
levski30
Мнения: 157
Регистриран на: 24 сеп 2008 20:05
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот levski30 » 21 ное 2009 22:39

delqnski47 написа:Кво ще рече ''ЦСКА реве''???Съдята беше слаб!Това го потвърди и Гигов(големия чорбар,дето щял да ни пусне),и всички останали!И вие ревете,ма не се усещате!

Наиш ли че специално за този мач да! Съдията беше говно ама за другите, само съдията е виновен или пък имате некоя пияница в отбора дет се пребива на улицата и след това не иска да играе!! [offtopic]+ тфа нали ние винаги купуваме мачовете според вас!! А кой щеше да плати на ТОТИ ве?!!!!!! МРЪСНИ ГОВЕДА! МАРШ У КОЧИНАТА![/offtopic]
!!! Levki Sofia forever !!!
http://vbox7.com/play:208c07ec

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: В сряда се определя новия шампион на България!

Мнениеот delqnski47 » 21 ное 2009 22:41

maximalniq написа:Литекс е най-непостоянният отбор в България.Не мисля,че ще запазят добрата си форма дълго време.

И аз съм на същото мнение!Имам чувството,че скоро ще им свърши въздуха
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 149 госта