До къде стигна раследването на "Казангейт"?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: До къде стигна раследването на "Казангейт"?

Мнениеот ehh » 20 ное 2009 02:17

battlestar31 написа:абе хора какво стана сега последно ще има ли осъдени за великите трансфери във Русия ??
Какво стана със шефовете на ЦСКА нали уж те бяха виновни !! Нали Батков имаше големите доказателства :!: :!: :roll:

А какво става с шефовете на ЦСКА? След такива публични обвинения към тях, най-малкото трябва да си седят все едно нищо не е станало.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: До къде стигна раследването на "Казангейт"?

Мнениеот plamak » 20 ное 2009 18:53

Имам чуството, че всичко се прави за да не излезе на бял свят цялата истина. Убеден съм обаче,че Титан са в играта с въпросният Артур и не напразно от Беларус подчертаха,че трябва да се намери Артур. Боби Михайлов и БФС се покриха, като ... и чакат доказателства от други или от умрял писмо, защото така е по-лесно и по-удобно. Вижте как действат другите федерации по света, веднага реагират и наказват без да чакат прокуратура или съд. Въпреки всичко надявам се и мола се БОГУ цялата истина рано или късно да излезе наяве и виновните да получат заслуженото. Също така за пореден път питам докога Цска ще играе незаконно в професионалната А група? С никого не искам да се заяждам, но правилата трябва да важат за всички.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: До къде стигна раследването на "Казангейт"?

Мнениеот _RoKi_ » 24 ное 2009 21:20

До кривата круша :) Няма да се разбере нито аферата с Казан,нито тази с Беларус,причините са ясни на всички,няма смисъл да ги споменавам


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO и 147 госта