Левски спазари Акалски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот hetfield » 18 ное 2009 15:17

DukeUnv написа:И защо ни е? Имаме си Гошо Петков, Божидар Митрев, Цветан Димитров - все отлични вратари, само че на последните двама малко им липсва опита.. :roll:

Йовов му вкара и явно е било наредено.Пускаш му да се разпише,че иначе няма как да го стори и от зимата си при нас

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот deepblue1963 » 18 ное 2009 15:25

kap40 написа:Гонзо праи глупости.Има някви качества ,но не ни трябва.Може след някой мач с ЦСКА да пребие някой чорбар.А също така има и ужасно тъпо и име - АКАЛСКИ . :shock:

Аз съм съгласен да имаме играч,който вкарва по три гола на мач,па ако ще да се казва Лайнярски.Тъпо му било името!Г.Христов и Йовов кат са с "нормални" имена,кво?И за да изпреваря някои умници:знам,че Акалски е вратар.Просто дадох пример.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот левскар07 » 18 ное 2009 21:40

Добре, и Акалски да идва, да се повиши конкуренцията, здрав е в краката - видяхме го, пък името каквото, такова. Но"нападението е най-добрата защита", реализатор да търсят факторите вЛевски.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот sslevski » 18 ное 2009 22:18

Определено не ни трябва.Имаме си добри вратари.Аз съм категорично против.И все пак вън на треньора на вратарите.Пролича си че не става нищо от него.Само ги разваля като вратари.СТИГА с тая шуробадженащина.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
IVAN.CIPRUS
Мнения: 218
Регистриран на: 29 сеп 2009 09:09
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот IVAN.CIPRUS » 19 ное 2009 07:02

От „ЛЕВСКИ“ отрекоха за АКАЛСКИ.Пише го в 7дниспорт.Прочетете го и коментираите тогава.Незнам автора на темата от каде е взел тази информация.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА , СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ .

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот tarikat » 19 ное 2009 08:44

Левски осигури първото си ново попълнение за пролетта. Ръководството на „сините" се е договорило с вратаря на Локомотив (Пд) Кирил Акалски, научи в-к „Меридиан Мач" .

Потребителски аватар
abiati
Мнения: 383
Регистриран на: 30 апр 2009 15:40
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот abiati » 20 ное 2009 07:56

не ни трябва никой,за мен най-правилно ще е да се даде пълен картбланш на Божката Митрев,дори и да позгреши тук-там... твърдо съм за него.. доказа,че може а и си е наш-син е и от вътре...

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот ehh » 20 ное 2009 22:29

Абе трябва си един добър резервен вратар. Недей така. Трябва да има постоянна кокнуренция поне между два добри вратаря.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот ЕМИЛ » 21 ное 2009 07:50

ehh написа:Абе трябва си един добър резервен вратар. Недей така. Трябва да има постоянна кокнуренция поне между два добри вратаря.

Именно .Както Петков и Иванков навремето.

SimongStoqnKolev
Мнения: 21
Регистриран на: 27 ное 2020 13:03
Контакти:

Re: Левски спазари Акалски

Мнениеот SimongStoqnKolev » 27 ное 2020 14:27

tprodanov написа:
EL GALAKTIKO написа:
tprodanov написа:Абе какъвто и да е, поне не се мърдосва, ми гори, борбен е (във всякакъв смисъл :lol: ) и има хъс. Нещо, което все по-рядко се наблюдава по родните терени. Да идва като резерва на Митрев.

На 3 амфетки не ще гори,ами и пожарникарите на стадиона не могат да го загасят,ама за мене това не е признак,че си добър вратар :)



Абе не знам. Откакто веднъж имах 10 дни разстройство, Акалски си го чувствам като адаш някак си :mrgreen:


Помага пикото много аз сам играл надрусан , друга бира си е няма, побесе да се друсат футболистите по интересно схте


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 34 госта