Тасевски и Бардон заедно в игра

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Djack_84
Мнения: 509
Регистриран на: 08 яну 2009 16:06
Контакти:

Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот Djack_84 » 17 ное 2009 20:50

Според мен Тасевски и Бардон трябва да играят заедно и то в офанзивен план,а не както ги мъчат в по задни позиции(особено Седрик).Защо да не опитаме с класическото 4-4-2 с двама нападатели,а халфове Гаджев,Балтанов,Седрик и дарко например.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот _RoKi_ » 17 ное 2009 21:02

Djack_84 написа:Според мен Тасевски и Бардон трябва да играят заедно и то в офанзивен план,а не както ги мъчат в по задни позиции(особено Седрик).Защо да не опитаме с класическото 4-4-2 с двама нападатели,а халфове Гаджев,Балтанов,Седрик и дарко например.
+1

[offtopic]Точно таме силен Бардон,но като няма опорен халф,в отсъствието на Гаджев,е така.И ми се ще да пробваме схема с 2 нападатели,при това ясно заявени[/offtopic]

Потребителски аватар
baligo
Мнения: 754
Регистриран на: 09 юли 2008 19:58
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот baligo » 17 ное 2009 21:06

Отдавна търся отговор на този въпрос!!! Мисля, че офанзивно състава ни трябва да се гради на тази двойка.
Изображение
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
baligo
Мнения: 754
Регистриран на: 09 юли 2008 19:58
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот baligo » 17 ное 2009 21:07

_RoKi_ написа:
Djack_84 написа:Според мен Тасевски и Бардон трябва да играят заедно и то в офанзивен план,а не както ги мъчат в по задни позиции(особено Седрик).Защо да не опитаме с класическото 4-4-2 с двама нападатели,а халфове Гаджев,Балтанов,Седрик и дарко например.
+1

Точно таме силен Бардон,но като няма опорен халф,в отсъствието на Гаджев,е така.И ми се ще да пробваме схема с 2 нападатели,при това ясно заявени

Е, кво значи пък няма опорен халф? Балтанов зле е?
Изображение
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот santiliana » 17 ное 2009 21:11

знам само, че през пролетта ще подобрим рекорда отпреди няколко години, когато чорбата ни бягаше със 7 точки, а ги оставихме на края далече зад нас.Това ще им се стори като невинен спомен в сравнение с кошмара, който ги чака през 2010 г.
Единственото лошо нещо е, че Батков е обещал на Гришата да правим тази година Литекса шампион, заради миналата година.Но по- добре те, отколкото чорбата.А между другото Панчаревциняма да са дори в 4- ката.Само гледайте шоу напролет...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
Bobo_87
Мнения: 59
Регистриран на: 15 ное 2009 20:37
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот Bobo_87 » 17 ное 2009 21:13

Халфовата линия трябва да е Бардон,Тасевски,Гаджев,Галчев(Сърмов,Пеев,Огнянов,Балтанов) :)

honda
Мнения: 4365
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот honda » 17 ное 2009 21:33

Трудно може тази схема да влезе в действие в така посочената халфова линия няма нито един футболист със силен ляв крак и няма кой да центрира от изброените футболисти . И всичките от изброените футболисти са силни фронтално срещу вратата,но мисля че никой от тях не може да играе като външен халф или поне не съм го виждал. Според мен в Жо има много хляб,макар че е в много слаба форма, и може и да се опита и той да играе както играеше Марадона в началото на кариерата си- отляво и с влизания в центъра или пък зад нападателите.
Според мен има и нещо друго- на терена не игарят схеми ,а играчите. Иначе лично според мен 4-4-2 е по-добра система от 4-3-3. Колкото и относителни да са схемите.

Потребителски аватар
originalni.be
Мнения: 1238
Регистриран на: 06 авг 2009 13:36
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот originalni.be » 18 ное 2009 01:09

Зе , Бардон , Гаджев , Жо :)
Това е моя избор за Халфове ;)
със 2 чисти нападатели отпред :)
ORIGINALNI...BE =)

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21188
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот metodito » 18 ное 2009 08:07

Тасевски, Бардон, Гаджев, Огнянов/Балтанов (опорни халфове). Това е според мен. Мисля, че трябва да се даде шанс на Сърмов като атакуващ халф. Изглежда много зле като разбивач, а дали в предни позиции не е мястото му? Един колега беше споменал изпробването на Христов като халф... Супер би било, но никой няма да го направи, което е кофти. Учудва ме и друго: търсенето на халф при наличието на трима класни такива (Гаджев, Бардо и Тасевски) и двама изключително обещаващи (Балтанов и Балджийски) + Огнянов, който в Беласица беше конструктор на всяка атака. Гонзо има доверие в Балтанов, което е много добре. Като играе се бори 90 мин. Момчето и има въздух да тича още толкова. Абсурдно беше капитана на младежкия национален отбор да е на пейката.

Потребителски аватар
Prizrachen
Мнения: 210
Регистриран на: 19 авг 2008 14:01
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот Prizrachen » 19 ное 2009 18:42

За Цяла халфова линия ли се говори ? как го виждате Тасевски външен халф?

Като се възстонови Гаджев конкуренцията става голяма ! но според опорни халфове трябва да са Гаджев и Сърмов ! от дясно е ясно че си е Мечо, а от Ляво може да играе Бардон, а Тасевски зад нападателя ! А ако вземем един Миро Манолов или Попов или Камбуров чудесно !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 54 госта