Тасевски и Бардон заедно в игра

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот comorad » 19 ное 2009 20:12

Хора колкото и да си "чешем езиците" тук, нищо не можем да направим. Нека дойте 1 Януари да видим какви играчи ще бъдат привлечени, продадени или освободени. Важно е и начело на отбора дали ще е Гонзо или някой друг. Тогава може да говорим за схеми, изпълнители и т.н. И аз искам да гледам Балтанов, не като опорен а като офанзивен халф, ама никои не ме пита мен. Бразилците, лично мое мнение са пътници, вече всички в БГ им знаят силата и им се противопоставят много добре а и двамата освен спринт друго нямат. Зе го е страх да бие във вратата на противника, Жо пак не може да центрира като хората. Ама няма и някой да го научи момчето, да прекарва повече време с Гибона, ама току виж се научил само да пие. Както и да е САМО ЛЕВСКИ и това е ако ще и само тези да са играчите ще си подкрепяме отбора и ще си хленчим по форумите правейки се на разбирачи.

kolovati
Мнения: 65
Регистриран на: 15 сеп 2009 03:06
Контакти:

Re: Тасевски и Бардон заедно в игра

Мнениеот kolovati » 19 ное 2009 23:08

Замен Бардон трябва да играе центар-нападател. Преди да доиде в Левски винаги е играл центар-нападател Мъри го върна да играе зад нападатела а сега го мъчиме опорен халф. При положение че така и така нямаме нападатели а при халфовете се дублира с Дарко най добре да играе напред.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта