Левски - Черно море 17:00 Ринг БГ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски - Черно море 17:00 Ринг БГ

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2009 16:16

Какво да кажа за мача......резонна, но хубава победа за нас.
Преди мача бях дал резултат 3:1 с куп пропуски на Сините.....ами знам си аз стоката... :lol: :mrgreen: По важното е, че вече тези многобройни пропуски не тежат.
Друго беше преди месец и нагоре.....2-3 пропуска и нашите се спичаха...направо се разваляше цялата игра.....до колкото я е имало.
Сега е един коренно променен Левски.....и който не го вижда, да гледа по добре !
Увеличи се успеваемоста при головите ситуации.....сега като изспуснем, не се шашкат...даже напротив - бавно и методично продължават да мачкат !
За мен най радващото е......играта на "Малкия" ....възвръща си старата форма......и това не е добре за съперниците ни ! :mrgreen:
Само като се сетя, че Жо сам едвали не, ни изкачи на 1-во място миналата година, в края на есенният сезон......а сега не е сам !
Смятам, че почти всички момчета повишиха качеството и формата си......но явно всичко ще проличи срещу Литекс.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Левски - Черно море 17:00 Ринг БГ

Мнениеот _RoKi_ » 23 ное 2009 22:18

Заслужена победа на Левски,мача беше интересен и ми хареса играта на "сините" :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: csimoen2, honda и 47 госта