Гласувайте за Гунди !

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ni_ki87
Мнения: 509
Регистриран на: 26 авг 2009 13:20
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот ni_ki87 » 10 ное 2009 19:50

Гунди вече е втири :) Атакуваме върха :)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот PFC Litex » 10 ное 2009 19:51

honda написа: А самото присъствие на 2-ма български футболисти в тази класация е огромно признание.

Ти сериозно ли приемаш тази класация за реална и организирана от сериозна организация?
Изображение

Потребителски аватар
bossmitko
Мнения: 86
Регистриран на: 13 авг 2009 15:11
Skype: dragon03271
Местоположение: София :)

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот bossmitko » 10 ное 2009 19:53

Роналдо е плътно зад нас ..
Изображение Бий ,бий ,бий ! :)

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17446
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот pomiqrat » 10 ное 2009 20:01

Тези, които са гласували за Гунди някога виждали ли са го жив? не вярвам да сте повече от 80%, а останалите най - вероятно сте били още в дядовците си. Супер смешна анкета. Защо ли за само източноевропейците гласуват в нея? Защото са най - комплексирани. Много сте ми смешни честно
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

honda
Мнения: 4367
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот honda » 10 ное 2009 20:10

PFC Litex написа:
honda написа: А самото присъствие на 2-ма български футболисти в тази класация е огромно признание.

Ти сериозно ли приемаш тази класация за реална и организирана от сериозна организация?

Не знам колко сериозна е тази класация, но от нея според мен липсват само Неескенс и Рийкард и Савичевич ,като първите 2-ма бяха в сянката съответно на Кройф и Гулит/ван Бастен, а Савичевич не е включен според мен по политически причини. За мен Савичевич не е особено обичан поради близостта му с Аркан и Милошевич,иначе беше уникален футболист,неслучайно в Италия го наричат гения.
Иначе във всяка подобна класация има голяма доза субективизъм - за мен е чисто фенско пристрастие да гласуваш примерно за Гунди или Стойчков при наличието в класацията на Пеле, Гаринча, ди Стефано, Марадона, Кройф, Бекенбауер, ван Бастен, Зидан, Платини например.
За това написах,че самото присъствие на 2 български имена в тази класация е огромно признание за българския футбол и трябва да ни прави горди.

Потребителски аватар
Gonzo0009
Мнения: 1448
Регистриран на: 07 май 2009 18:05
Skype: dedo_delpiero
Местоположение: при Преситу
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот Gonzo0009 » 10 ное 2009 20:12

pomiqrat написа:Тези, които са гласували за Гунди някога виждали ли са го жив? не вярвам да сте повече от 80%, а останалите най - вероятно сте били още в дядовците си. Супер смешна анкета. Защо ли за само източноевропейците гласуват в нея? Защото са най - комплексирани. Много сте ми смешни честно

Защо източноевропейците да са комплекирани?Малко по различна култура и разбирания за живота имаме ама чак пък да сме комлексирани няма как да стане.
moje suze prema tebi padaju... moje suze padaju nagore

Потребителски аватар
Sevt
Мнения: 6
Регистриран на: 08 ное 2009 23:29
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот Sevt » 10 ное 2009 20:12

neoje написа:
igor tomasic написа:Гледайте само как говорат тая смешна , измислена класация , а гласовете на Стойчков се вдигат :)

За Стоичков гласуват не само някои комплексирани левскарчета както за Гунди,а и множество фенове на Барса и други видяли магията в играта му !!!


И пак е зад Гунди, тоя магичния....
Тук е земята на Българите !
Това е нашия стадион !
Нашия отбор !
Нашия живот !
Завинаги оставам аз Левскар...

Потребителски аватар
alkoh0L
Мнения: 215
Регистриран на: 18 окт 2008 13:18
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот alkoh0L » 10 ное 2009 20:25

Абе пичове,вие нещо да не сграшихте човека,нали гласувате за Гунди а не за Хакан Шукур че и на него му се вдигнаха процентите. :twisted: :twisted:
- Кога Гонзо ще играе в Англия?
- На сватбата на Бербатов!

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот DukeUnv » 10 ное 2009 20:30

Гласувах за него и дадох линка на приятели да гласуват за него. Гунди - велик футболист! Още по-велик го прави, че е отказал оферта на Милан, само за да остане в Левски.
Изображение

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Гласувайте за Гунди !

Мнениеот kanar4o » 10 ное 2009 20:38

PFC Litex написа:
metodito написа:Какво прави тук Хидетоши Наката? Каква е тази класация? Хм...

Някаква измислица.
Може да си вотваш колко искаш, клик и готово, утре клик и отново.
Вероятно някой е намерил начин да трупа рефералчета по този начин. ;)

Ето това е истината. Как може да сте толкова заблудени само ... :shock:
Изображение

Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта