"Левски" завинаги,дори и сега!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

джон
Мнения: 2
Регистриран на: 21 окт 2009 15:35
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот джон » 21 окт 2009 15:48

аз съм музикален продуцент на уникалното СD "Синя магия". васко кръпката и пбб участваха с песен, записана доста по- рано. когато го попитах няма ли да направят друга, той ми отговори: " държа да е тази, защото я писах, когато Л Е В С К И беше в криза! всеки може да реве, когато бием, но истинската подкрепа е нужна, когато отборът не върви! и истинските фенове се броят тогава!" мъдър човек е васко, неведнъж го е доказвал... замислете се какви фенове сте вие!

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот DukeUnv » 21 окт 2009 15:59

Верните фенове са на всеки мач и нищо не ги спира да отидат. Няма студ, няма дъжд, няма сняг - там и това е. Такъв е и случая при мен и аз много се гордея, че не съм изпускал много мачове с изключение, когато съм болен или съм някъде, както беше на мача с Берое. Много ме беше яд, че не успях да отида, но 600 човека - това е срам, голям при това. Как може такова нещо?! Нали уж сме гранд в България. Грандовете не събират едвам по 600 човека. После имало претенции за нов стадион, по-голям по-модерен и така нататък. И за какво ви е 40 000 стадион при положение, че не пълним дори половината на "Герена"?? Чакам го от отдавна момента, в който ще видя на мач срещу Спортист или т.н брой зрители: 15 000. Едва ли ще настъпи скоро, но това е положението. "За какво да си харча парите като може да си пия чая у нас на топличко и да чопля семки? Тия които са на стадиона са тъпаци!" Това си го казва не малка част от псевдо-феновете. Много се ядосвам като видя пълен стадион, само когато играем с Цска или някой по-такъв отбор, като Барса, Вердер, Челси и т.н - тогава всички са големи фенове, всички са на стадиона - но каква е ползата от тях? Те не ходят на мач, за да подкрепят Левски, а за да видят Лео Меси и т.н? И за какво са ни такива фенове? Естествено има и хора, които не жиеят близо до София и нямат възможност да ходят на абсолютно всеки мач, но поне на повечето трябва. Не е толкова скъпо - 2 лева е билетчето, какво толкова? Срещу Барселона може да дадете 50 лева за билет и да тръгнете от град, 500 км. от София. А срещу Монтана ще дойдат ли? - Не...
Изображение

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот Xanko » 21 окт 2009 18:01

Левски завинаги какъвто е сега - е много сте черногледи господа дори и кестените с които напоследък ви сравняват понякога цъфтят освен да падат. :)

Потребителски аватар
Niksyy
Мнения: 133
Регистриран на: 19 юли 2009 12:23
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот Niksyy » 21 окт 2009 19:17

Linky написа:Na men puk mi pisna ot tupi agitacii i deklaraci i vobshte ot vsi4ko -tova ne e Levski, na vsi4koto ot gore i sektora ni e zaprili4al na pulna ko4ina, v momenta ne viziram avtora na temata , no to4no psevdo fen4etata ot tipa , az otidox na ma4, az sum nai-velikiq - az sum levskar do grob , sa mi nai-smeshni , tqx daje ne im puka za otbora , no vidish li otishli na nqkolko ma4a na koito e nqmalo poseshtaemost i na 1-2 gostuvaniq i ve4e sa veliki - smeshna rabota...
sry za latinicata ,nqmam kirilica..
+1.След Берое, за пореден път ми звънят некви приятели чорбари и понеже съм човек с достойнство дигам.И кво да кажа?Обичайната песен - Гошо метала от малкия пеналт цели с пета и я праща в тъч.Левски сам трябва да върне публиката на стадиона с играта си , а Сектор Б да си намери ЛИДЕР , който да има хора из цялата страна , а не гугутката да спи в гнездото.Хората намаляват от доста време по стадионите , oще от както бяхме при Велев.Единствените сигурни хора са от София.

ivaka
Мнения: 1216
Регистриран на: 09 апр 2009 11:41
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот ivaka » 21 окт 2009 21:30

Шапкща ти свалям, пич!
Така е!
Напълно съм съгласен с теб!
Имаш право да критикуваш, само когато си дал всичко от себе си и болееш за клуба!
Искаш, само ако подкрепяш!
Само Левски!
И аз ще кажа, че макар, Батков да е някакъв проблем, мен повече ме притеснява отбора, който прави своеволия-
Според мен момченцата гелосани не искат да играят при треньор, който ги гони да тичат.
Тоя тъп манталитет отпреди остана у нас, лигите да си определят треньора.

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот slavi_1914 » 22 окт 2009 02:20

Темата е обширна ! Ама на автора ще припомня че играем " превъзходно ", а след това ще го попитам Колко мача да си дерем гърлата като луди а те да се разхождат по терена и после да си пият в кръчмите и там с нашите пари да им слугуваме, да бачкаме като роби ?
Някой от футболистите на Левски знае ли какво е да трепериш за работата си и да си на крак 15 часа за 60-70 лева, че после да отидеш да дадеш 10 и да гледаш те как взимат по 500-1000лв за 90 мин. работейки на 20-30 % от възможностите си.
Това неходене на мачовете е тих протест на феновете.
И когато покажат поне 60 % от възможностите си 600-те фена ще станат 1500.
Към автора:
В този клуб наречен Левски, само феновете останаха в ЕВРОПА ! Ръководството и играчите май се върнаха от Европа ама май подминаха и България връщайки се и сега са някъде в ориента струва ми се !

ПП : Драги фенове ние всички си обичаме отбора и стадиона много скоро ще се пълни пак ! Но те са длъжни да спрат да се лигавят и да правят "тихи бунтове", а да излезат като МЪЖЕ, да кажат какъв им е проблема (пари ли не са взимали?, треньора ли не им харесва?...) да се застъпим за тях да се реши проблема и всички да доволни !
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот Cesc Fabregas » 23 окт 2009 22:25

slavi_1914 написа:Темата е обширна ! Ама на автора ще припомня че играем " превъзходно ", а след това ще го попитам Колко мача да си дерем гърлата като луди а те да се разхождат по терена и после да си пият в кръчмите и там с нашите пари да им слугуваме, да бачкаме като роби ?
Някой от футболистите на Левски знае ли какво е да трепериш за работата си и да си на крак 15 часа за 60-70 лева, че после да отидеш да дадеш 10 и да гледаш те как взимат по 500-1000лв за 90 мин. работейки на 20-30 % от възможностите си.
Това неходене на мачовете е тих протест на феновете.
И когато покажат поне 60 % от възможностите си 600-те фена ще станат 1500.
Към автора:
В този клуб наречен Левски, само феновете останаха в ЕВРОПА ! Ръководството и играчите май се върнаха от Европа ама май подминаха и България връщайки се и сега са някъде в ориента струва ми се !

ПП : Драги фенове ние всички си обичаме отбора и стадиона много скоро ще се пълни пак ! Но те са длъжни да спрат да се лигавят и да правят "тихи бунтове", а да излезат като МЪЖЕ, да кажат какъв им е проблема (пари ли не са взимали?, треньора ли не им харесва?...) да се застъпим за тях да се реши проблема и всички да доволни !

Съвсем съм съгласен!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот turbogena » 01 дек 2009 21:39

ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!!!
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: "Левски" завинаги,дори и сега!

Мнениеот blue avalanche » 02 дек 2009 13:55

slavi_1914 написа:Темата е обширна ! Ама на автора ще припомня че играем " превъзходно ", а след това ще го попитам Колко мача да си дерем гърлата като луди а те да се разхождат по терена и после да си пият в кръчмите и там с нашите пари да им слугуваме, да бачкаме като роби ?
Някой от футболистите на Левски знае ли какво е да трепериш за работата си и да си на крак 15 часа за 60-70 лева, че после да отидеш да дадеш 10 и да гледаш те как взимат по 500-1000лв за 90 мин. работейки на 20-30 % от възможностите си.
Това неходене на мачовете е тих протест на феновете.
И когато покажат поне 60 % от възможностите си 600-те фена ще станат 1500.
Към автора:
В този клуб наречен Левски, само феновете останаха в ЕВРОПА ! Ръководството и играчите май се върнаха от Европа ама май подминаха и България връщайки се и сега са някъде в ориента струва ми се !

ПП : Драги фенове ние всички си обичаме отбора и стадиона много скоро ще се пълни пак ! Но те са длъжни да спрат да се лигавят и да правят "тихи бунтове", а да излезат като МЪЖЕ, да кажат какъв им е проблема (пари ли не са взимали?, треньора ли не им харесва?...) да се застъпим за тях да се реши проблема и всички да доволни !

Левски показа добра игра със Залцбург-колко публика имаше на следващия мач?Левски игра добре с Ч.море-колко хора щеше да има на следващия мач,ако не беше с Литекс?Левски игра добре с Литекс-колко публика имаше на мача с Монтана?Да изброявам ли още?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта