Георги Христов твърдо вън от Левски!?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mimbot
Мнения: 21
Регистриран на: 21 май 2008 21:29
Контакти:

За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот mimbot » 23 окт 2009 09:56

отдавна, когато гледам играта на Гошо Христов, си мисля че това твърдение е вярно. малкото спестени пари за нормалният му трансфер, според мен доведоха до огромни загуби впоследствие, както финансови (след отпадания и некласиране в ШЛ), но най-вече от причинената болка на феновете. според мен за да върнем на това кадърно момче шанса, то нещата трябва да се върнат в начална позиция и да се продължат по правилния начин.

werty
Мнения: 24
Регистриран на: 26 юни 2008 11:29
Контакти:

Re: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот werty » 23 окт 2009 10:12

Какво не му е наред на трансфера? Има си фиксирана цена в доровора палтена е и взимаме играча... както енеги взе пелето.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот sslevski » 23 окт 2009 10:14

Остава и пари за него да се похарчат и тогава краха ще е пълен.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

IvoDivo
Мнения: 263
Регистриран на: 10 юни 2008 16:10
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот IvoDivo » 23 окт 2009 10:20

да бе, все едно ако бяхме платили 1 милион евро за него щеше да е вкарал 1000 гола вече :D върви да злобееш някаде другаде...

Потребителски аватар
tony1977
Мнения: 304
Регистриран на: 20 мар 2009 18:59
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот tony1977 » 23 окт 2009 10:35

mimbot написа:отдавна, когато гледам играта на Гошо Христов, си мисля че това твърдение е вярно. малкото спестени пари за нормалният му трансфер, според мен доведоха до огромни загуби впоследствие, както финансови (след отпадания и некласиране в ШЛ), но най-вече от причинената болка на феновете. според мен за да върнем на това кадърно момче шанса, то нещата трябва да се върнат в начална позиция и да се продължат по правилния начин.


Абсолютно подкрепям това мнение, с разликата обаче че няма вече връщане назад!
Любовта на хората прави един отбор ГОЛЯМ!

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот Don Rumen » 23 окт 2009 10:37

По скоро не откраднато, а излъгано. Честните и почтени христолов и батков излъгаха марица, това е!

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот Fichango » 23 окт 2009 10:41

Христов е голям проблем за Левски. Доказано страхлив и определено слаб нападател. Аз обаче си мисля, че има някакво проклятие над играчите, които ги определят за "млад играч на годината". Христов беше така, Виданов, Спас Делев...

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот sslevski » 23 окт 2009 10:45

Играчите на ЦСКА играят белот. Влиза Любо Пенев в съблекалнята и ги пита: - На какво играете? А те му отговарят: - На белот. Пенев се заглежда и пита: - А защо играете без купите? Играчите виновно: - Миии...тее..КУПИТЕ са в Левски!
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
optimista
Мнения: 293
Регистриран на: 29 май 2009 14:07
Контакти:

Re: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот optimista » 23 окт 2009 10:51

werty написа:Какво не му е наред на трансфера? Има си фиксирана цена в доровора палтена е и взимаме играча... както енеги взе пелето.

само дето и една стотинка не е платена за него, "добре че си запознат за да коментираш"

lordniki
Мнения: 74
Регистриран на: 24 мар 2009 09:43
Контакти:

Re: За Г.Христов: откраднатото, не носи щастие!

Мнениеот lordniki » 23 окт 2009 10:52

sslevski написа:Играчите на ЦСКА играят белот. Влиза Любо Пенев в съблекалнята и ги пита: - На какво играете? А те му отговарят: - На белот. Пенев се заглежда и пита: - А защо играете без купите? Играчите виновно: - Миии...тее..КУПИТЕ са в Левски!



:) :) :)
Май само вицовете ви останаха!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта