Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 дек 2016 17:59

Мисля че има изрично правило в този форум да се пише на български.
В този смисъл няма да е зле да се погледнат последните 3-4 стр. на темата "Политика Свят". :roll:

Да не говорим, че във въпросните страници на 90 % поустовете са спам ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Messi_fan » 26 дек 2016 21:51

.
Последна промяна от Messi_fan на 26 дек 2016 22:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 26 дек 2016 21:56

Ти си точно един от тези "хора", за които съм писал в цитата, моето момче. Всичките ти постове са едни жалки опити за провокации и дразнене, наистина не знам защо те търпят все още.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Messi_fan » 26 дек 2016 22:18

1982 написа:
За съжаление, има "хора", които влизат в този форум с едничката цел да серат и провокират. Но като ги търпят ..... така ще е.



11. Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено.


gong/viewtopic.php?f=53&t=171737&start=33780

Здравейте, уважаеми господа модератори. Моля въпросният потребител 1982 да бъде баннат. Причината е поредното му провинение и грубо нарушение правилата на форума. А именно, да критикува и коментира работата ви като модератори. Това е точка от правилата на форума. Надявам се да вземете нещата във ваши ръце.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кашчей » 26 дек 2016 22:25

Messi_fan написа:
1982 написа:
За съжаление, има "хора", които влизат в този форум с едничката цел да серат и провокират. Но като ги търпят ..... така ще е.



11. Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено.


gong/viewtopic.php?f=53&t=171737&start=33780

Здравейте, уважаеми господа модератори. Моля въпросният потребител 1982 да бъде баннат. Причината е поредното му провинение и грубо нарушение правилата на форума. А именно, да критикува и коментира работата ви като модератори. Това е точка от правилата на форума. Надявам се да вземете нещата във ваши ръце.


И аз се надявам на същото, което да доведе до изчезването на всичките ти никове от форума! Със сигурност ще стане едно по-чисто и приятно място!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Messi_fan » 26 дек 2016 22:27

Кашчей написа:
Messi_fan написа:
1982 написа:
За съжаление, има "хора", които влизат в този форум с едничката цел да серат и провокират. Но като ги търпят ..... така ще е.



11. Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено.


gong/viewtopic.php?f=53&t=171737&start=33780

Здравейте, уважаеми господа модератори. Моля въпросният потребител 1982 да бъде баннат. Причината е поредното му провинение и грубо нарушение правилата на форума. А именно, да критикува и коментира работата ви като модератори. Това е точка от правилата на форума. Надявам се да вземете нещата във ваши ръце.


И аз се надявам на същото, което да доведе до изчезването на всичките ти никове от форума! Със сигурност ще стане едно по-чисто и приятно място!



Дано, дано. Дано всеки, който има повече от един ник в този форум да бъде баннат перманентно. Да ви видим тогава. 8-)

Small_wind
Мнения: 76
Регистриран на: 28 авг 2016 11:04
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Small_wind » 26 дек 2016 23:43

Въпреки, че има изрично правило в този форум да се пише на български, и да не се ползват едновременно няколко акаунта, потребителя Станко упорито пише сам със себе си при това на два различни езика. Няма да е зле модераторите да погледнат последните 3-4 стр. на темата "Политика Свят". Отгоре на всичко поустовете и от двата му акаунта са абсолютен спам.

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Messi_fan » 27 дек 2016 01:22

.
Последна промяна от Messi_fan на 01 фев 2017 18:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Altarf » 30 дек 2016 16:51

Привет!

Предлагам за постоянно да бъде прекратяван достъпът до форума на ЦСКА на тролове и спамери по темата "ЦСКА - автентичен или не". По темата да бъде направена самостоятелна тема във форум Футбол - България, където да могат да изразяват демократично позицията си.

Смятам за ненормално всеки път, когато една стара компания седне на една маса, някой да идва, да ги разбутва, да им чупи питиетата и да им плюе в чиниите, защото така си бил решил. Ето пример за нормална тема, напълно осрана от спамери и тролове: cska/viewtopic.php?f=2&t=198830&p=7428984

Няма добре модериран форум в България и по света, който да допуска такова поведение. Направете справка в redcafe или red and white kop. Аз не влизам в подфорума на Левски да пиша под всеки пост например, че автентичният Левски е на Кучето (щото аз така съм си решил примерно, не че вярвам в това).

Благодаря!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Кашчей » 02 яну 2017 10:57

viewtopic.php?f=53&t=198847&start=10#p7429904, както и постът под него.....бликат от интелект и култура.
Няма ли кой да го разкара този "неизпълнен дори до покриване на дъното" елемент от форума?! Почти всичко, което пише е с такива красиви думи!
Ето и тук, едно към едно с първият линк, но в друга тема

gong/viewtopic.php?f=53&t=198846&start=20#p7429905
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта