Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот gihuelo » 27 авг 2017 23:06

След пет обръщения"паляк", "скапаняк" "свиня" Креми продължава да се вихри във форума. Очакваме псувня :)

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ivo55 » 29 авг 2017 08:49

Навремето, когато интернет клубовете станаха модерни, в един момент се стига до вманиачаване на някои посетители. Вманиачаване преминаващо границите на нормалността и на статуса "психически здрав". Накрая по-големите интернет клубове сами въведоха ограничение до колко часа в денонощието може да си посетител. По този начин принуждаваха и най-вманиачените да отидат да ядат и нещо много важно - да се изкъпят.

В тази връзка, призовавам да помислите за някаква авторегулация, която да ограничава тези, които тук са наричани тролове, пишат денонощно и имат десетки хиляди постове. Например да не може да пишат повече от 30 поста на ден или да са активни във форума повече от 8 часа в денонощие.

Това, което е в момента не е форум, а отдавна граничи с вакханалия. То няма дискусия, а в редица от форумите на водещите отбори едни и същи хора пишат по 4-5 мнения на страница. Стигат до там 4 поредни поста да са на един и същи болен човек.

Замислете се дали печелбарството, изразяващо се в стимулиране на писането на все повече и повече безкрайно повтарящи се постове на едни и същи хора, от там на все повече рекламни приходи, е общественоотговорна позиция на администрацията на сайта и в частност на форума. И дали не е проява на жестокост към тази част от пишещите, които са с лимитирани възможности за самоконтрол и са склонни към вманичаване и залитане извън рамките на нормалността.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот greeny » 19 сеп 2017 11:04

Браво на последното мнение, но според мен този форум отдавна е загубил нормалността. Аз съм сравнително нов потребител тук, но бързо се отказах че няма много смисъл. Дискусиите са безумни, а най-стойностното е кой ще измисли по-голяма глупост с която да обиди противника. Вярно, забавно е в началото, но бързо омръзва.
Все пак с желание и сериозно модераторство нещата могат да се променят в положителна посока.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1982 » 19 сеп 2017 23:39

Само в една тема от цял раздел се коментират нечистотиите около вашия клуб, но явно и тя ви пречи. Имате 100 други теми във въпросния раздел, където се коментират само "правилните" неща, но явно пак не сте доволни ..... вие искате пълна цензура за неудобните въпроси ..... в същото време, някои от вас кесят всеки ден в раздела на Левски и хейтят, но не виждам призиви да се заключат тамошните теми ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Jackxxx » 07 окт 2017 15:29

Към всички модератори.

Бих искал да стана модератор за форума на Манчестър Юнайтед, защото в момента е само Тони (MuFc1878), който не винаги успява да смогне с работата. Ако някой има връзка с, хората които могат да помогнат ще е чудесно. Аз вече писах на stenly, но тя не ми отговори.

Благодаря предварително.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот diplomat » 09 окт 2017 18:53

Jackxxx написа:Към всички модератори.

Бих искал да стана модератор за форума на Манчестър Юнайтед, защото в момента е само Тони (MuFc1878), който не винаги успява да смогне с работата. Ако някой има връзка с, хората които могат да помогнат ще е чудесно. Аз вече писах на stenly, но тя не ми отговори.

Благодаря предварително.

Успех, но едва ли някой ще ти отговори. Форумът нарочно го закриха с промените, вече почти никой не се занимава да следи какво се случва тук.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот CTAHKO » 22 окт 2017 01:17

diplomat написа:
Jackxxx написа:Към всички модератори.

Бих искал да стана модератор за форума на Манчестър Юнайтед, защото в момента е само Тони (MuFc1878), който не винаги успява да смогне с работата. Ако някой има връзка с, хората които могат да помогнат ще е чудесно. Аз вече писах на stenly, но тя не ми отговори.

Благодаря предварително.

Успех, но едва ли някой ще ти отговори. Форумът нарочно го закриха с промените, вече почти никой не се занимава да следи какво се случва тук.

Продажниците от NOVA до каквото са се докопали, всичко са съсипали 8-) Като потребител от 2010-та година насам мога да кажа само едно. Ако до преди тях положението беше зле, но търпимо, сега е трагедия :!: Да се огледат в малчуганите-връзкари, дето за никъв хой не стават, какви ги вършат и как съсипват нещо, изградено с годините. Изключително много некадърност и тотална неадекватност се изисква за да го съсипеш. Е, те отговарят на всички изисквания за тази работа 8-) Поздравления за правилния избор :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 02 ное 2017 18:28

Здравейте,
Имам нужда от модераторска помощ, тъй като считам, че мнението ми се трие несъобразно правилата на форума.
Темата е: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София
Мнението ми, което не знам според коя точка се трие, е:
Абе, вашите шефчета защо са толкова тихи преди мача, друг път преди среща със зелените са изключително активни? :?
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 08 ное 2017 12:45

TristaNNN написа:Здравейте,
Имам нужда от модераторска помощ, тъй като считам, че мнението ми се трие несъобразно правилата на форума.
Темата е: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София
Мнението ми, което не знам според коя точка се трие, е:
Абе, вашите шефчета защо са толкова тихи преди мача, друг път преди среща със зелените са изключително активни? :?


Здравейте отново,
Дали има някакво раздвижване във връзка с горното ми запитване или ще го оставите да си виси във въздуха?
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта