efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
vlong
Мнения: 4606
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот vlong » 27 апр 2024 20:08

Аз мача не го гледах,не знам дали мога да изкажа адекватно мнение ,но според репортажа пак заради персонални грешки го загубихме ,а заради персонални спасявания Цецка удържа.
На репортажа видях две атаки на ТЕРЕТУ и три гола за тях .
Няколко добри удара плюс греда за Левски и само един гол.
Поредният невървежен ден.
Мярнах едно такова заглавие за Ливърпул,и те ли са неможачи?
САМО ЛЕВСКИ!

На линия
vlong
Мнения: 4606
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот vlong » 27 апр 2024 20:11

TristaNNN написа:
TristaNNN написа:Върнаха се времената, в които очаквам мачовете срещу зелени и оранжеви със свито сърце, вместо с празнично настроение и детински ентусиазъм.
Дано бай Стамен да не отвърже оранжевите арапи по крилата или да не реши да гонят пасове зад гърба на отбраната ни, че на наш Кольо няма да му се вЕрва.

При Мъри беше по-добре!
Пореден срамен ден за левскарите!
Поне наркосите да бяха направили някой золум, та джуджетата-пажчета на Господарите да има накъде да прехвърлят проблемите на Левски, за разтуха на БГЛ, ама и това не би.

Опиши накратко проблемите на Левски.
Само с 1
2
3
И т.н.
САМО ЛЕВСКИ!

На линия
drvasko98
Мнения: 7016
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот drvasko98 » 27 апр 2024 20:15

vlong написа:Аз мача не го гледах,не знам дали мога да изкажа адекватно мнение ,но според репортажа пак заради персонални грешки го загубихме ,а заради персонални спасявания Цецка удържа.
На репортажа видях две атаки на ТЕРЕТУ и три гола за тях .
Няколко добри удара плюс греда за Левски и само един гол.
Поредният невървежен ден.
Мярнах едно такова заглавие за Ливърпул,и те ли са неможачи?


Персоналните грешки във всеки мач означават, че няма игра и няма и колектив. Това значат. Тоест начина на игра предразполага към персонални грешки. Лима я събркал, ОК но работа на дясното крило ли е да е дълбоко последен в отбрана. колко пъти в кариерата си този човек според вас е връщал топка на вратаря като последен в отбраната? Независимо какви са му качествата.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2722
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот Der Schmarotzer » 27 апр 2024 20:18

vlong написа:
TristaNNN написа:
TristaNNN написа:Върнаха се времената, в които очаквам мачовете срещу зелени и оранжеви със свито сърце, вместо с празнично настроение и детински ентусиазъм.
Дано бай Стамен да не отвърже оранжевите арапи по крилата или да не реши да гонят пасове зад гърба на отбраната ни, че на наш Кольо няма да му се вЕрва.

При Мъри беше по-добре!
Пореден срамен ден за левскарите!
Поне наркосите да бяха направили някой золум, та джуджетата-пажчета на Господарите да има накъде да прехвърлят проблемите на Левски, за разтуха на БГЛ, ама и това не би.

Опиши накратко проблемите на Левски.
Само с 1
2
3
И т.н.

В Левски проблемът е само един: Наско Сираков, всичко остранало е следствие на това.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23166
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот W84me » 27 апр 2024 20:18

Der Schmarotzer написа:В Левски проблемът е само един: Наско Сираков, всичко остранало е следствие на това.

А решението?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2722
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот Der Schmarotzer » 27 апр 2024 20:28

W84me написа:
Der Schmarotzer написа:В Левски проблемът е само един: Наско Сираков, всичко остранало е следствие на това.

А решението?

Жена му
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3414
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот groti » 27 апр 2024 20:30

vlong написа:Аз мача не го гледах,не знам дали мога да изкажа адекватно мнение ,но според репортажа пак заради персонални грешки го загубихме ,а заради персонални спасявания Цецка удържа.
На репортажа видях две атаки на ТЕРЕТУ и три гола за тях .
Няколко добри удара плюс греда за Левски и само един гол.
Поредният невървежен ден.
Мярнах едно такова заглавие за Ливърпул,и те ли са неможачи?

Aз доскоро бях един от защитниците на Костов. Да, харесва ми това, което иска да играем, но на практика не може да ги научи да го правят. Да - масово са неможачи, но е негова работа като види че не могат да играят по неговия начин да престане с този стил. Превърна Цунами в един от най-слабите бекове в лигата.
И тоя късмет.. Веднъж късмет, втори път, ама в един момент си е неумение. В защита сме разграден двор, което очевидно оказва влияние на целият отбор. В нападение ни няма никакви. С вратар, нападател и очевидно треньор, който използва силните страни (колкото и ограничени да са) на наличните футболисти тези резултати нямаше да ги има.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

На линия
vlong
Мнения: 4606
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот vlong » 27 апр 2024 20:31

drvasko98 написа:
vlong написа:Аз мача не го гледах,не знам дали мога да изкажа адекватно мнение ,но според репортажа пак заради персонални грешки го загубихме ,а заради персонални спасявания Цецка удържа.
На репортажа видях две атаки на ТЕРЕТУ и три гола за тях .
Няколко добри удара плюс греда за Левски и само един гол.
Поредният невървежен ден.
Мярнах едно такова заглавие за Ливърпул,и те ли са неможачи?


Персоналните грешки във всеки мач означават, че няма игра и няма и колектив. Това значат. Тоест начина на игра предразполага към персонални грешки. Лима я събркал, ОК но работа на дясното крило ли е да е дълбоко последен в отбрана. колко пъти в кариерата си този човек според вас е връщал топка на вратаря като последен в отбраната? Независимо какви са му качествата.

Не е задължително.
Сигурно Костов им е казал Юруш напред,пък Лима не го е разбрал щото е отскоро
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12363
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2024 21:03

vlong написа:
TristaNNN написа:
TristaNNN написа:Върнаха се времената, в които очаквам мачовете срещу зелени и оранжеви със свито сърце, вместо с празнично настроение и детински ентусиазъм.
Дано бай Стамен да не отвърже оранжевите арапи по крилата или да не реши да гонят пасове зад гърба на отбраната ни, че на наш Кольо няма да му се вЕрва.

При Мъри беше по-добре!
Пореден срамен ден за левскарите!
Поне наркосите да бяха направили някой золум, та джуджетата-пажчета на Господарите да има накъде да прехвърлят проблемите на Левски, за разтуха на БГЛ, ама и това не би.

Опиши накратко проблемите на Левски.
Само с 1
2
3
И т.н.

Е, ти не четеш ли какво ти пишат пажовете на Господарите и полезните Палмидиоти в тоя подфорум? На хората им излязоха мазоли от прехвърляне на проблемите от болната на здравата глава, а ти даже не си им уважил труда. Бива ли така! Обобщаваме:
1) Нарко Сдружението.
2) Брой наркоси в Наркосдружението.
3) Нарко отчетът на Наркосдружението.
4) Сайтът на Наркосдружението.
5) ... всичко останало около онези.

Наскооооу Сираааакоов - пляс, пляс, пляс-пляс-пляс!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12363
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2024 21:05

МалИИИ, щом и заклетите рибаронелюбци се обърнаха срещу Кольо... смятайте! :o
Поне вратарчето да беше виновен за нещо, та да има за какво да се хванат, ама на - днес ядец.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, slash1912, vlong и 35 госта