efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 22 апр 2024 10:46

LoveAndPeace написа:
mikata написа:Toва е от групата на Слави Борисов

Две от новите попълнения в лятната селекция са Българи, офанзивни футболисти! Израснали са в нашата Академия, и са наши юноши!

Алекс Колев и Стаси Иванов сигурно :lol: :lol: :lol: или Кабов :roll: :roll: :roll: :roll:

Илийката Димитров или Мартинката Петков? Кабовчето? :lol:
Иначе американците тъкмо бяха понахранили малко Стаси Иванов, че да замяза на професионален футболист и нашия пак се върна в "нормата". :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот realno » 22 апр 2024 10:48

tmanolov написа:
alexdb написа:
realno написа:
alexdb написа:
scooool написа:
TristaNNN написа:Ей го, бре! БГЛ Класикът. 8-)
Да се сравним веднага с... розовите?! :lol:

А с кой да се сравнява Левски София... Арда Кърджали, теб, въпреки, че ти симпатизирах, сега те съжалявам!!!! Само жлъчка и недоволство, жив и здрав Приятел, но в реалния живот... Ставах и си тръгвах. Днес бихме, сипете си по едно и обърнете внимание на жените си :).. Наздраве


А бюджетът на Левски според теб колко е? ;) Дори и в тази криза е третия по големина в А група. А представянето за втората 4етворка

Само дето половината ни бюджет отива за изплащане на дългове, а не за селекция и заплати, но явно това са маловажни подробности. 8-)


За кви дългове отиват? Че то ако се плащаха дългове нямаше да са си все толкова. Само да отбележа - от години информацията, която изнася клуба е, че към НАП имаме към 7 млн. лв. дълг. И той все си седи и поне по недоказани твърдения на Сираков чак сега с пари от трансферите (те не са част от бюджета) сме уж били погасили главницата. За миналият сезон бюджетът на Левски по данни от Търговския регистър е бил малко под 20 млн., а плащането към НАП по споразумението е за 2 млн. Къде са отишли останалите 18 може да питаш мажоритарят

ма ти очакваш от реално-то нещо различно от умнокрасиви Упорки ли :lol: Поне не е припок, затова го уважавам, но иначе е алеле майко откъм мисловен процес. То и аз питах къде са парите - 15 милиона чисти са влезли за 8 месеца, без да броя пламите, които уж плащат заплатите, а са излезли 5 милки към нап, пак без да броя заплатите - къде е разликата от 10 милиона (хайде 5 да са)? И никой не смее да попита


Първо се разберете за кой период говорите. Второ, едва след изходящите трансфери през последните месеци бюджета ни се повиши, но на практика е много по - малък заради изплащане на задължения към НАП. По официалната информация клуба за последната година е изплатил 13 мил задължения, които към НАП, възлизат на 6 мил лв. Я си представете сега ако тези 6 мил лв бяха използвани за трансфери вместо да се "дарят" на НАП. Освен това имаше забавени задължения и към различни доставчици, пак според официалната информация. Освен това според "собственика" пълния размер от приходите от трансферите все още не е бил приведен. Така, че продължавайте за злобеете. И без Рибаря ще се яде риба. :) :) :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 22 апр 2024 11:07

realno написа:.. . И без Рибаря ще се яде риба. :) :) :)

... ама цаца. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4064
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот tmanolov » 22 апр 2024 11:33

TristaNNN написа:
realno написа:.. . И без Рибаря ще се яде риба. :) :) :)

... ама цаца. :)

И цаца няма да има скоро, споко. Ма пък сме сигурни за ЕКТ, така че БГЛ ще е доволен
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23162
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот W84me » 22 апр 2024 12:34

TristaNNN написа:
realno написа:.. . И без Рибаря ще се яде риба. :) :) :)

... ама цаца. :)

Ама риба
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот realno » 22 апр 2024 12:54

TristaNNN написа:
realno написа:.. . И без Рибаря ще се яде риба. :) :) :)

... ама цаца. :)

Едно време и за цаца мечтаехте, а сега вече не я щете. Много сте се разглезили. Широко ви стана около врата със "собственика". :) :) :)

Знам, знам, напиши БГЛ (каквото и да значи) и да мирясаш. ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21415
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот metodito » 22 апр 2024 23:02

vvessel написа:
metodito написа:Не очаквам да има много вече такива като Кривия. Макар че малко нещо ме гложди в историята му. За Ювентус. Такава преданост към фланелката. Ако е вярно пък, този значи е нечовек.

Аз доколкото си спомням тогава Кривия искаше да ходи в Ювентус, но по някаква причина не стана и знам че бяха влезли в сериозен конфликт със Сираков, а след това Кривия отиде в Турция само за да се махне
Точно каква е истината не знам, но знам че след това не беше същият футболист.

Неговата версия е, че е бил наивен глупак. Един вид. Договорът му е изтичал. Не искал да пре*бе "Левски" и преподписал, след това Наско направил курвачка някаква май. Аз поне така го разбрах. Не назова Наско директно. А в средата на 90-те, края, Юве бяха сила.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот alexdb » 22 апр 2024 23:27

realno написа:
tmanolov написа:
alexdb написа:
realno написа:
alexdb написа:
scooool написа:А с кой да се сравнява Левски София... Арда Кърджали, теб, въпреки, че ти симпатизирах, сега те съжалявам!!!! Само жлъчка и недоволство, жив и здрав Приятел, но в реалния живот... Ставах и си тръгвах. Днес бихме, сипете си по едно и обърнете внимание на жените си :).. Наздраве


А бюджетът на Левски според теб колко е? ;) Дори и в тази криза е третия по големина в А група. А представянето за втората 4етворка

Само дето половината ни бюджет отива за изплащане на дългове, а не за селекция и заплати, но явно това са маловажни подробности. 8-)


За кви дългове отиват? Че то ако се плащаха дългове нямаше да са си все толкова. Само да отбележа - от години информацията, която изнася клуба е, че към НАП имаме към 7 млн. лв. дълг. И той все си седи и поне по недоказани твърдения на Сираков чак сега с пари от трансферите (те не са част от бюджета) сме уж били погасили главницата. За миналият сезон бюджетът на Левски по данни от Търговския регистър е бил малко под 20 млн., а плащането към НАП по споразумението е за 2 млн. Къде са отишли останалите 18 може да питаш мажоритарят

ма ти очакваш от реално-то нещо различно от умнокрасиви Упорки ли :lol: Поне не е припок, затова го уважавам, но иначе е алеле майко откъм мисловен процес. То и аз питах къде са парите - 15 милиона чисти са влезли за 8 месеца, без да броя пламите, които уж плащат заплатите, а са излезли 5 милки към нап, пак без да броя заплатите - къде е разликата от 10 милиона (хайде 5 да са)? И никой не смее да попита


Първо се разберете за кой период говорите. Второ, едва след изходящите трансфери през последните месеци бюджета ни се повиши, но на практика е много по - малък заради изплащане на задължения към НАП. По официалната информация клуба за последната година е изплатил 13 мил задължения, които към НАП, възлизат на 6 мил лв. Я си представете сега ако тези 6 мил лв бяха използвани за трансфери вместо да се "дарят" на НАП. Освен това имаше забавени задължения и към различни доставчици, пак според официалната информация. Освен това според "собственика" пълния размер от приходите от трансферите все още не е бил приведен. Така, че продължавайте за злобеете. И без Рибаря ще се яде риба. :) :) :)


Говорим за бюджет не за пари от трансфери. Дадох ти цифрите за бюджета по отчета в ТР. Колко са верни Мажоритарят си знае. Тия пари от трансферите за януари могат да се ползват за разходи извън бюджета (като за други непланирани трансфери, да погасим по-рано задължения и т.н). За тази година реално какъв е бил бюджета ще можем да видим догодина, защото Раев мълчи като шаран. Ясно е, че приходи има и то не малки. Засега резултати йок, а в пространството се развяват някакви лични разпечатки с добавки на ръка какво сме платили. Нещата все повече и повече миришат, а само след месец и нещо май ще почнат да вонят. Уж щеше да има прозрачност в клуба, а стана както винаги ;)

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот alexdb » 23 апр 2024 21:32

metodito написа:
alexdb написа:
Не е като да не звучи добре, но това ти го каза и Мъри и множество треньори и ръководители на Левски в последното десетилетие - както Левски прояви интерес към някой играч в нашата лига цената му скача до небесата, а претенциите за заплати стават колосални.
Едно време този номер вървеше защото да играеш в Левски беше трамплин и променяше цялостно живота и бъдещето ти. Сега обаче не е така.

Един Бастунов от Пазарджик в София и в евротурнири. Убеден съм, че ще дойде с 200. Между другото след спекулациите по негов адрес се загледах в това момче. Би бил страхотно попадение. Относно парите... Първо, не сме сигурни, че казват истината. И след това, ти като ще правиш работа, прави я както трябва. Ако ми се яде сладко, няма да си взема 5 Roshen-а, ще си взема един Lindt. Ако нямам пък за един Lindt, нищо няма да си взема. Ракът не е риба.


Що да те лъжат? За ръководството и треньорите е все едно дали ще вземат за едни пари един българин или чужденец за дадена позиция с дадени качества? Аз съм склонен да им вярвам. А баш за тоя Бастуна Левски беше изявил някакви мераци още докато беше в Етър и той категорично не пожела. Ся насила ли да го влачим?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21415
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Берое (Стара Загора), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот metodito » 23 апр 2024 22:47

alexdb написа:
metodito написа:
alexdb написа:
Не е като да не звучи добре, но това ти го каза и Мъри и множество треньори и ръководители на Левски в последното десетилетие - както Левски прояви интерес към някой играч в нашата лига цената му скача до небесата, а претенциите за заплати стават колосални.
Едно време този номер вървеше защото да играеш в Левски беше трамплин и променяше цялостно живота и бъдещето ти. Сега обаче не е така.

Един Бастунов от Пазарджик в София и в евротурнири. Убеден съм, че ще дойде с 200. Между другото след спекулациите по негов адрес се загледах в това момче. Би бил страхотно попадение. Относно парите... Първо, не сме сигурни, че казват истината. И след това, ти като ще правиш работа, прави я както трябва. Ако ми се яде сладко, няма да си взема 5 Roshen-а, ще си взема един Lindt. Ако нямам пък за един Lindt, нищо няма да си взема. Ракът не е риба.


Що да те лъжат? За ръководството и треньорите е все едно дали ще вземат за едни пари един българин или чужденец за дадена позиция с дадени качества? Аз съм склонен да им вярвам. А баш за тоя Бастуна Левски беше изявил някакви мераци още докато беше в Етър и той категорично не пожела. Ся насила ли да го влачим?

Що да ни лъжат? Ами, ако участват в схемата? Дарлан не ти ли смърди?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта