ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4058
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот tmanolov » 04 апр 2024 13:32

realno написа:
tmanolov написа:
realno написа:Манолов, какви футболисти искаш да привличаме след като нямаме пари? Разбира се, че ментета. Фантазия е да си мислим, че отбор от футболисти на нивото на Арда и Крумовград може да бием милионната селекция на олигархичния отбор.
Охене излезе и се появи една голяма дупка, която Чандъров не може да запълни. Бековете ни са бавни като охлюви особено Михалев, който набира бавно като товарен влак.
Докато олигарсите пускат равностойни резерви ние от нямане пускаме млека, които си глътнаха граматиката и немогат да оцелят топката.
Хем казвате няма да има даваме или да им стъпим и хем критикувате селекцията. Тя е спред финансите. Може би първо трябва да се преборим първо с НАП и Столична община, а после да мисли за нещо повече по отношение на селекцията.

ъъъъъ, таковата, а откъде се появи това със Столична община, че ми е малко странно? Нали "безвъзмездно и безсрочно"? Ко стана?

Отделно, пари уж има - нали 2 милиона евро за Роналдо, 3 милиона евро за Уелтън, там 600-700К за Дарлан и 100К за Петрис? Отделно 600к за Цонко, всичко това в евро, като махнем комисионите, и те ти ги 10 милиона лева. Извън тях - 2 милиона лева от гадната Уефа, поне 2 милиона от мачовете в ЕКТ от билети, мърч и тв права, минимум още 2 милиона чисти от фланелките и другия мърч. минимум още 1 милион чист от мачовете у нас и карти. А и Палмите нали уж са спонсор, следва и те дават (или греша) - поне още 3 милиона чисти за тези 6-7 месеца. И какво стана -влезли са към 20 милиона чисти от лятото насам. Къде са, какво стана с тях, как така няма пари? Някой някъде лъже - кой и къде?

Ако слушат теб ще сме фалирали точно за една година. Нали имаме задължения? Там отиват част от милионите. А за да се привлече качествен футболист, няма как да го привлечеш с 10- 15 Хил лв заплата, а минимум по три и то с трансферна сума. За колко време ще свършат многото милиони от продажбите? И ако се издъним една година и фалита е готов. Или може би това желаеш, че да "докажеш" колко лош е "собственика". Левски не е циганско семейство, че всеки лев който падне да бъде изяден или за сателитна чиния. Това са пари изкарани с много труд и лишения, че да бъдат хвърлени само за скъпи трансфери. Според мен е доста безотговорно. Правилната политика е евтини латиноси като всяка година подобряване качеството на трансферите, което ще гарантира по - малко риск и по - голяма ефективност, което няма как да стане със скъпите бастуни от България.

Mда, класика - розАвите очила, ин Насо уи тръст и те така. После що пупудейбъ така се гаврят с избирателите си :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vvessel
Мнения: 4333
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот vvessel » 04 апр 2024 13:55

honda написа:При резултат 1:5 да се оправдаваме със съдията е жалко, но при нормално съдийство ....

Жалко е, да. Кога е имало нормално съдийство срещу Лц? Никога. Поне аз не си спомням. Виждал съм такива кланета, че вчерашното си беше като за детската градина. Сещам се за поне 3 случая за удар без топка за директен червен , като два от тях бяха в наказателното и трябваше да се даде и дузпа, но съдията се прави че не вижда, отмениха ни гол, гониха ни несправедливо играч, вероятно не един път, на техни играчи не се дават жълти картони и така нататък и така нататък,. Но такова унижение като вчера, и с най-куците ни футболисти събирани от кол и въже, без заплати от месеци и треньор от месец -два-три, не е имало. А ти си тръгнал и за съдията да пишеш. Обаче нито ред за Костов. Нито ред за "собственика" и решенията му по селекцията. Гледам и че никой не си спомня, че имаме халф,на когато плащаме заплата, а той тренира за здраве. Добре че не играе, че сега него щяха да обвиняват.
За мен главният виновник за трагичното състояние на отбора е Костов и дали съм прав ще проличи следващите 8 мача. Сираков също е с голяма вина, но не и за сбъркан състав, тактика, смени и физическа подготовка. При него проблем са зависимости, его и лакомия, най общо казано и ни закопава бавно и полека.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2835
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот futbolqga » 04 апр 2024 14:49

vvessel написа:
honda написа:За мен главният виновник за трагичното състояние на отбора е Костов и дали съм прав ще проличи следващите 8 мача. Сираков също е с голяма вина, но не и за сбъркан състав, тактика, смени и физическа подготовка. При него проблем са зависимости, его и лакомия, най общо казано и ни закопава бавно и полека.

От чисто любопитство, ти с какъв състав смяташ, че трябваше да излезем и какви смени да направим?

realno
Мнения: 6476
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот realno » 04 апр 2024 15:10

tmanolov написа:
realno написа:
tmanolov написа:
realno написа:Манолов, какви футболисти искаш да привличаме след като нямаме пари? Разбира се, че ментета. Фантазия е да си мислим, че отбор от футболисти на нивото на Арда и Крумовград може да бием милионната селекция на олигархичния отбор.
Охене излезе и се появи една голяма дупка, която Чандъров не може да запълни. Бековете ни са бавни като охлюви особено Михалев, който набира бавно като товарен влак.
Докато олигарсите пускат равностойни резерви ние от нямане пускаме млека, които си глътнаха граматиката и немогат да оцелят топката.
Хем казвате няма да има даваме или да им стъпим и хем критикувате селекцията. Тя е спред финансите. Може би първо трябва да се преборим първо с НАП и Столична община, а после да мисли за нещо повече по отношение на селекцията.

ъъъъъ, таковата, а откъде се появи това със Столична община, че ми е малко странно? Нали "безвъзмездно и безсрочно"? Ко стана?

Отделно, пари уж има - нали 2 милиона евро за Роналдо, 3 милиона евро за Уелтън, там 600-700К за Дарлан и 100К за Петрис? Отделно 600к за Цонко, всичко това в евро, като махнем комисионите, и те ти ги 10 милиона лева. Извън тях - 2 милиона лева от гадната Уефа, поне 2 милиона от мачовете в ЕКТ от билети, мърч и тв права, минимум още 2 милиона чисти от фланелките и другия мърч. минимум още 1 милион чист от мачовете у нас и карти. А и Палмите нали уж са спонсор, следва и те дават (или греша) - поне още 3 милиона чисти за тези 6-7 месеца. И какво стана -влезли са към 20 милиона чисти от лятото насам. Къде са, какво стана с тях, как така няма пари? Някой някъде лъже - кой и къде?

Ако слушат теб ще сме фалирали точно за една година. Нали имаме задължения? Там отиват част от милионите. А за да се привлече качествен футболист, няма как да го привлечеш с 10- 15 Хил лв заплата, а минимум по три и то с трансферна сума. За колко време ще свършат многото милиони от продажбите? И ако се издъним една година и фалита е готов. Или може би това желаеш, че да "докажеш" колко лош е "собственика". Левски не е циганско семейство, че всеки лев който падне да бъде изяден или за сателитна чиния. Това са пари изкарани с много труд и лишения, че да бъдат хвърлени само за скъпи трансфери. Според мен е доста безотговорно. Правилната политика е евтини латиноси като всяка година подобряване качеството на трансферите, което ще гарантира по - малко риск и по - голяма ефективност, което няма как да стане със скъпите бастуни от България.

Mда, класика - розАвите очила, ин Насо уи тръст и те така. После що пупудейбъ така се гаврят с избирателите си :lol:

Няма нито розови, нито черно-бели, а реалистични. Както е казал народа, ще се простираме според чергата си. Ако си постелим широко ще си огаждаме, ако ли не, ще се свиваме. Толкова е просто. От нас зависи. Другото е дървено философстване.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vvessel
Мнения: 4333
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот vvessel » 04 апр 2024 15:47

futbolqga написа:
vvessel написа:
honda написа:За мен главният виновник за трагичното състояние на отбора е Костов и дали съм прав ще проличи следващите 8 мача. Сираков също е с голяма вина, но не и за сбъркан състав, тактика, смени и физическа подготовка. При него проблем са зависимости, его и лакомия, най общо казано и ни закопава бавно и полека.

От чисто любопитство, ти с какъв състав смяташ, че трябваше да излезем и какви смени да направим?

При един от вариантите бих играл същия състав но 3-5-2 и вместо новия бразилец трети защитник. Друг вариант е Ван дер Каап да играе опорен халф с Охене а Мислович да е зад нападателя.
Реално на Костов състава му е твърде офанзивен и когато трябва да обръща резултата няма кого да пусне. Освен това беше доста глупаво да сменя Охене две минути след началото на полувремето. Още на полувремето можеше да пусне трети защитник на негово място и да усили лявата ни зона от където маймуната правеше каквото си поиска . Бари също можеше да влезе вместо Рикардиньо. Тия юношки дето влязоха при 4:1 какво правеха на терена изобщо знае ли се. Обикновено се пускат юноши на куп когато ние водим с 4:1.
Има една приказка - когато се обърне колата, пътища много, но според мен колата се обърна още предния мач, но Костов не показа, че си е взел поука.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4248
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 04 апр 2024 16:49

Ваш Н.Сираков или мъжа в семейството му казвали ли са днес нещо ??

Потребителски аватар
darkblue67
Мнения: 206
Регистриран на: 22 юни 2017 15:06
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот darkblue67 » 04 апр 2024 17:00

vvessel написа:
futbolqga написа:
vvessel написа:
honda написа:За мен главният виновник за трагичното състояние на отбора е Костов и дали съм прав ще проличи следващите 8 мача. Сираков също е с голяма вина, но не и за сбъркан състав, тактика, смени и физическа подготовка. При него проблем са зависимости, его и лакомия, най общо казано и ни закопава бавно и полека.

От чисто любопитство, ти с какъв състав смяташ, че трябваше да излезем и какви смени да направим?

При един от вариантите бих играл същия състав но 3-5-2 и вместо новия бразилец трети защитник. Друг вариант е Ван дер Каап да играе опорен халф с Охене а Мислович да е зад нападателя.
Реално на Костов състава му е твърде офанзивен и когато трябва да обръща резултата няма кого да пусне. Освен това беше доста глупаво да сменя Охене две минути след началото на полувремето. Още на полувремето можеше да пусне трети защитник на негово място и да усили лявата ни зона от където маймуната правеше каквото си поиска . Бари също можеше да влезе вместо Рикардиньо. Тия юношки дето влязоха при 4:1 какво правеха на терена изобщо знае ли се. Обикновено се пускат юноши на куп когато ние водим с 4:1.
Има една приказка - когато се обърне колата, пътища много, но според мен колата се обърна още предния мач, но Костов не показа, че си е взел поука.

Не съм убеден, че и с дефанзивна игра щяхме да постигнем нещо, просто имат добри футболисти (виж им резервите кои са), може би щяхме да инкасираме по-малко голове. Тогава щяхте да ревете, че сме играли страхливо. Първото полувреме бяхме напълно равностойни, даже нашите положения бяха по-чисти. Второто с този гол от съблекалнята и с излизането на Охене всичко отиде по дяволите, а нямаме резерви, с които да променим нещо.

sokoleto46
Мнения: 113
Регистриран на: 01 окт 2017 19:05
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот sokoleto46 » 04 апр 2024 17:44

Спомням си когато беше привлечен Охене какво се изписа тук,а сега се оказа,че той е най-стабилният играч в средата на терена.
Аз все пак си мисля,че Кабака реши мача като не изгони играча им със системните нарушения.Чичо Гошо,като старо куче,веднага го извади,защото червеният картон вече беше назрял като гнойна пъпка ! Второто решително побутване беше с измисления фаул срещу Марин Петков,който направо го съсипа и повече не можа да играе пълноценно момчето.Щеше да бъде връх на наглостта да беше "вкарал" измисленото нарушение в наказателното поле за дузпа,но ако мачът беше се закучил и това можеше да стане.какво ли не сме виждали от съдиите на Хюмнефарма Арена (който знае какво значи "хюмне" ще разбере ,че не е грешка !!!)
Не искам да повтарям написаното по-горе за вратарчето,смените,подреждането на терена,самозабравилия се Джамили,тактиката
и т.н. Вместо ние да играем прибрано и да дебнем за бързи контраатаки,горските играха по този начин !!! И това ако не е треньорска грешка-здраве му кажи !Само да не се опитват и в неделя да играят по същия начин,че може да има пак плач и сополи....Какво му става на Николай ? С тази трупа да не си мисли,че е Реал на Балканите? Хайде по-сериозно ! Ако не се привлечат 4-5 сериозни играчи до следващото първенство ще треперим от всеки отбор .

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот honda » 04 апр 2024 17:49

vvessel написа:
futbolqga написа:
vvessel написа:
honda написа:За мен главният виновник за трагичното състояние на отбора е Костов и дали съм прав ще проличи следващите 8 мача. Сираков също е с голяма вина, но не и за сбъркан състав, тактика, смени и физическа подготовка. При него проблем са зависимости, его и лакомия, най общо казано и ни закопава бавно и полека.

От чисто любопитство, ти с какъв състав смяташ, че трябваше да излезем и какви смени да направим?

При един от вариантите бих играл същия състав но 3-5-2 и вместо новия бразилец трети защитник. Друг вариант е Ван дер Каап да играе опорен халф с Охене а Мислович да е зад нападателя.
Реално на Костов състава му е твърде офанзивен и когато трябва да обръща резултата няма кого да пусне. Освен това беше доста глупаво да сменя Охене две минути след началото на полувремето. Още на полувремето можеше да пусне трети защитник на негово място и да усили лявата ни зона от където маймуната правеше каквото си поиска . Бари също можеше да влезе вместо Рикардиньо. Тия юношки дето влязоха при 4:1 какво правеха на терена изобщо знае ли се. Обикновено се пускат юноши на куп когато ние водим с 4:1.
Има една приказка - когато се обърне колата, пътища много, но според мен колата се обърна още предния мач, но Костов не показа, че си е взел поука.

Уважавам мнението ти, знам че си левскар и те боли. И мен ме боли не по-малко от теб.
А сега ,ако беше започнал с 3-5-2 без Евертон , не ти ли се струва,че лудите щяха да имат числено и скоростно предимство по фланга?
В каквато и да е схема Левски няма кого да вкара. Чандъров номинално е ЦН , като такъв играеше при юношите и бе считан за най-големия талант в българския футбол, но една контузия го извади за 2 години и после просто го страх . Ил. Стефанов( номинално е офанзивен халф) и Ас.Митков - контузени. Кого да пусне?
Ф.Лима също много липсва. На резервната скамейка са играчи ,които са там само за да запълнят тимовия лист. Аз лично не бих рискувал с Б.Бари в такъв мач. Видимо не е напълно готов . Все пак здравето е с приоритет пред всичко останало.
Да извади Охене и да пусне 3-ти защитник на негово място? - и с колко халфа оставаме на терена -2 , единия от които Джемили не изпълнява много дефанзивни функции , а и няма физика за това. при резултат 1:1 и равностойно първо полувреме честно ли би вкарал защитник вместо халф?
Според теб кой наш играч някога е спирал Текпетей? - ако играта му тръгне,няма играч в нашето първенство ,който да може да го спре. За него номера е да бъде провокиран , той се подава на провокации . Кой е този наш играч дето е със силен ляв крак и бързина като Текпетей?
Разбрах,че на почивката съдията е бил овикван от лудогорци , защо не е изгонил Охене. За това Костов е решил да го смени.
Юношите бяха вкарани да сменят играчите ,които висят с картони , за да не изгърмят за неделя.
Вината на Костов - със сигурност има такава. Аз бих вкарал Кр.Димитров вместо ван дер Каап , да печели високите топки.
Аз не считам ,че това ,което се случи вчера е голям срам . Неприятен резултат , но и огромна липса на шанс.
И петте гола паднаха от нищото след наши грешки или луд малшанс, До 1:4 ние реално не бяхме надиграни .
След това мача се доиграваше.
Бих попитал всички тези ,които сега тръбят голям срам , къде бяха тези много претенциозни специалисти ,когато през 2001г с най-скъпия ни състав за всички времена загубихме от Ловеч с 0:4?

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот Киро Пора » 04 апр 2024 18:46

honda написа: Бих попитал всички тези ,които сега тръбят голям срам , къде бяха тези много претенциозни специалисти ,когато през 2001г с най-скъпия ни състав за всички времена загубихме от Ловеч с 0:4?

Според теб не е срамно, че сме паднали с 5:1, защото преди 23 години сме паднали от сегашното цесека тире София с 4:0. Това ли е логиката, която се опитваш да прокараш? И онази загуба и тази са срамни, не виждам като си заровим главата в пясъка, как ще ни помогне "what-about"-тизма...

honda написа: На резервната скамейка са играчи ,които са там само за да запълнят тимовия лист. Аз лично не бих рискувал с Б.Бари в такъв мач. Видимо не е напълно готов . Все пак здравето е с приоритет пред всичко останало.
Да извади Охене и да пусне 3-ти защитник на негово място? - и с колко халфа оставаме на терена -2 , единия от които Джемили не изпълнява много дефанзивни функции , а и няма физика за това. при резултат 1:1 и равностойно първо полувреме честно ли би вкарал защитник вместо халф?

Ех, да имахме някой добър дефанзивен халф във втория отбор, че да го вземем в групата за мача и да го ползваме, щом тъй или иначе му плащаме заплата...
Иначе Каап, също е играл няколко мача като дефанзивен полузащитник и се справяше прилично. Доста по-добра опция е от Чандъров за тази позиция.

Факт е, че скаймейката е къса, ама можеше повече умисъл да се вложи по време на зимната селекция. За чии ни беше Хоакин, четвърти централен защитник, а ние играе в схема с 2-ма централни. В същото време имаме един десен и един ляв бек и палим свещи да са здрави и да не ги накажат.

honda написа:Юношите бяха вкарани да сменят играчите ,които висят с картони , за да не изгърмят за неделя.

Марин вече беше с картон, не виждам логика в смяната му. Той така или иначе няма да играе в неделя.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта