ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот vvessel » 03 апр 2024 22:42

honda написа:За мен цифровото изражение няма чак кой знае какво значение. А как си си чувствал ,когато Нафтата ни биха със същия резултат, а бяха след нас в класирането.

Това коя година е? И пак въртиш сучеш, за Костов нищо.
Цифровото изражение имаше ли значение в мача със Славия. Защото те изпуснаха минимум 5 положения. Да не кажа 100 процентови но поне 90. Тогава някак си не видях да критикуваш нито бековете нито вратаря. Обаче сега удобно се опитваш да пренасочил негативната енергия към вратаря, защото много добре знаеш кой е виновен. А за теб някак си не ти е удобно да говориш срещу него. Чудя се защо ли. За Костов или добро или нищо. Да не ти е роднина?

Aronaks
Мнения: 863
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот Aronaks » 03 апр 2024 22:42

The deacon написа:Какво да се коментира след видяното от всичките нас, които милеем за Левски?! Истината е, че имаше най-най-слаб номер едно на вратата!!! Втори най-най-слаб от ляво - на бега (номер 6) !!!! И още един най-най-слаб от дясно - на бега (номер 22)!!!! И онзи - на тати момчето, което влезе на мястото на шоколаденото момче и трябваше да бъде владетелят на центъра - по-най-най-слаб!!! А другите - другите се стараха, но толкова си могат!!!! Само Левски!!!! В неделя ще ги помпим - онези "припознатите"!!!!


Напълно съм съгласен, но с оглед думите ти не виждам как ще ги помпим, при положение, че това е мача на живота им и след днешната загуба ще са назобани на животни.

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот vvessel » 03 апр 2024 22:52

[
vvessel написа:
groti написа:Аз не оспорвам че гола е също и на Андреев, а се опитвам да обясня, че при четири от головете защитата има съществена вина. И за това не може да се вини един или друг футболист, а вината е изцяло на Костов. Имали сме много по-слаби състави , дори сме били на два пъти под шестото място, но никога не сме падали така жестоко от Лц.

Ти Пусни 2 левашки гола за 10 минути пък после чакай да не пуснеш още. Или при 3 на 1 трябваше да се върнем за да не пуснем повече? Ми 3 от 5те гола са на вратаря. 2,3 и 4.. Костов има вина.. И тя е че се предовери на играчите. Че не се опита да играе като по-слаб срещу по-добър а излезе да се надиграва. Само че когато звезди са футболисти като Галчев и Андреев, а резерви на другите са Неделев и Чочев не можеш да се надиграваш.

И как четвъртия гол е на Андреев като имаше трима играчс на Лудогорец срещу него и нито един защитник на Левски. Абе хора, разбирам да скачате на амбразурата за Костов, ама тоя мач все пак го гледах , а не го слушах по радиото.
Лошото в този мач не е, че вратаря пуснал левашки голове или че ни вкараха общо 5. Най-лошото е, че след четвъртия гол, Лц почти спряха да се напъват и въпреки това вкараха пети и изпуснаха още 2-3 положения. Ние колко положения имахме второто полувреме освен един удар отдалеч? Аз не си спомням за нито едно.
В мача със Славия играхме по същия начин само че те просто не можеха да уцелят вратата.
Последна промяна от vvessel на 03 апр 2024 22:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12411
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот TristaNNN » 03 апр 2024 22:56

kade bqhte kato alchniq ribar padna s 5 na nula vav barzelona!!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2730
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот Der Schmarotzer » 03 апр 2024 22:57

А къде е в цялата тази схема собственикът? Няма пари, няма истински играчи, няма истински качествен треньор! Има само едно истинско и качествено нещо в Левски, и то не зависи от мИжИритарО - публиката! Всичко, останало, което зависи от него е осрано!
П.П. Под истинска публика на Левски разбирам нормалните привърженици на отбора, а не онЕя.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот vvessel » 03 апр 2024 23:08

groti написа:Костов се предовери на играчи като Галчев и Пацо. С нормални футболисти сигурно можехме да се сборим. С тия двамата и лошата форма на Цунами плюс алтернатива като чандъра и фадига и четвърто място е успех.
Да печелим дербито с НАП и да идва нормален собственик, че без кинти футбол не става.

Само с кинти не става, трябва и акъл. Ако така наречения собственик имаше акъл нямаше да взима Фадига а трябваше да се разбере с Миланов. Трябваше да се разбере и с Краев и Петрис навреме и ако не може да им се намерят адекватни заместници. Освен това Краев защо не играе и му плащаме залата? Охене е единственият истински опорен халф, всички останали, които играят на тази позиция не стават. Същото е и с Галчев, който е много по-полезен в нападение отколкото в защита.
Що се отнася до четвъртото място, до този мач имах някаква илюзия, че можем да го хванем, ама май ще хванем дедовия. На Сираков единствено мача с НАП му остана, дано не омаже и там нещата.

Serafim
Мнения: 5247
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот Serafim » 03 апр 2024 23:17

Видяхте ли видеото след мача, когато футболистите са пред секотра с феновете? Рикардиньо сякаш дръпна конско на играчите, после се скара с Джемили. Предвид, как оставя дроба си всеки мач и гони всяка топка, не мисля, че е позьорско. А Джава точно като Уелтън не знае кога да се оттърве от топката, както някой тук писа преди това. Няма по-фрапиращо нещо за съотборниците, като това някой да не подава и до последно да се мъчи да дриблира или да стреля, а другите да тичат напразно.

Testa_di_Legno
Мнения: 628
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот Testa_di_Legno » 03 апр 2024 23:19

Лично според мен, ако хипотетично те бият на футбол 18 пъти от 24 поредни опита, като само шест пъти си се докопвал до равенство, пък нито веднъж не са победил (за период от осем години), то обективната реалност е такава, че нямаш сериозно основание: 1) да дириш причините за който и да е конкретен провал в съдийството (в който смисъл инуендота, намеци и директни твърдения имаше по-горе); 2) да разпъваш на кръст някой точно определен футболист, особено пък нямащ още и 20-годишна възраст, за дадена загуба, при положение, че вече цели поколения негови предшественици не са направили нищо кой знае колко по-различно срещу този съперник; 3) да правиш от една отделно взета загуба трагедия, след като е очевидно, че проблемът е много, много по-дълбок и комплексен.
Само "Левски"!

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1102
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот gdlk » 03 апр 2024 23:38

Аз съм на мнение, че грешките в защитата идват и от това че вратаря ни не е сигурен, и всеки момент може да сготви нещо..
Който е играл централен защитник, знае какво им е в главата на защитниците, когато повече се притесняват от вратаря си, от колкото от противниковия нападател!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 27 кръг/ Лудогорец - Левски / 03.04.2024/ 19:30 часа

Мнениеот modor » 03 апр 2024 23:51

TristaNNN написа:kade bqhte kato alchniq ribar padna s 5 na nula vav barzelona!!

Там бяхме. Наваля ни доволен дъжд. После една седмица с температура. И това само и единствено заради ribarq-sinoptik.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 42 госта