ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот realno » 29 мар 2024 23:17

tmanolov написа:
realno написа:
tmanolov написа:Някои хора реално са мазохисти ;) трябва да си неособено умен, за да си мислиш, че има нормален левскар, който ще иде на мач на Левски с надеждата да паднем?!?! Наистина ми е трудно да го асимилирам

Дори, не го осъзнават. Това е като да си копейка живееща в свободния запад, но копнееща и хвалеща руския терор. Луда работа. ;)

Ти пък, по-готино е да бориш мафията, като се коалираш с бх. Почти достига шизофренията на стрина Курни с нито един патрон за Украйна, караме ги само до границата на Полша с Украйна и не знаем какво става после с тях ;) айде лека, важното е, че бихме

Пак си се припознал. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот alexdb » 29 мар 2024 23:28

vvessel написа:Гледах само последните петнайсетина минути на мача, иначе го слушах по радиото и съм много доволен от резултата. Това което гледах беше нещо страшно. Играхме глуха защита последните минути и само изритвахме топката, а футболистите едвам ходеха и падаха със схващания. Аз такова чудо не си спомням и то срещу Славия и то на Герена и то в редовното време. Имам чувството че подготовката е тотално сбъркана и футболистите ни изглеждат като пребити в края на мача. А ни чакат още три много сериозни мача през следващите две седмици.
Това което чух по радиото беше, че първото полувреме сме играли добре, но второто нищо не ни се получава. Е поне се получи гол в 94-тата минута, без да получим, защото като гледах после репортажа, Славия изпуснаха 4-5 много сериозни положения. Защитата изглежда направо не на себе си и извадихме късмет че Галин Иванов не игра, защото някои от тези положения той щеше да ги вкара. От друга страна чух много псувни по съдията по радиото и като чета и тук е същото. Гидженов е известен с това, че спорните положения ги свири в ущърб на Левски, а доколкото разбрах има и няколко безспорни що се отнася за нарушения и картони. Срещу следващите два отбора ще бъде същото, така че никой не трябва да се учудва че ще ни режат, ни си мисля, че ако Лц и Тирето създадат толкова положения срещу нас , ще си тръгнем с по 2-3 гола от мач . Дано и ние успеем да вкараме толкова, че ако загубим следващите три мача сме чао от зоната за бараж. От следващите 4 мача трябва да вземем поне 7 точки за да сме в борбата. В най-лошият случай 6 от три равни и една победа. Ама е това много малко вероятно .
п.п. Не разбрах защо смениха Охене. Контузи ли се?
Ако се е контузил и той , Костов да сменя кондиционните треньори, че май сбъркаха всичко каквото можаха. Не знам един ли е, двама ли са, но да ги махат до края на сезона, че за 5 мача сума ти народ се изпоконтузи, а отбора едвам се влачеше накрая, след 10 дена пауза.


От един мач изводи не могат да се правят. Марин каза, че реално са имали един ден за възстановяване заради националните отбори. Първото ги смачкахме. Не знам 70 на 30 ли беше владението на топката или повече и играта ни се получаваше страхотно. Второто спукахме гума в последните 20-25 мин., но да се надяваме, че е заради малкото време за възстановяване. Второто Славия наистина имаха положения, но първото беше друга бира. И с такава игра, каквато показахме първата част тромавите Тирейци ще берат страшно много ядове. Реално имахме 4-5 не лоши положения, плюс една чиста, но неостъдена дузпа, плюс редовно прекъсване на атаките ни с по няколко последователни фала (че от първия не се получаваше), а съдийчето блееше някъде.
Дано не си прав да виждаме такова съдийство в следващите мачове, че може да стане голям сакатлък. Всъщност ако тоя съдия не беше корегирал поведението си второто можеше да стане някой сакатлък.

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот realno » 30 мар 2024 07:31

Кольо вдъхновява футболистите да мечтаят за титла, а някои "фенове" мечтаят за загуба. :)))
Последна промяна от realno на 30 мар 2024 10:32, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

filcolins
Мнения: 510
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот filcolins » 30 мар 2024 07:39

realno написа:
tmanolov написа:
realno написа:
tmanolov написа:Някои хора реално са мазохисти ;) трябва да си неособено умен, за да си мислиш, че има нормален левскар, който ще иде на мач на Левски с надеждата да паднем?!?! Наистина ми е трудно да го асимилирам

Дори, не го осъзнават. Това е като да си копейка живееща в свободния запад, но копнееща и хвалеща руския терор. Луда работа. ;)

Ти пък, по-готино е да бориш мафията, като се коалираш с бх. Почти достига шизофренията на стрина Курни с нито един патрон за Украйна, караме ги само до границата на Полша с Украйна и не знаем какво става после с тях ;) айде лека, важното е, че бихме

Пак си се припознал. :)
.
Е те умно Красивите само от шмъркане разбират, и каквото кажат от хълма с козичките

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9323
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот mikata » 30 мар 2024 08:31

Отборът е претрениран или не трениран, защо няма ФП :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21396
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот metodito » 30 мар 2024 09:20

Интересно ми е кога Славия ще играе с Луноходец, както винаги излизат срещу нас?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12331
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот TristaNNN » 30 мар 2024 10:20

Да отличим хубавото:
- Заучените изпълнения на корнери през първото полувреме. Вярно, гол не падна, но и това ще стане в някакъв момент, трябва само още малко репетиция.
- Бързината в изграждането на някои (контра) атаки през първото. Явно като вкараме малко скорост в придвижването и прегрупирането на играчите, комбинирани с добри пасове в перспектива или отигравания с едно докосване, може да сме ужасно опасни и остри. И това е учено, но му трябва още малко шлифовка. Явно може.
- Кадрите с Хосето, който в присъствието на жена си дундурка бебето на трибуните. Наистина има момчета в отбора, които с поведението си на и извън терена, изпълват с радост и гордост синьото привърженическо сърце.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот realno » 30 мар 2024 10:33

metodito написа:Интересно ми е кога Славия ще играе с Луноходец, както винаги излизат срещу нас?

Не ги ли победиха в Разград?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот realno » 30 мар 2024 10:36

mikata написа:Отборът е претрениран или не трениран, защо няма ФП :oops:

По скоро първото. Сам Кольо сподели, че са имали тежки тренировки по време на паузата. Освен това националите са почивали само два дни.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2715
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 26 кръг/ Левски - Славия / 29.03.2024/ 19:00 часа

Мнениеот Der Schmarotzer » 30 мар 2024 10:51

Сега на чиста глава и аз да се изокам. Първото полувреме смачкахме белите пеперудки въпреки опитите на съдията да попречи. Но едно голямо НО! Нападателите не се връщат да помагат в защита - Цунами няколко пъти първото полувреме и много пъти второто полувреме беше обикновено срещу двама. Този от централните защитници, който трябваше да го подсигурява явно не беше на мача. К. Димитров все едно за първи път излиза да играе футбол, Охенето сбърка всичко, което можа като пасове. Евертон е махленски играч на вързано, като го ритнат 1-2 пъти спира да играе, освен това го мързи да се връща да помага на защитата. Славия имаше толково чисти положения и при това еднотипни, но тренерчето цял мач не предприе нищо срещу това, което е много страно и смущаващо. Освен това за първи път този сезон видях да се свършват силиците им около 60-та минута - някои даже не можеха да ходят, камо ли да атакуват. Сега хубавото: на Мислович му трябва още малко да се напасне с куците коне до него и нещата ще тръгнат. Петков снощи направи мача на живота си, дано по-нататък да има още много такива мачове. Джемили правеше каквото си поиска, и ако съдията беше санкционирал всичко срещу него Славия щеше да е с 8 играчи още първото полувреме. Останалите както си ги знаем - неможачи.
Последна промяна от Der Schmarotzer на 30 мар 2024 12:17, променено общо 1 път.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 29 госта