ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот Testa_di_Legno » 12 мар 2024 10:32

ikar написа:(...)Бях бесен когато бе избран идеалният отбор за 100годишнината на клуба/нещо толкова цинично да противопоставящ поколенията/ и в този отбор бе предпочетен Топчо за сметка на Бобата Жечев. Това е все едно да сравняваш усоговската планина с Хималайте.

Хич и не помня такава класация, честно казано, пък и подобни "идеални" единадесеторки - поне за клубове с избор от над 20 първокласни футболиста в историята си, - неизбежно пораждат спорове, а понеже е трудно да се сравняват футболисти от различни поколения, може би най-добре е да не се вземат прекалено на сериозно. Все пак... от любов към полемиката: в цитирания случай "Осоговската планина" има всичко 347 официални мача за "Левски" (пето място във вечната ранглиста по участия във всички състезания, осмо за шампионат и първо за евротурнирите) и 22 гола, също пет шампионски титли и пет купи на страната, докато "Хималаите" са с общо 193 официални мача и 16 гола (45-то място по участия със синята фланелка във всички турнири), две титли на страната и две национални купи. Какъв е обективният критерий, според Вас (от чисто любопиство питам, не се заяждам), по който Жечев (да е жив и здрав, не оспорвам статута му на легенда на "Левски") се възкачва до футболния Еверест, пък Топузаков - едвам до Руен?
Само "Левски"!

tmanolov
Мнения: 4033
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот tmanolov » 12 мар 2024 10:35

ikar написа:
tmanolov написа:
gdlk написа:Нарочно гледах пред стадиона след мача с Хебър и Крумовград, тея двамата заклети левскари, що пък един път не споменаха тея спорни положения.. Никъде не се коментира..

Кои са били левскарите - изкукуригалия Емо Спасов ли, че май за него споменаха момчетата около мен? Ми той си живее на стара слава и само чака аплодисменти и някой да му каже колко бил велик, иначе е кисело старче с претенциЙ. такива са повече вредни, отколкото полезни - сори, времето им е изтекло отдавна...

Колега не смятате ли че сте доста краен в негативното си изказване към футболист с подобна визитка, дал толкова много на любимият ни отбор. Явно или въобще не сте го гледали или сте гледали доста малко негови мачове. Това кисело старче бе уредило /чрез своята съпруга/ 80декара земя в околностите на София за база на клуба. Тогавашното ръководство не положи минимални усилия това да стане. Това същото кисело старче бе с подписан договор с Порто когато ЦК на БКП стовари гилотината върху неговата глава и на още други 6-ма футболисти в ония злополучен мач. Аз лично не вярвам скоро наш футболист до осъществи подобен трансфер.
Не го приемай като търсене на конфликт но при нас много се злоупотребява със емблемата легенда. Като фен който гледа тоди отбор от времето на Гунди ми е обидно че футболисти със 300 и повече мача тънат в забвение за сметка на такива с 30-40 ? Бях бесен когато бе избран идеалният отбор за 100годишнината на клуба/нещо толкова цинично да противопоставящ поколенията/ и в този отбор бе предпочетен Топчо за сметка на Бобата Жечев. Това е все едно да сравняваш усоговската планина с Хималайте.


Здрасти, да, прав си, краен съм, но аз по принцип съм си така, нали по Ботев - "силно да любим и мразим". Да, Емо Спасов е бил легенда (аз помня много малко от него, все пак съм 79-ти набор) и да, прецакан е от партията да иде в Порто, които след това станаха носители на КЕШ - щеше да е първият българин, факт! Сега обаче е друго и различно - помня как се моткаше по време на откриване на паметника на Гунди в Редута преди няколко месеца и търсеше народната любов. Явно му липсва, но ситуацията е такава, каквато е, затова е добре да не се дава гласност на такива хора. Иначе се обезценяват до нивото на оная шматка Курдов или Кокала
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
darkblue67
Мнения: 206
Регистриран на: 22 юни 2017 15:06
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот darkblue67 » 12 мар 2024 11:39

Този момент от мача ми е убягнал, лошото е, че и на ВАР-аджиите също.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот NOMER14 » 12 мар 2024 15:14

Емо Спасов е легенда, дал здравето си за клуба, като Червената хунта унищожи накрая кариерата му. От дистанцията на времето Спасов нещата ги е формулирал отдавна за клуба, за неговите юноши и едно събитие не може да го впечатли.
Иначе по-предният колега не визираше Емо, щото в студиото нямаше друг Левскар. Явно говореш за друга телевизия.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 мар 2024 19:28

darkblue67 написа:Този момент от мача ми е убягнал, лошото е, че и на ВАР-аджиите също.
Изображение
Изображение
Изображение
пЕнделите от ВАР разглеждаха ситуацията 2 сек. след тези, при ударът на Охене, който действително се отби в зоната около рамото на съперник ...
И аз още в реално време, когато се разбра, че ВАР ще разглежда ситуацията, помислих, че ще се разглежда именно т'ва от снимката, щото още "на живо" се видя, че топката вероятно отскочи към Охеме от ръката на бранителя ...
А това с "прегръдката" го видях след повторенията... Ами, то дори не е подигравка... Бих го нарекъл - Цинично !!

Някой май-май се плаши от този Левски... Левски с един куп "съмнителни трансфери" и треньор, нежелан от половината левскари... Но пък бием често и при това с никак не-лоша продукция.
Кой !!??
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот mikata » 13 мар 2024 09:36

Кой да го е страх, та ние сме безопасна игла :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1100
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот gdlk » 13 мар 2024 17:41

През есента не се ли пускаха клипчета от такива явни грешки?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DanailG, dimoto1, Google [Bot], groti, kolokolo, scooool, vlong, W84me и 130 госта