ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот 1914.1902 » 10 мар 2024 17:20

Не съм очаквал да бием наред, особено без треньор като Люпко, ама тука програмата беше само срещу лесни съперници, дори тези днес с човек повече и уж в перфектна форма само лежаха.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот mikata » 10 мар 2024 17:21

Левски се превърна е посмешище.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот W84me » 10 мар 2024 17:22

Повторението на ситуацията за чк на Патрик трябва да се пуска на децата в детските формации.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот metodito » 10 мар 2024 17:22

Този мач беше задължителен. И като бием в Търново, щеше да е лесно. Изпуснахме питомното.

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот vvessel » 10 мар 2024 17:24

alexdb написа:
vvessel написа:Страничния и той удари едно рамо на Крумовград , а Момчил Цветанов все едно му извадиха далака с пластмасова чашка.
Само се чудя нашите що чакат да им изгонят футболист за да заиграят. По-скоро като излезе Рикардиньо като че ли заиграхме както трябва.


Момчил Цветанов трябваше още преди това да е под душа. Явно са сменили правилата и вече задържането отзад за фланелката не е картон, ритането без топка също. А това, което направи с чашката и симулацията също е жълт картон.

Оо да. Имаше един опит за суплес и нищо. Секирите срещу нас рано рано започнаха, а каква сеч ще бъде срещу първите три, не ми се мисли.
Друг е въпросът че ни трябват още и качествени футболисти. Гледах вчера умрелите срещу числото и ни трябва някой като оня, който вкара победния гол . Този като тръгне може да се спре само с нарушение. Ние нямаме такъв играч.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 мар 2024 17:25

Това, което писах след първите 45 мин. се обърна, и след почивката играчите в синьо бяха в час, а гостите наляха гипса и единствено несработеноста и от там неспособноста, да материализираме игровото си превъзходство, им дарява точицата.
Според мен, с оглед развитието на двубоя, точката си е точка.
През есента изпуснахме далеч по кристални победи, при това след като сме водили в резултата.

П.П.

Продължавам да се изумявам от критиките срещу Ники Костов.
Хора, колко сме си мИчтали през годините, Левски да е агресивен, макс изнесен напред и да всява страх у съперника, без значение от обстоятелствата ?
Днес един отбор, получил числено предимство за цяло полувреме, с 5 ли не знам там колко поредни победи и суперлативи за продукцията си, беше наврян от един нов Левски, с 10 човека, с знайни и незнайни герои ...
Айде да престанем с простотиите !
С 99 % тоя мач го губихме с друг тренер ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот metodito » 10 мар 2024 17:25

mikata написа:Левски се превърна е посмешище.

Изображение

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот alexdb » 10 мар 2024 17:27

vvessel написа:
alexdb написа:
vvessel написа:Страничния и той удари едно рамо на Крумовград , а Момчил Цветанов все едно му извадиха далака с пластмасова чашка.
Само се чудя нашите що чакат да им изгонят футболист за да заиграят. По-скоро като излезе Рикардиньо като че ли заиграхме както трябва.


Момчил Цветанов трябваше още преди това да е под душа. Явно са сменили правилата и вече задържането отзад за фланелката не е картон, ритането без топка също. А това, което направи с чашката и симулацията също е жълт картон.

Оо да. Имаше един опит за суплес и нищо. Секирите срещу нас рано рано започнаха, а каква сеч ще бъде срещу първите три, не ми се мисли.
Друг е въпросът че ни трябват още и качествени футболисти. Гледах вчера умрелите срещу числото и ни трябва някой като оня, който вкара победния гол . Този като тръгне може да се спре само с нарушение. Ние нямаме такъв играч.


От видяното този, новия бразилец, май има подобен потенциал. Реално като овладееше топката спиранията му бяха само с фалове и нечиста игра. Но .... на съдията това не му правеше впечатление. Дано момчето е попадение.
А ораджево-червеникавият ще имаме възможност да го видим срещу нас. Мисля, че ако Костов правилно си разположи хората тоя няма да пипне топка.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот wilge » 10 мар 2024 17:28

1914.1902 написа:
wilge написа:Тъкмо щях да пиша, че в този мач играе дублиращия отбор и се сетих, че Пирин, Арда и Хебър са друга бира. Репликите са за бедните. Един малкопо-силен отбор и къщата от карти рухва и посредствеността изплува на повръхността. Без кадърен треньор на защитниците дефанса на Левски ще е като решето. Схемата на игра не трябва ли да бъде съобразена с качеството на играчите? Сега има оправдание, че мача с НАП още не е приключил. А после?

Що за силен отбор са тези, които с човек повече постоянно бавят играта?

Малко по-силен от Пирин, Арда и Хебър. Представянето срещу силните отбори не се наемам да коментирам.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот W84me » 10 мар 2024 17:30

THE G.A.M.E написа:Това, което писах след първите 45 мин. се обърна, и след почивката играчите в синьо бяха в час, а гостите наляха гипса и единствено несработеноста и от там неспособноста, да материализираме игровото си превъзходство, им дарява точицата.
Според мен, с оглед развитието на двубоя, точката си е точка.
През есента изпуснахме далеч по кристални победи, при това след като сме водили в резултата.

П.П.

Продължавам да се изумявам от критиките срещу Ники Костов.
Хора, колко сме си мИчтали през годините, Левски да е агресивен, макс изнесен напред и да всява страх у съперника, без значение от обстоятелствата ?
Днес един отбор, получил числено предимство за цяло полувреме, с 5 ли не знам там колко поредни победи и суперлативи за продукцията си, беше наврян от един нов Левски, с 10 човека, с знайни и незнайни герои ...
Айде да престанем с простотиите !
С 99 % тоя мач го губихме с друг тренер ...


Подкрепям, трудно може да се търси вина в треньора в този момент. Тези даже не си помислиха да минат центъра последните 15 минути. Аз съм доволен, че Левски прави истински мачове.
Последна промяна от W84me на 10 мар 2024 17:30, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта