ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plamen_i00
Мнения: 351
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот Plamen_i00 » 18 фев 2024 22:51

NOMER14 написа:
csimoen2 написа:
NOMER14 написа:Чухте ли поредната сентенция на Кольо?
Добрата енергия около отбора


Е не може ли да го разбереш?

Много точно си го каза човека!

При загуба ония другия щеше да каже 30 несвързани изречения - терена, футболния Бог, времето, пътя, залеза, слънцето… :) :)

Не, бе... Аз го разбирам идеално, но чакам коментарии.
Във всяко интервю след мач усмихвайки се, Костов хвърля някой актуален лаф. Така беше за сектор бе, така бе и за гола на Краев и последното на лагера: Питайте началниците за тия работи (относно трансферите).

Сега хвърли още един. За словака каза, че не е готов, защото има да учи теория за начина на игра на Левски, която не е никак лесна.

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот realno » 19 фев 2024 07:42

metodito написа:
csimoen2 написа:
NOMER14 написа:Чухте ли поредната сентенция на Кольо?
Добрата енергия около отбора


Е не може ли да го разбереш?

Много точно си го каза човека!

При загуба ония другия щеше да каже 30 несвързани изречения - терена, футболния Бог, времето, пътя, залеза, слънцето… :) :)

Пак да питам. Защо това противопоставяне. Противопоставянето е Мъри - Палмите, не Мъри - Костов. Поне за мен. Иначе тъкмо бях написал за "хиената" Рики и той точно така изчакали гола. Стюпид нига. :)


Противопоставянето е Мъри - Костов, защото за някои Мъри е Нептун на футбола и е свещена крава въпреки, че избяга и изоставили отбора си преди най - важния мач с преместените. За мен е просто поредния треньор преминал и оставил следа в историята на клуба и ще бъде запомнен както с хубави моменти така и с лоши.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

filcolins
Мнения: 509
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот filcolins » 19 фев 2024 09:48

vvessel написа:
Serafim написа:За втори път повдигаш въпроса за плаката за Навални. Кажи каквото искаш да кажеш, очевидно двата пъти никой не го подхвана дискусията...

Повдига го защото е прочел моя пост по въпроса и да не ме коментира на две места. И е абсолютно прав за това.


Ми те 70% не знаят кой е Навални. За това им платили това вдигнали.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот metodito » 19 фев 2024 11:32

realno написа:
metodito написа:
csimoen2 написа:
NOMER14 написа:Чухте ли поредната сентенция на Кольо?
Добрата енергия около отбора


Е не може ли да го разбереш?

Много точно си го каза човека!

При загуба ония другия щеше да каже 30 несвързани изречения - терена, футболния Бог, времето, пътя, залеза, слънцето… :) :)

Пак да питам. Защо това противопоставяне. Противопоставянето е Мъри - Палмите, не Мъри - Костов. Поне за мен. Иначе тъкмо бях написал за "хиената" Рики и той точно така изчакали гола. Стюпид нига. :)


Противопоставянето е Мъри - Костов, защото за някои Мъри е Нептун на футбола и е свещена крава въпреки, че избяга и изоставили отбора си преди най - важния мач с преместените. За мен е просто поредния треньор преминал и оставил следа в историята на клуба и ще бъде запомнен както с хубави моменти така и с лоши.

Е, за мен не е "Нептун", но си амбразуря силно за него. Не е избягал, колега. Но щом си убеден в това, от моя страна няма проблем. Както аз вярвам, че Мъри е най-важната фигура за този клуб в последните 20 години (забележи, че не казвам треньор).

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот ikar » 19 фев 2024 14:06

С оглед показаното от другите отбори през уикенда, смятам че нашият отбор показа доста стойностен футбол. Разбира се винаги ще има претенции към по добра игра. Да не забравяме че днес е дербито между първите два.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот honda » 20 фев 2024 11:52

Plamen_i00 написа:Сега хвърли още един. За словака каза, че не е готов, защото има да учи теория за начина на игра на Левски, която не е никак лесна.

Още когато Н.Костов беше представен за треньор на Левски в първия си пост написах,че е считан за българския треньор с най-дълбоки тактически познания( заедно с Мъри ) .Стила ,който Костов харесва и се опитва да налага е прекалено "теоретичен" . Друг е въпроса,че за да бъде реализиран се изисква първо сериозна тактическа грамотност , второ технически способности , трето физическа подготовка, четвърто да бъде разбран от футболистите какво се иска от тях и пето най-важното да бъде приложено на терена.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz, vlong и 111 госта