Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Киро Пора » 22 фев 2024 17:17

ikar написа:
Киро Пора написа:Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?

Не беше долкова отдавна когато Божидар бе национален състезател. В един от последните си мачове той даде едно "паметно" интервю в което със голяма доза самочувствие открито заяви - " смятам със пълно право имам претенцията да бъда капитан на този отбор и да бъда избран за футболист на годината" . А лично не помня подобен аналог на наглост в последните 50г откакто набюдавам родниат футбол.
С голямо любопитство ще наблюдавам кариерата на Адриан за да видя дали и той е толкова "голям" колкото и брат му. Всичко това силно ме узадачава след като ясно си спомням колко скромно момче бе дехният баща Бойко.


Това какво бил казал в някакво интервю... още повече за националния отбор. За мен е важно, че игра добре за Левски, вкара важни голове и клубът реализира печалба от него, отново в момент, в който бяхме закъсали сериозно с парите.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 22 фев 2024 19:50

Киро Пора написа:Изтървахме момента да продадем Андриян, трябваше да стане след мачовете в ЕКТ. Явно и не него му писна да се отказват оферти за него и е решил да действа по друг начин. Подписа договор със сериозна мениджърка агенция и ако вече няма подписан предварителен договор с някой отбор, ще му намерят.
Жалко, защото никой не печели от това - играчът ще тича за здраве още 4 месеца, клубът ще има пропуснати ползи от поне 500-600к евра, плюс че ще плаща заплата още няколко месеца за нищо, реално...

За мен лично е учудващо, как ръководството успява да се изпокара с всеки, с който не се разбере за нов договор. ОК, случва се, в договора има две страни, ако едната не е ОК с условията - договор няма да има, ама да се изпокараш с всеки, който не подпише, направо не знам как го постигат. Жоро Миланов, Филип Кръстев, Петрис, Краев....

А Божидар, защо е "смешник" - защото има брат?


Аз не виня Краев и Петрис и не ги приемам като някакви предатели. Мисля все пак, че е имало нещо, което да подтикне ръководството да действа така. Дали са били устни обещания или пък някакво шикалкавене не знам.
Жоро Миланов мисля бе казал, че никога не е било въпрос на пари. Някъде бях чел, но не се сещам източник, може и саом някакви "размисли" да са били, но на Миланов не му е било гарантирано място, като титуляр. Сходна е била и ситуацията с Попов. От една страна разбирам ръководството - искат млади и перспективни играчи, които евентуално да продават, а не такива в залеза на кариерите си. От друга страна трябва класа и опит, не само млади - с други думи - който си го може, си го може.
Филип първо не е бил наша собственост, второ мисля, че бе казал, че иска да играе за Левски под треньорството на Стоилов.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот LoveAndPeace » 22 фев 2024 20:05

Как пък се разбра , че Краев ще се мърдосва до края на договора си , а няма да се раздава като другите споменати ??
Кой от споменатите бе сложен във "фризера" ?
То вярно е ,че е малко като математическо уравнение , ама всички нещо пропускат неизвестната - СИРАКОВ!!!

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 22 фев 2024 20:31

Кой е казал това? Аз помня само и единствено една критика на Костов към Краев, след като вкара гол срещу Локо СФ, но тук не сме дискутирали това, че нямало да се раздава. Ситуацията и по-скоро реакцията на ръководството е по-скоро принципна. Прави криви, не знаем много.

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот scooool » 22 фев 2024 20:45

Представи си... Не му го пожелавам! Скъса връзка, той си го мисли 100%, малко са футболистите който се раздават без да го има това. Кабат, Пелето, Коловати и какви още футболисти който не искаха да преподписват съм прежалвал, та Адрианчо ли! Прав му път, пожелавам му бледа и Безаварийна кариера.

На линия
Потребителски аватар
groti
Мнения: 3388
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот groti » 26 фев 2024 11:01

LoveAndPeace написа:Как пък се разбра , че Краев ще се мърдосва до края на договора си , а няма да се раздава като другите споменати ??
Кой от споменатите бе сложен във "фризера" ?
То вярно е ,че е малко като математическо уравнение , ама всички нещо пропускат неизвестната - СИРАКОВ!!!


Той, Краев последните месеци все си се мърдосваше. Нямаше нищо общо от онзи доминиращ в средата на терена футболист. Някаква вяла сянка гледаща мача отблизо. В момента не бих го избрал пред Охене, например. Неизвестната рядко се пропуска, когато ще критикуваме Сираков, но има една известна - откак тоя и сърдитият негър ги няма в отбора останалите изглеждат и играят различно.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот LoveAndPeace » 26 фев 2024 12:35

groti написа:
LoveAndPeace написа:Как пък се разбра , че Краев ще се мърдосва до края на договора си , а няма да се раздава като другите споменати ??
Кой от споменатите бе сложен във "фризера" ?
То вярно е ,че е малко като математическо уравнение , ама всички нещо пропускат неизвестната - СИРАКОВ!!!


Той, Краев последните месеци все си се мърдосваше. Нямаше нищо общо от онзи доминиращ в средата на терена футболист. Някаква вяла сянка гледаща мача отблизо. В момента не бих го избрал пред Охене, например. Неизвестната рядко се пропуска, когато ще критикуваме Сираков, но има една известна - откак тоя и сърдитият негър ги няма в отбора останалите изглеждат и играят различно.

Да отбелязах го в темата за мача с Арда. Видимо настроението се е върнало , видимо някакъв колектив се гради. Тепърва ще видим дали това се дължи на победите или наистина решението с отстраняването е било правилен ход на Сираков/Костов.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12302
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 27 фев 2024 10:39

TristaNNN написа:
Вълчан написа:... .

Ти не разправяше ли всяка седмица, че ще има още и още нови? Кога?

Какво става с новите, колега? Кога? :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 27 фев 2024 11:17

TristaNNN написа:
TristaNNN написа:
Вълчан написа:... .

Ти не разправяше ли всяка седмица, че ще има още и още нови? Кога?

Какво става с новите, колега? Кога? :)

Ако в оставащите 8 мача, вземем първите 3 + Славия, а в следващите 3 с първите 3 отбора отмъкнем някой Х и вземем домакинството с Берое, ставаме бетон за 4-о място. После в петте мача от първата шестица може да се сборим с Морето за 3-ото място, ако няма пак заигравки от всички отбори за раздаване на мачове.
Явно тези сметки са достатъчни за ръководството, за да не се търсят на всяка цена нови футболисти, които я играят, я - не.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 27 фев 2024 11:26

Ако се навие Робърта за 7-8к. евро да идва. Млад е може още веднъж да му вземем пари. :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, eddie, groti, onegavon, TristaNNN и 120 госта