efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот W84me » 09 дек 2023 20:39

alexdb написа:
W84me написа:За лека справка, в 19 кръг предишния сезон сме паднали от Черно море в Търново, а в 20 кръг, правим бояк Х като гост на Пирин. Това с инерцията на Станимир Стоилов.


Що инерция? Мъри беше треньор до април - до мача с Тирето.

Щото например Касабов снощи говори, че Левски вървял по инерция от Стоилов до мача с Айнтрахт.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот vlong » 09 дек 2023 20:46

Alex e прав,само че освен резултатите ясно се вижда ,че колектив няма ,няма хъс,няма организация,няма увереност,нищо няма.а за това май отговаря треньора?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот alexdb » 09 дек 2023 20:50

W84me написа:
alexdb написа:
W84me написа:За лека справка, в 19 кръг предишния сезон сме паднали от Черно море в Търново, а в 20 кръг, правим бояк Х като гост на Пирин. Това с инерцията на Станимир Стоилов.


Що инерция? Мъри беше треньор до април - до мача с Тирето.

Щото например Касабов снощи говори, че Левски вървял по инерция от Стоилов до мача с Айнтрахт.


Разговорът е безсмислен. Мъри се е доказал в Левски и към момента е все още най-успешният ни треньор в последните 40 години. Факт е, че има набито око за играчи и успява да изнамери качествени футболисти от нищото. Уелтон, Роналдо, Кордоба, Сонко, че ако щеш и Краев са примери за това. Честно да ти кажа ако Черепа на него беше дарил акциите си щях да съм по-голям оптимист за едно по-добро бъдеще.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот futbolqga » 09 дек 2023 20:52

fen's_Barcelona написа:
Kotooshu написа:Ретрадите са обиждали Костов и Краев ли ?

Ами да издигнат плакат с името на чужд отбор и рефрена празник е, няма какво повече да се каже! Бъдещите собственици! :twisted:

Не съм фен на наркосите, но Краев си е за обиждане (та и за нещо друго, дори).

Фенската ни маса обаче стигна дъното. Днес имаше призиви да се съберем в по-плътна група и да пеем, но присъстващите си останахме разпръснати из целия сектор. Очевидно е, че редовите левскари (имаше страшно много врачани в сектора), ясно се разграничават от СЗ. Вижда се на Герена, а вече и на гостувания очевидно се делим.

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот Киро Пора » 09 дек 2023 20:54

alexdb написа:
blue avalanche написа:
alexdb написа:
blue avalanche написа:
alexdb написа:...треньорът е последния, който може да бъде обвиняван за състоянието на отбора. Главната причина е в изключително късата резервна скамейка. ... контузии, умора, падане на формата на основните играчи,...

Сигурно аз съм виновен. :mrgreen:


Би ли дал пример в света за отбор, който върти основно 12-13 футболери в 28 мача и е запазил нивото и формата си през цялото време, че аз нещо не се сещам. ;) Ся ако имахме хубав сироп за кашлица можеше и да стане, ама ....

За това, че "въртим основно 12-13 футболери" сигурно аз съм виновен. А треньорът е "последния"... :?


Има президент и разни директори, това е тяхна задача, вкл. да осигурят нужния бюджет. Треньорът има договор да води подготовката на играчите които има на разположение. Когато ръководството му е осигурило тези играчи той какво може да направи според теб? Да си тръгне? Хубаво, ама това решава ли проблема, като следващия ще разполага със същото.


Аз затова не харесва такива треньори-послушковци от типа на Ники Митов, Сухия и подобни с изтърканите им лафове - "На Левски не се отказва", "С ръководството се разбрахме за 5 минути" и т.н.

Не, щом като изпълнителният директор ти е поставил за цел шампионска титла (и първо място), казваш му - ОК, ама за да стане това искам - ЦН, дефанзивен халф, вратар и т.н.

Odessit
Мнения: 423
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот Odessit » 09 дек 2023 20:55

Светъл лъч - нямаше никакъв бой между групировките.

kostko
Мнения: 121
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот kostko » 09 дек 2023 20:56

Миналата седмица казах, сега повтарям за да имаме някакви резултати трябва окомплектован треньорски щаб. Старшият не може да свърши всичко. Нестеренко до сега е бил анализатор, Скорих е физическа подготовка, Митрев вратарите, Данаил Иванов бог знае какво знае ;) . Трябват си треньори на защитниците Цанко беше такъв, треньор на халфовете Мечо беше, на нападателите Симов, а сега кой?
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот alexdb » 09 дек 2023 20:57

vlong написа:Alex e прав,само че освен резултатите ясно се вижда ,че колектив няма ,няма хъс,няма организация,няма увереност,нищо няма.а за това май отговаря треньора?


Айде сега. Срещу еврейте и в първия мач с немците нямаше колектив? В първите кръгове, когато биехме или в мачовете с Тирейци, Ч. море, че ако щеш и Лудогорец? Просто това е потенциала на този отбор. Не е нисък, но няма как без по-качествена скамейка да издрапаме цял сезон. Е, виж ги и Локо Пд. Същата работа. Тръгнаха прекрасно, но накрая, като нас, спукаха гума. При Каузата, Тирето, Ч. море и Числото обаче този проблем го няма. Да, губят и те точки, но няма такъв драматичен спад в играта и най-вече в кондицията на футболистите. С още трима-четирима и то не извънземни, ами от нашите бивши юноши, примерно Цонев, Св. Иванов, Вутов и Панайотов примерно мисля, че картинката щеше да е далеч по-различна. Ама ... играят по други отбори в които се съмнявам, че им плащат някакви колосални заплати.

skitnik32
Мнения: 381
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот skitnik32 » 09 дек 2023 21:24

vvessel написа:Защитата тотал щета. Центриране и някакъв Генов или Генев стига до топката и нанася удар , а е между два стълба с глава над него - Димитров и Кордоба. След това пак някакво меле пред нашата врата. От видяното от първата третина на мача си мисля, че ако бием ще е с някоя дузпа или ако изгонят играч на Ботев Враца, но не е сигурно и тогава.


от както следя тоя форум нямаш един поне посредствен пост (всичко от малоумщина нагоре). Та въпросът е имаш ли поне една вярна прогноза????

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 09 дек 2023 21:58

alexdb написа:Е полусезонът свърши. Време е за равносметки. А те са, че добре започнахме и зле приключихме. 28 мача за Костов от тях половината спечелени. Много ли са, малко ли са за настоящото ни дередже всеки може да прецени.

Ако гледаме обективно на случилото се треньорът е последния, който може да бъде обвиняван за състоянието на отбора. Главната причина е в изключително късата резервна скамейка. И закономерното се случи, тръгнахме добре, но с контузии, умора, падане на формата на основните играчи, някоя и друга съдийска тесла и резултата е виден. Всъщност ако гледаме класирането това не е само при нас. Вижда се и при другия отбор с къса скамейка Локо Пд.

За НГ да си пожелаем нов собственик, с възможности, защото знаем, че рибата се вмирисва от главата. Е ще подритваме мачлета до края на първенството, но и това го има. За съжаление при нас се превръща в традиция. Пък ако решим главният проблем може да мечтаем да сме там, където ни е мястото.

Аз съм голям противник на Костов, но има нещо, което се казва статистика. Според нея, изведена от Levski.info, успеваемостта на Костов в първенството е 50.00%, на Мъри - 46.88%. Когато цифрите говорят... За мен за клуб, като "Левски", това е незадоволително. Но Мъри буквално създаде отбор. Разви футболисти и стил. Той не беше красив, защото "правилният футбол" не е красив футбол. Мъри изповядваше едни концепции, приличащи на италианските треньори. Мачовете в Серия А често са мъка за гледане и причината за това са именно треньорите. Чел съм интервюта на Делио Роси за италиански медии (чрез Гугъл Транслейт). Той беше философ. В положителен смисъл. Неговата визия за футбола нямаше как да вирее тук по много причини. Костов изглежда като поклонник на Премиършип или Ередивизи. И неговата философия за футбола няма как да вирее тук, макар че признавам, че тя повече подхожда исторически на този клуб, а тя гласи само едно: "Сините в атака!". Той не разполага със средствата да я реализира. Ако стане треньор на Реал или Челси сигурно ще разбие направо.
За новата година си пожелавам треньор, който харесва Бундеслигата, понеже това е първенството, което е по средата. Иначе знам, че нито Санчо Панса Сираков, нито злодеят Мило Дарт Вейдър Борисов ще се махнат. Те са герб. Гробокопачи-некадърници. А ако се появят футболните Асен Василев и Киро Тъпото?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта