efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 02 дек 2023 22:50

Няма стига с БГЛ, това е почти съвършено нарицателно за някои! 8-)
Трябва да се разпространява, коментира и дори осмива, за да се използва като правдива оценка за много хора, които впрочем, са съучастници, волни или неволни, в бутането на Левски към моралната смърт.
Което важи и за т. нар. наркоси-бомбаджийчета-келешчета от Б, разбира се, които също имат своето запазено място по пътя към тази морална смърт.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот Kotooshu » 02 дек 2023 23:20

[offtopic]За мен БГЛ е онзи на стадиона които с олимпийско спокойствие става , минава няколко реда надолу до оградата и хвърля бутилката с цел да уцели някой(за случая който казвам, май за малко цунамката да уцели) . Та го набиха, но не трябва, на ушев и от там клуба да си търси хилядите лева глоба от него . Така ще се научат, ганьоците.[/offtopic]
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот W84me » 02 дек 2023 23:33

Ако хърватският Динко беше вратар, нямаше да е в Ефбем Лига!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 03 дек 2023 00:23

W84me написа:Ако хърватският Динко беше вратар, нямаше да е в Ефбем Лига!

Топката се удари в земята и е трудна за захващане, след като си проследил летежа й на голяма височина.

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот vvessel » 03 дек 2023 01:06

Вратарят на Локото няма вина за нито един от головете. При първия се видя, че беше хванат в крачка и май се подхлъзна освен това. Другите два бяха неспасяеми.
Само се притеснявам да не се помислят нашите за голям отбор след този мач и да решат, че са на високо ниво и да се отпуснат, защото и Тирето направи силен мач срещу Локото, но после се мъчат срещу средняци. Доколкото разбрах Славия даже са ги изпуснали. Локомотив Пловдив явно са в сериозна криза и тая победа не бива да ни главозамайва. Ако играем съсредоточено срещу Хебър, може и да си направим лесен мача, но още си спомням как играхме срещу Локо София и спокойствие няма. Победа за купата ще осмисли сезона напролет. Загуба означава, че ще играем за здраве, защото нямаме потенциал за повече от четвърто място. Даже четвърто ми се струва непостижимо с това с което разполагаме.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 03 дек 2023 10:08

Kotooshu написа:[offtopic]За мен БГЛ е онзи на стадиона които с олимпийско спокойствие става , минава няколко реда надолу до оградата и хвърля бутилката с цел да уцели някой(за случая който казвам, май за малко цунамката да уцели) . Та го набиха, но не трябва, на ушев и от там клуба да си търси хилядите лева глоба от него . Така ще се научат, ганьоците.[/offtopic]

[offtopic]Това не е БГЛ, а БГПримата, "благодарение" на когото, няма да доживеем да пием светло пиво на стадионите, имам предвид легално и законно, както в някои Бели страни.
Даже заради БГП, Павел Колев забрани внасянето на пликчета със семки на стадиона, понеже преди време някакъв БГП мятал опаковки със слънчоглед по рефери и играчи на някакъв мач на Синовете. :lol:[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 03 дек 2023 12:05

Честито. Един провал тук щеше да е равен на голям раздор.

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот tmanolov » 03 дек 2023 12:18

metodito написа:Честито. Един провал тук щеше да е равен на голям раздор.

Напротив, само се удължава агонията - краят е предизвестен, Point of no return e изключително близо, а оттам няма път назад. То всъщност пътят е предначертан още откакто оня взе акциите, ма нали бил легенда...

Масовата част от левскарите определено не е по-умна от средностатистическия припок - дай им на припоците кюрдъ, бай геле портиеро и Ярмията, плюс да бием говедата, бате, и са готови на всичко - БГЛ е абсолютно същият - дай му един гол задник, лафове за ещадио, светло бъдеще и ако може и да бием "чорбата" (ма не е задължително, важен е НАП, все пак, нали) и е готов на всичко.

Мила родна картинка
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 03 дек 2023 14:39

tmanolov написа:
metodito написа:Честито. Един провал тук щеше да е равен на голям раздор.

Напротив, само се удължава агонията - краят е предизвестен, Point of no return e изключително близо, а оттам няма път назад. То всъщност пътят е предначертан още откакто оня взе акциите, ма нали бил легенда...

Масовата част от левскарите определено не е по-умна от средностатистическия припок - дай им на припоците кюрдъ, бай геле портиеро и Ярмията, плюс да бием говедата, бате, и са готови на всичко - БГЛ е абсолютно същият - дай му един гол задник, лафове за ещадио, светло бъдеще и ако може и да бием "чорбата" (ма не е задължително, важен е НАП, все пак, нали) и е готов на всичко.

Мила родна картинка

Наско е просто бушон. Някой, когото да сочат с пръст и да псуват. Аз мисля, че #koj ще намери друга жертва вместо него. а може да е решил да вдига цирка, но ме съмнява. Държи в будна кома "Левски" толкова години. Защо му е да дърпа шалтера?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 03 дек 2023 14:43

Само да предположим. Да предположим, че #koj изкарва от комисионни и трансфери на некадърници, които си плащат да си възродят кариерите десетки хиляди левове. От един футболист. Помисли за всички некадърници, минали през "Левски" в последните 10 години. Това е златна кокошка.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 87 госта