efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 30 ное 2023 00:28

Според мен дузпата беше чиста като сълза. Задържане с две ръце и подсигуряване с левият крак в коляното.
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 30 ное 2023 00:29

Botevist_1912 написа:
favaca8888 написа:
NOMER14 написа:
Halo написа:Никъде не дават ситуацията за дузпа за Левски. Тази за Локомотив е под 50%, значи няма. Това е някакво препречване, но и Дарлан нямаше къде да отиде. Онзи се навря отгоре му. За първенство това е мисля 13-та ситуация за Левски, която не се отсъжда дузпа. Прекалено е и твърде явно тенденциозно. За оранжевите припоци Гидженов ще си разпори г*за.

Това не е препречване, а блъскане върху защитаващия.
Ако беше по-високичък защитник срещу локомотивеца, последният изобщо нямаше да си помисли да се блъска в него. Освен опасно и доста комично щеше да е.
Освен багажници потърсете и други атрибути от кексшопа за вара.


Не е нито препречване,нито блъскане,а т.нар пеперуда в наказателното.
Финтираш защитника и се спъваш в него :lol:
Чиста дузпа!


Колега, пускаш си репортажа: https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... hts-765496

Разглеждаш внимателно положението в 5 мин и 18 сек.!!! Нападателя пуска топката покрай защитника, сменя посоката на 90 градуса за да излезе на стрелкова позиция или да центрира. Защитника застава пред него, ДВЕТЕ му ръце са на гърдите на нападателя, а левият крак на коляното му! Не едната, а двете му ръце са пред гърдите!!! Така шпагат не се прави, така се хваща и задържа!.........а за всеки случай и крака подпира!!! 783% чиста дузпа!:)) Ако защитника искаше да направи шпагат, щеше да го направи, както защитника на Дунав го направи чисто, предния мач!!! Тук има колеги които разбират дескриптивна геометрия. Те ще ти разнищят случая подробно!!!........Аз разбирам предимно от физика и динамика на телата!:).....знанията по дескриптивна геометрия ми помагат предимно при определяне на засадите!:)))


Напълно съм съгласен с теб колега.
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 30 ное 2023 01:12

Така...
Динамиката да се хвърляш и подсичаш краката на нападателя, за да избиеш топката, която той владее и ще я шутира, не е дузпа.
Статиката да стоиш на място и да избиеш пуснатата на някъде топка, е дузпа.
Да се върнем към Динамиката.
Облягайки се на Първия закон на Нютон, локомотивецът няма инерция, а се хвърля върху Дарлан, а и никой не го бута. По Втория нападателят е с по-голяма маса и го събаря. За Третия колегите вече писаха, че защитникът като такъв не трябва да се маха от някакъв въображаем път на нападателя.
Каква физика, каква динамика има в това отсъждане на дузпа!
Просто практикуване на вара и на терена на най-древната професия.

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 30 ное 2023 11:59

NOMER14 написа:Така...
Динамиката да се хвърляш и подсичаш краката на нападателя, за да избиеш топката, която той владее и ще я шутира, не е дузпа.
Статиката да стоиш на място и да избиеш пуснатата на някъде топка, е дузпа.
Да се върнем към Динамиката.
Облягайки се на Първия закон на Нютон, локомотивецът няма инерция, а се хвърля върху Дарлан, а и никой не го бута. По Втория нападателят е с по-голяма маса и го събаря. За Третия колегите вече писаха, че защитникът като такъв не трябва да се маха от някакъв въображаем път на нападателя.
Каква физика, каква динамика има в това отсъждане на дузпа!
Просто практикуване на вара и на терена на най-древната професия.

Колега, според мен си много далеч от истината!:) Погледни 5мин и 18 сек.!! Там ясно се виждат двете ръце на защитника върху гърдите на нападателя! Задържането с ръце е фаул в почти всички спортове, дори в хокея!!! При задържането няма никакъв стремеж за избиване на топка! По скоро защитника играеше на сляпа баба!:) ........и мощно държеше с ръце.
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 30 ное 2023 12:19

Да приключваме с тоя мач.
Последна промяна от NOMER14 на 30 ное 2023 18:28, променено общо 1 път.

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 30 ное 2023 13:28

Приключваме!:)
Последна промяна от ГАНЧО на 30 ное 2023 18:36, променено общо 1 път.
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: olimpi и 84 госта