Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот Kotooshu » 22 ное 2023 23:48

metodito написа:Вкараха гол на малкия - "Уууу, некадърник, пу даеба". Изварди две положения, спаси мача от продължения - нищо. Типично. Между другото, защитата в този мач беше скандална. Добре, че това беше "Дунав".


Най лесно е да скачаш на 18 годишни деца, ... скоро и ще бъдат набедени, че продават мачове или вече ги набедиха не помня ;)
Пацо, Асен Митков скоро и други ....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

vvessel
Мнения: 4318
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот vvessel » 22 ное 2023 23:51

blue avalanche написа:Изображение
Нямало било камера...
Имало било дузпа...
Малииийййй...
Който търси - намира.

Ами точно в този момент, който си хванал се вижда, че Рикардиньо вече пада, а защитника на Дунав още не е докоснал топката. Според теб, ако събориш някой за да избиеш топката е ЧИСТ шпагат, значи нямаш на идея какво говориш.
По вероятно е да си пишеш за да дразниш няколко човека, но за целта бъди поне малко обективен. Иначе звучиш като чорбар.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот Kotooshu » 23 ное 2023 00:04

Изображение

Изображение

Щом тук няма първо фал на 4 номер преди да избие топката, здраве му кажи ;)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2023 00:13

vvessel написа:
blue avalanche написа:Изображение
Нямало било камера...
Имало било дузпа...
Малииийййй...
Който търси - намира.

Ами точно в този момент, който си хванал се вижда, че Рикардиньо вече пада, а защитника на Дунав още не е докоснал топката. Според теб, ако събориш някой за да избиеш топката е ЧИСТ шпагат, значи нямаш на идея какво говориш.
По вероятно е да си пишеш за да дразниш няколко човека, но за целта бъди поне малко обективен. Иначе звучиш като чорбар.

Рикардиньо не "пада", а замахва за да стреля. Просто защитникът го изпревари. Кой играе с топката? Рикардиньо или защитникът? Аз не знам как в тази ситуация някой може да избие топката без да докосне нападателя? А ти? Или трябва да му направи шпалир?
Звуча като човек, който не носи "сини" очила.

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот tipin » 23 ное 2023 00:36

NOMER14 написа:Вижте го пак видеото в Гонга. Защитникът се хвърля върху опорния десен крак на Рикардиньо. Съдията точно това вижда. Чудо е, че се размина с контузия в глезена или коляното. Вероятно мекият разкалян терен го спаси.

Глупости, и Томито в 'Бутонките' казва, че няма дузпа и че са в правото си русенци да протестират.
Последна промяна от tipin на 23 ное 2023 00:37, променено общо 1 път.

vvessel
Мнения: 4318
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот vvessel » 23 ное 2023 00:37

blue avalanche написа:
vvessel написа:
blue avalanche написа:Изображение
Нямало било камера...
Имало било дузпа...
Малииийййй...
Който търси - намира.

Ами точно в този момент, който си хванал се вижда, че Рикардиньо вече пада, а защитника на Дунав още не е докоснал топката. Според теб, ако събориш някой за да избиеш топката е ЧИСТ шпагат, значи нямаш на идея какво говориш.
По вероятно е да си пишеш за да дразниш няколко човека, но за целта бъди поне малко обективен. Иначе звучиш като чорбар.

Рикардиньо не "пада", а замахва за да стреля. Просто защитникът го изпревари. Кой играе с топката? Рикардиньо или защитникът? Аз не знам как в тази ситуация някой може да избие топката без да докосне нападателя? А ти? Или трябва да му направи шпалир?
Звуча като човек, който не носи "сини" очила.

Рикардиньо замахва, но му е нарушено равновесието и не може да играе с топката, преди тя да е избита. Точно над твоя пост има две снимки, които показват как защитника , в стремежа си да стигне до топката удря опорния крак на нападателя и по този начин му пречи да играе с нея, което си е класическа дефиниция за нарушение. Ако шпагата е по такъв начин, че първо удря топката, а след това има контакт с нападателя съм съгласен. Но тук се вижда как първо блъска десния крак на Рикардиньо, който се явява опорен и след това стига до топката. И аз да попитам - Рикардиньо шпалир ли да му прави този да избие чисто топката? Нормално е който я владее да си я пази и да могат да му я отнемат само с нарушение, както и реално става. Според мен де. Ти имаш друго мнение и знам че не подлежиш на убеждаване :)
Просто си коментирам ;)

vvessel
Мнения: 4318
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот vvessel » 23 ное 2023 00:47

tipin написа:
NOMER14 написа:Вижте го пак видеото в Гонга. Защитникът се хвърля върху опорния десен крак на Рикардиньо. Съдията точно това вижда. Чудо е, че се размина с контузия в глезена или коляното. Вероятно мекият разкалян терен го спаси.

Глупости, и Томито в 'Бутонките' казва, че няма дузпа и че са в правото си русенци да протестират.

Да ама Томито не казва, че няма дузпа. И аз го слушах. Казва че може да се свири, може и да не се свири. С много съдии е говорил и нямат единно мнение по въпроса. Става въпрос по принцип за такава ситуация, не за конкретната. Конкретната ситуация и аз първоначално бях я определил за спорна, но като разгледах снимките от различни ъгли съм сигурен, че защитника първо нарушава равновесието на Рикардиньо, като по този начин му пречи да играе с топката и след това я избива. Освен това съдията беше на 3 метра от ситуацията и имаше идеална видимост.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 505
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 23 ное 2023 00:50

blue avalanche написа:
vvessel написа:
blue avalanche написа:Изображение
Нямало било камера...
Имало било дузпа...
Малииийййй...
Който търси - намира.

Ами точно в този момент, който си хванал се вижда, че Рикардиньо вече пада, а защитника на Дунав още не е докоснал топката. Според теб, ако събориш някой за да избиеш топката е ЧИСТ шпагат, значи нямаш на идея какво говориш.
По вероятно е да си пишеш за да дразниш няколко човека, но за целта бъди поне малко обективен. Иначе звучиш като чорбар.

Рикардиньо не "пада", а замахва за да стреля. Просто защитникът го изпревари. Кой играе с топката? Рикардиньо или защитникът? Аз не знам как в тази ситуация някой може да избие топката без да докосне нападателя? А ти? Или трябва да му направи шпалир?
Звуча като човек, който не носи "сини" очила.

Много специално "замахване" направи Рики...направо приклякане :mrgreen: Някакъв нов стил ще да е

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот tipin » 23 ное 2023 00:54

vvessel написа:Освен това съдията беше на 3 метра от ситуацията и имаше идеална видимост.

Не съм сигурен дали трябва да разчиташ на преценката точно на този съдия.
https://www.plovdiv24.bg/sport/1452493.html

vvessel
Мнения: 4318
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Дунав (Русе) - Левски (София), Сряда от 18:00

Мнениеот vvessel » 23 ное 2023 01:05

tipin написа:
vvessel написа:Освен това съдията беше на 3 метра от ситуацията и имаше идеална видимост.

Не съм сигурен дали трябва да разчиташ на преценката точно на този съдия.
https://www.plovdiv24.bg/sport/1452493.html

Да, пролича си на няколко момента че не е много адекватен. Иначе сега пак си пуснах ситуацията и не е на 3 а на около 10 метра, но пак имаше добра видимост. Като цяло по-скоро има отколкото да няма дузпа, но и червения картон можеше и да не се даде, защото така наречения удар в гърдите не може да се определи като напълно умишлен. Съдията беше до тях и изглежда не видя такова нещо, защото даде картона поне минута след ситуацията. Явно някой му е казал нещо в слушалката.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DanailG, TristaNNN и 153 госта