efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 13 ное 2023 13:30

realno написа:
Нямам и друг отговор от тях, ако дойде друг треньор в Левски има ли потенциал в отбора да побеждава наред или ще сме доволни и пак на тези резултати, само Костов да го няма и да е поел "отговорност" ?

Как ще разберем дали при друг треньор отборът има потенциал да побеждава, след като не давате косъм да падне от Никиту?
С какво Костов е по-добър от един Хубчев, например? Който беше уволнен по най-долния начин и му платихме неустойката?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 13 ное 2023 13:49

blue avalanche написа:
realno написа:
Нямам и друг отговор от тях, ако дойде друг треньор в Левски има ли потенциал в отбора да побеждава наред или ще сме доволни и пак на тези резултати, само Костов да го няма и да е поел "отговорност" ?

Как ще разберем дали при друг треньор отборът има потенциал да побеждава, след като не давате косъм да падне от Никиту?
С какво Костов е по-добър от един Хубчев, например? Който беше уволнен по най-долния начин и му платихме неустойката?


Просто кажи кой да дойде, толкова ли е трудно ....... :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот W84me » 13 ное 2023 14:18

blue avalanche написа:
W84me написа:
blue avalanche написа:Всеки е свободен да боготвори Костов колкото си иска. В края на краищата "Ум царува, ум робува, ум патки пасе", нали?
Но, айде да не ни се обяснява тук как той е някакъв треньорски гений, който просто няма грешна стъпка! Гений, който е съсипан от "лош матр'ял", "зловещи съдии" и стиснати собственици. Щото, иначе...глей кво ги прай! Гений, който за НИЩО не е виновен!
Колкото и да ги няма Сундберг, Миланов и Кръстев - ВСИЧКИ останали са тук, нали?
Тоя Сундберг го изкарахте някакъв Ван Дайк! Ами - не е! Кръстев също не беше някакъв Роналдиньо.
С това, че стигнал до мач с Айнтрахт, си гравира името със златни букви в нашата история? Изстреля се в орбитата на "Легендите на Левски"?
Играем някакъв ужасен футбол, ама играл с Айнтрахт. Гърчим се с някакви изплющяци на Герена, ама играл с Айнтрахт. Нападението ни е на 6-то място, ама играл с Айнтрахт. И т.н., и т.н.

Кръстев съм го плюл много, но сравнение с Митков е един Лео Меси! Георги Миланов, сравнен с който и да е от сегашните халфове е 100 пъти по-добър. Бари го няма, Уелтън го няма. Те станаха повече от половин отбор, като сложим и Сундберг.

Уелтън го няма в този КОНКРЕТЕН мач. С него на терена да не играем някаква "тики-така"?
Бари игра за последно на 5-ти септември миналата година. Срещу Арда. 27 минути. И при Стоилов не се скъса да играе.
За да замени "Лео" Кръстев и Миланов "гениалният" Костов доведе Фадига и Дарлан. Сега ще им се радвате.


Уелтън го няма от 3 мача. Костов не е довел никой, за разлика от Мъри, който доведе Шеху, Блажевич и вече ги забравих другите ментета.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 13 ное 2023 14:48

Aronaks написа:Понеже бях на стадиона имаше ли дузпа за Ботев и защо Вар дори не гледа двете съмнения за наши дузпи? Не искам да си пускам Припок ТВ затова питам.

Защото ако ги беше погледнал истински ВАР, бяха длъжни да дадат картон за симулация!:)
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот parvanoff » 13 ное 2023 15:04

rane написа:Още доста усилия ще трябва да положиш, за да убедиш хората да дават 10-те % на Палмите и да има за заплатите на Собственика и семейството му.
Как да е, мен, а и доста такива като мен, няма как да излъжеш.
Как са при сегашният собственик дълговете? С колко се увеличиха? 4, 5, 6 или повече млн.?
Колко още лъжи ще ни наговори? Колко ли кредит на доверие ще имат хората към И. Раева, този така изтъкнат и търсен футболен специалист, и троловете й в интернет?

Аз приключих с тези. И стотинка повече от мен няма да видят.

Ти давай. Давай за бира, за уиски, за вино и за каквото там решиш. Те няма да ги откажат.
Другата година, като се окаже, че дълговете пак са нарастнали, има още пари които се дължат на палмите, дето те няма да си ги искат, уж, как ли ще се почувстваш?

А, и елементарното доводче с подготовката и нейната насоченост към ЕКТ какво го правим, като другата година изобщо не се класираме за тях?
Каква и колко бира ще си купиш другата година?
Ще продаваш играчи ли? Кои, след като най-конвертируемоте не струват и наполовина на това, за което можеха да се продадат преди година?

Същото това доводче с подготовката и нейната насоченост, показва каква аматьорщина цари навсякъде в този клуб,, от ръководители, през треньори, футболисти, вкл. и сред привържениците.
Елементарно е да заложиш всичко на една карта и след като я проиграеш да изгориш.

Пийте си бирата!
Аз останах само на вино. По-здравословно е ;)

Никой не убеждавам да дава пари за отбора. Както като кажа, че ми харесва да ходя на театър не карам никой да ходи там, например. ;) Естествено би ми харесало да не зависим от бащици и ние феновете да си издържаме отбора, но дори да го направим, което не ми се вярва е ясно, че няма да мачкаме наред и няма да сме като Реал М примерно... Трудно ми е да повярвам, че и ще се намери някой да ни плати задълженията, но един чуждестранен бизнесмен би ми харесало да го направи. Но не виждам такива примери в България, пък и не само. Тук само се перат някакви пари и клубът пак остава задлъжнял, че и дори му се увеличават задълженията, а в чужбина изобилства от арабски, американски, преди и някой друг руски милиардер, чиято цел също не мога да кажа каква е, но здраво нарушават финансовия феърплей.
И ти пак не можеш да разбереш, че като отиваш на мач, отиваш за удоволствие. Че като купиш фланелка на себе си или на малкия също го правиш за кеф, а кефа струва пари. Като не те кефи да си фен, ами не бъди, но като какъв тогава се изтъпанчваш във форума и казваш тоя краде, оня лъже, няма и стотинка да им дам и т.н.? Нещо положително ли ще последва от това? Ще спасиш отбора като заразиш още хора да си мислят, че ги ограбват и спрат да ходят като теб на мачове и да си купуват артикули като по този начин и те са дали нещо за любимия клуб? Като не те кефи да си фен на отбора ходи на театър и така. ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот Киро Пора » 13 ное 2023 15:26

W84me написа:
blue avalanche написа:
W84me написа:
blue avalanche написа:Всеки е свободен да боготвори Костов колкото си иска. В края на краищата "Ум царува, ум робува, ум патки пасе", нали?
Но, айде да не ни се обяснява тук как той е някакъв треньорски гений, който просто няма грешна стъпка! Гений, който е съсипан от "лош матр'ял", "зловещи съдии" и стиснати собственици. Щото, иначе...глей кво ги прай! Гений, който за НИЩО не е виновен!
Колкото и да ги няма Сундберг, Миланов и Кръстев - ВСИЧКИ останали са тук, нали?
Тоя Сундберг го изкарахте някакъв Ван Дайк! Ами - не е! Кръстев също не беше някакъв Роналдиньо.
С това, че стигнал до мач с Айнтрахт, си гравира името със златни букви в нашата история? Изстреля се в орбитата на "Легендите на Левски"?
Играем някакъв ужасен футбол, ама играл с Айнтрахт. Гърчим се с някакви изплющяци на Герена, ама играл с Айнтрахт. Нападението ни е на 6-то място, ама играл с Айнтрахт. И т.н., и т.н.

Кръстев съм го плюл много, но сравнение с Митков е един Лео Меси! Георги Миланов, сравнен с който и да е от сегашните халфове е 100 пъти по-добър. Бари го няма, Уелтън го няма. Те станаха повече от половин отбор, като сложим и Сундберг.

Уелтън го няма в този КОНКРЕТЕН мач. С него на терена да не играем някаква "тики-така"?
Бари игра за последно на 5-ти септември миналата година. Срещу Арда. 27 минути. И при Стоилов не се скъса да играе.
За да замени "Лео" Кръстев и Миланов "гениалният" Костов доведе Фадига и Дарлан. Сега ще им се радвате.


Уелтън го няма от 3 мача. Костов не е довел никой, за разлика от Мъри, който доведе Шеху, Блажевич и вече ги забравих другите ментета.


Уелтън, Кордоба, Сундберг, Цунами, Каап, Петри, Джемили? За тези ментета ли не се сещаш?

И какво значи "Костов не е довел никой", Фадига и Дарлан са минавали покрай Герена и са решили да влязат да поритат ли?

Работим по селекцията, няма да има футболисти, които ще бъдат привлечени просто така. Ще се гледат качествата, които да паснат на стила ни. Еднолично няма да се взимат футболисти“, завърши Николай Костов.

https://dsport.bg/nikolai-kostov-raboti ... 22796.html

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 13 ное 2023 16:56

W84me написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
W84me написа:Томислав и той, титлата заминала, това заминало, онова заминало... Говори ли ги тия тъпотии миналата година по това време?

Ай ся, миналата година по това време не бяхме надигравани. Ся, малко резултатите куцаха, ама така било писано :)

Мача днес е 1 към 1 с мача с Ботев преди година. Ама абсолютно същия.

Има малка разлика.....................миналата година отмениха чист гол за Ботев Пловдив, тази година,..............само чиста дузпа!:)
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот metodito » 13 ное 2023 17:07

realno написа:
metodito написа:Да бе, един трилион. "-" имат смешен треньор и нищо особено състав. Имат голямо лошо негро в нападение - нещо, което ни липсва, и десетка, каквато нямаме. Разград ще ги пребориш кога падне Боби. Демек никога. Не е това въпроса. Аз искам Мъри от първия му престой начело на "Левски" - млад, готов на рискове, да мИчтае. Аз съм убеден, че конкурентите ни например нямат такъв футболист като Кордоба в защита. Това лапе тепърва ще се развива. Нямам статистика, но в момента Уелтън е най-добрия на поста си от ефбемти... Цунами е сърцат и грамотен технически и тактически футболист. Краев вероятно е водещ в същата лига по върнати топки. Не знам какви милиарди и центилиони разправяш...

Никой не казва, че нямаме няколко добри за нашето първенство играчи, НО те не могат да компенсират некадърността на другите и липсата на баланс в отбора на всички позиции. Има една голяма пропаст между защитата и нападателите. Огромна пропаст между титуляри и резерви.

Да, аз казвам, че имаме няколко футболисти, които спокойно могат да играят на средноевропейско ниво (Чехия, Австрия, Швейцария). Относно защитниците и нападателите и пропастта... Такава нямаше при Мъри. Имаше плавни преходи, пакетно придвижване, взаимопомощ. Само Рикардиньо не участваше в дефанзивните действия. Аз мисля, че Филипао е играл много по-голяма роля, отколкото много тук смятаме. Мъри го гласеше за модерен дефанзивен. А сега имаме класически, "винтидж" дефанзивни само, като Краев, Дарлан и Асен (параолимпиеца няма да го споменавам) - открадва топката, спира атака, подава настрани и остава на място. Не тръгва напред, не стреля, нищо. Остава на място. Може това да са инструкциите. Патрик е в пъти по-добре на позицията на Рони. За ефбемти единиците са си добре. Не казвам супер, добре.
Последна промяна от metodito на 13 ное 2023 17:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот metodito » 13 ное 2023 17:14

mikata написа:
metodito написа:
mikata написа:Да преборим Осъм и Антибиотик трябват 40-50 млн.

Да бе, един трилион. "-" имат смешен треньор и нищо особено състав. Имат голямо лошо негро в нападение - нещо, което ни липсва, и десетка, каквато нямаме. Разград ще ги пребориш кога падне Боби. Демек никога. Не е това въпроса. Аз искам Мъри от първия му престой начело на "Левски" - млад, готов на рискове, да мИчтае. Аз съм убеден, че конкурентите ни например нямат такъв футболист като Кордоба в защита. Това лапе тепърва ще се развива. Нямам статистика, но в момента Уелтън е най-добрия на поста си от ефбемти... Цунами е сърцат и грамотен технически и тактически футболист. Краев вероятно е водещ в същата лига по върнати топки. Не знам какви милиарди и центилиони разправяш...

Яко си се объркал,баце извинявай, ама си 15г.назад

Кое не е вярно?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот metodito » 13 ное 2023 17:22

alexdb написа:
Защитата си е защита, ама това си е сто процентов вратарски гол. За съжаление в последните мачове не е единственият.

За мен е тактическа грешка на защитата. Да те питам:
1. Ти смяташ ли, че "Левски" надигра "Ботев"?
2. Пламен не спаси ли отбора от това да падне? Говоря за удара на Попов и излизането в очи в очи срещу Пламен на крилото им.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jusi и 99 госта