efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот metodito » 14 ное 2023 16:21

alexdb написа:
metodito написа:
alexdb написа:
Защитата си е защита, ама това си е сто процентов вратарски гол. За съжаление в последните мачове не е единственият.

За мен е тактическа грешка на защитата. Да те питам:
1. Ти смяташ ли, че "Левски" надигра "Ботев"?
2. Пламен не спаси ли отбора от това да падне? Говоря за удара на Попов и излизането в очи в очи срещу Пламен на крилото им.


Първото полувреме не мога да ти кажа. Гледах второто. И не видях нищо да надиграваме. Иначе за мен голът си е вратарски, въпреки неадекватната защита. Както казах, не е и първият такъв в последните мачове. Грешки на растежа. С подобни балъшки голове навремето ни радваше и Михайлов-старши в началния си период, а и за Иванков имам спомени за подобни голове. Случва се. За мен Андреев е перспективен вратар, но трябва бая леб да изяде и доста мачове още да изиграе, че да стане добър. Вратарите реално влизат в най-добрите си периоди най-късно. Отделно, че и най-добрите понякога получават елементарни голове.
На нас драмата не ни е вратаря, а средната линия. Нямаме подавач. Миналата година имахме Кръстев, Попов и Миланов, които прилично се справяха с тази роля и не бяхме толкова ялови отпред. Тази година ги няма. Дарлан не оправдава очакванията засега, при Митков има много брак при подаванията и много безсмислено задържане на топката. Ел Джамили реално го взехме за крило, така че няма как да имаме огромни очаквания към него когато играе зад нападателя. Но от това играта много страда. Няма го по-директния футбол, добрите подавания в коридор, както и изненадата. Затова цъкаме до безкрай в центъра и толкова.

Между другото, този "Ботев" не е оня "Ботев". Много по-добре играе.
То остав халфовете. Ние излязохме без Рики. Защо??? Имаш точки да печелиш. Предишният мач беше ключов за сезона. Това беше поправка. И излиза тоя гений без Рики... Не го разбирам.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот metodito » 14 ное 2023 16:34

realno написа:Говоря за пропаст като качество, а не като игра.

Много фактори тук са определящи. Помня все още какво направи Петрович с едни футболисти, дето... да не ги обиждам. Краев никога няма да има в кариерата си сезон, като при Петрович. Както и Многониже. Бабатунде беше параолимпиец като Фадига. Трансфрите на Фадига и Дарлан са скандал засега. И двамата или изпитват много трудна аклиматизация (предвид особеностите на българския национален футбол) или са някаква далавера и мениджърите им са платили да играят в "Левски". Както Рони убеден съм. За мен по-правилното и по-устойчивото решение спрямо финансовата ситуация в клуба щеше да е да се вземат българи. Понеже, ако се окаже, че тея двамцата вземат по десетина хиляди лева е кощунство.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот alexdb » 14 ное 2023 16:34

metodito написа:
alexdb написа:
metodito написа:
alexdb написа:
Защитата си е защита, ама това си е сто процентов вратарски гол. За съжаление в последните мачове не е единственият.

За мен е тактическа грешка на защитата. Да те питам:
1. Ти смяташ ли, че "Левски" надигра "Ботев"?
2. Пламен не спаси ли отбора от това да падне? Говоря за удара на Попов и излизането в очи в очи срещу Пламен на крилото им.


Първото полувреме не мога да ти кажа. Гледах второто. И не видях нищо да надиграваме. Иначе за мен голът си е вратарски, въпреки неадекватната защита. Както казах, не е и първият такъв в последните мачове. Грешки на растежа. С подобни балъшки голове навремето ни радваше и Михайлов-старши в началния си период, а и за Иванков имам спомени за подобни голове. Случва се. За мен Андреев е перспективен вратар, но трябва бая леб да изяде и доста мачове още да изиграе, че да стане добър. Вратарите реално влизат в най-добрите си периоди най-късно. Отделно, че и най-добрите понякога получават елементарни голове.
На нас драмата не ни е вратаря, а средната линия. Нямаме подавач. Миналата година имахме Кръстев, Попов и Миланов, които прилично се справяха с тази роля и не бяхме толкова ялови отпред. Тази година ги няма. Дарлан не оправдава очакванията засега, при Митков има много брак при подаванията и много безсмислено задържане на топката. Ел Джамили реално го взехме за крило, така че няма как да имаме огромни очаквания към него когато играе зад нападателя. Но от това играта много страда. Няма го по-директния футбол, добрите подавания в коридор, както и изненадата. Затова цъкаме до безкрай в центъра и толкова.

Между другото, този "Ботев" не е оня "Ботев". Много по-добре играе.
То остав халфовете. Ние излязохме без Рики. Защо??? Имаш точки да печелиш. Предишният мач беше ключов за сезона. Това беше поправка. И излиза тоя гений без Рики... Не го разбирам.


И аз вече не го разбирам. В първите му мачове правеше впечатление, че търси разнообразие, вкл. чрез смяна на схемите. От два месеца е забил в нещо, дет само той си знае.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот metodito » 14 ное 2023 16:44

Ами за човек на 60 години е нормално. Аз пък съм скандализиран от това, че Мъри не е искал Гонзо. Да, Гонзича винаги е бил консумтаор (Мъри не ги обича), освен в последните му два сезона. Но явно имат конфликт с Гонзо си мисля от времето, в което са делили една съблекалня. Мъри е голямо магаре между другото. Хубаво е понякога и много тъпо в други случаи.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот rane » 15 ное 2023 00:30

ГАНЧО написа:
Да де! И при дузпата на последния мач, защитника на Левски някак си неестествено замахна и въобще не докосна играча на Ботев!:)).......виж записа.........:))) .............а колкото до миналогодишния мач. Погледни отново видеото!!! Анализирай! Виж кой идва отзад с разперена ръка. Може би играчът на Ботев който е с гръб към нарушителя, трябваше да се отдръпне и да каже, "ЗАПОВЯДАЙ"!:))))) Цяла България видя, само малка част от привържениците на Левски гледат през сини очила!!! Ситуацията преди гола е фаул за Ботев, но съдията даде авантаж и после отмени гола!!!
Дано през следващите 60 години видя мач, при който съдиите свирят за Ботев Пловдив при мач с Левски!

Именно бай Ганчо/дядо Ганчо. На една от камерите се вижда кристално ясно, че Галчев замахва, но не докосва вашият играч, а той от своя страна направи лястовичката. Некадърният Попов се хвана на въдицата, но после на екрана ясно видя и той симулацията.

Колкото до отмененият ви гол миналата година, не знам дали си забелязал, но в ютуб има опция да пуснеш на забавен каданс видеата.
Пусни си това видео на най -ниската скорост и кажи къде е избутването, което ти се привижда?

Колкото до 60-те години. Ами върни се в почти всеки домакински мач в Пд. Почти на всеки ви се спестяват ж.к., които в един момент може да станат ч.к.
Върхът беше преди 3 години, когато десното ви бекче(номер 2) само през ПП направи 5(пет) нарушения за ж.к. Същият получи най-после картон в 80-а минута. И си завърши мача.
Отделно в този мач Генев игра волейбол в нак. поле и спря удар на Паулиньо по посока на вратата, ама дузпа намаше.В същият или следващият мач в Пд. съдията умишлено не показа ж.к. на ваш играч, който вече имаше такъв, а го показа на абсолютно невинен ваш играч, само и само за да ви остави с 11 човека.

Ако помниш толкова назад, колкото пишеш, тогава се върни на един мач реванш за КБ в Пд от сезон 92/93 да видиш що е сеч от Хугас Месропов.

Следващият сезон 93/94 за шампионат в Пд отмениха гол на Боримиров за измислена засада

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 15 ное 2023 11:15

rane написа:
ГАНЧО написа:
Да де! И при дузпата на последния мач, защитника на Левски някак си неестествено замахна и въобще не докосна играча на Ботев!:)).......виж записа.........:))) .............а колкото до миналогодишния мач. Погледни отново видеото!!! Анализирай! Виж кой идва отзад с разперена ръка. Може би играчът на Ботев който е с гръб към нарушителя, трябваше да се отдръпне и да каже, "ЗАПОВЯДАЙ"!:))))) Цяла България видя, само малка част от привържениците на Левски гледат през сини очила!!! Ситуацията преди гола е фаул за Ботев, но съдията даде авантаж и после отмени гола!!!
Дано през следващите 60 години видя мач, при който съдиите свирят за Ботев Пловдив при мач с Левски!

Именно бай Ганчо/дядо Ганчо. На една от камерите се вижда кристално ясно, че Галчев замахва, но не докосва вашият играч, а той от своя страна направи лястовичката. Некадърният Попов се хвана на въдицата, но после на екрана ясно видя и той симулацията.

Колкото до отмененият ви гол миналата година, не знам дали си забелязал, но в ютуб има опция да пуснеш на забавен каданс видеата.
Пусни си това видео на най -ниската скорост и кажи къде е избутването, което ти се привижда?

Колкото до 60-те години. Ами върни се в почти всеки домакински мач в Пд. Почти на всеки ви се спестяват ж.к., които в един момент може да станат ч.к.
Върхът беше преди 3 години, когато десното ви бекче(номер 2) само през ПП направи 5(пет) нарушения за ж.к. Същият получи най-после картон в 80-а минута. И си завърши мача.
Отделно в този мач Генев игра волейбол в нак. поле и спря удар на Паулиньо по посока на вратата, ама дузпа намаше.В същият или следващият мач в Пд. съдията умишлено не показа ж.к. на ваш играч, който вече имаше такъв, а го показа на абсолютно невинен ваш играч, само и само за да ви остави с 11 човека.

Ако помниш толкова назад, колкото пишеш, тогава се върни на един мач реванш за КБ в Пд от сезон 92/93 да видиш що е сеч от Хугас Месропов.

Следващият сезон 93/94 за шампионат в Пд отмениха гол на Боримиров за измислена засада


Младеж, Дядо ти Ганчо няма намерение да си спомня как Веселинов беше в явна засада или как Гунди се превива пред наказателното поле за фаул, как Диев..........ще ти кажа, че е чест да си от отбори като Ботев Пловдив, Арда, Черно море, Берое, Черноморец, Дунав, Спартак, Ботев Враца,Пирин,................които никой от българските запалянковци не нарича "го ве да", "пра се та" или "тумори и убийци на българския футбол"!!! А не ги нарича, защото са достойни отбори!!! Ако имат задължения, фалират и отиват във "В" група!!!! Не дължат по 20-30 милиона на държавата и не продължават да искат да са нещо повече от другите, да са подкрепяни от съдии, държава, медии..............
Народът е мъдър! В народното творчество няма нито една приказка в която дядо Поп да е положителен герой!!!:)..................и във футболът е така, измислят разни прозвища в които има истина!:)
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот rane » 15 ное 2023 17:26

ГАНЧО написа:
rane написа:
ГАНЧО написа:
Да де! И при дузпата на последния мач, защитника на Левски някак си неестествено замахна и въобще не докосна играча на Ботев!:)).......виж записа.........:))) .............а колкото до миналогодишния мач. Погледни отново видеото!!! Анализирай! Виж кой идва отзад с разперена ръка. Може би играчът на Ботев който е с гръб към нарушителя, трябваше да се отдръпне и да каже, "ЗАПОВЯДАЙ"!:))))) Цяла България видя, само малка част от привържениците на Левски гледат през сини очила!!! Ситуацията преди гола е фаул за Ботев, но съдията даде авантаж и после отмени гола!!!
Дано през следващите 60 години видя мач, при който съдиите свирят за Ботев Пловдив при мач с Левски!

Именно бай Ганчо/дядо Ганчо. На една от камерите се вижда кристално ясно, че Галчев замахва, но не докосва вашият играч, а той от своя страна направи лястовичката. Некадърният Попов се хвана на въдицата, но после на екрана ясно видя и той симулацията.

Колкото до отмененият ви гол миналата година, не знам дали си забелязал, но в ютуб има опция да пуснеш на забавен каданс видеата.
Пусни си това видео на най -ниската скорост и кажи къде е избутването, което ти се привижда?

Колкото до 60-те години. Ами върни се в почти всеки домакински мач в Пд. Почти на всеки ви се спестяват ж.к., които в един момент може да станат ч.к.
Върхът беше преди 3 години, когато десното ви бекче(номер 2) само през ПП направи 5(пет) нарушения за ж.к. Същият получи най-после картон в 80-а минута. И си завърши мача.
Отделно в този мач Генев игра волейбол в нак. поле и спря удар на Паулиньо по посока на вратата, ама дузпа намаше.В същият или следващият мач в Пд. съдията умишлено не показа ж.к. на ваш играч, който вече имаше такъв, а го показа на абсолютно невинен ваш играч, само и само за да ви остави с 11 човека.

Ако помниш толкова назад, колкото пишеш, тогава се върни на един мач реванш за КБ в Пд от сезон 92/93 да видиш що е сеч от Хугас Месропов.

Следващият сезон 93/94 за шампионат в Пд отмениха гол на Боримиров за измислена засада


Младеж, Дядо ти Ганчо няма намерение да си спомня как Веселинов беше в явна засада или как Гунди се превива пред наказателното поле за фаул, как Диев..........ще ти кажа, че е чест да си от отбори като Ботев Пловдив, Арда, Черно море, Берое, Черноморец, Дунав, Спартак, Ботев Враца,Пирин,................които никой от българските запалянковци не нарича "го ве да", "пра се та" или "тумори и убийци на българския футбол"!!! А не ги нарича, защото са достойни отбори!!! Ако имат задължения, фалират и отиват във "В" група!!!! Не дължат по 20-30 милиона на държавата и не продължават да искат да са нещо повече от другите, да са подкрепяни от съдии, държава, медии..............
Народът е мъдър! В народното творчество няма нито една приказка в която дядо Поп да е положителен герой!!!:)..................и във футболът е така, измислят разни прозвища в които има истина!:)

Благодаря, но уви отдавна не съм младеж, а повярвай ми много ми се иска да съм

И какво стана с 60-те години? Нещо ралото заора в съвсем друга нива...

И като писа за Ботев, сети ли се за Металик? За АФД "Тракия"?
За титлата от 85-а? Колко време и се порадвахте? А за 86-а сещаш ли се? Уф, за съвсем малко, а?

Инак и аз, О, ужасТ, имам дълг към банката за къщата, но всеки месец си плащам и това не ми е проблем и не са ме изхвърлили.

Колкото и да не ти е приятно, Левски не е станал Металик, нито Олимпик Тетевен, нито Велбъжд, нито нещо с тире.
Левски си е Левски, а на вас към момента не ви остава нищо друго освен от злоба и яд да се пенявите и да си 'апете г**О!

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 15 ное 2023 18:19

..........И като писа за Ботев, сети ли се за Металик? За АФД "Тракия"?............Нямам време да се надприказвам с празнодумци. Сетих се за Динамо, Левски-Спартак, Витоша,..........................................и неофициалните, го ве (да), "туморът на българският футбол", "убиецът на футбола в България" Народът е мъдър!!!!!!!:)
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот rane » 15 ное 2023 18:47

ГАНЧО написа:..........И като писа за Ботев, сети ли се за Металик? За АФД "Тракия"?............Нямам време да се надприказвам с празнодумци. Сетих се за Динамо, Левски-Спартак, Витоша,..........................................и неофициалните, го ве (да), "туморът на българският футбол", "убиецът на футбола в България" Народът е мъдър!!!!!!!:)

Народен е БИЛ мъдър преди много години, десетки години.
От идването на колхозниците и болшевиките народът прогресивно изпростява.

Не ми вярваш? Прочети мненията на последния потребител, който цитирах!

Куркайте си там, като дойде мач с великия Левски, за да си осмислите жалкото съществуване, а после пак потънете в мниманса и забвението.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 115 госта