efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот koisa » 28 окт 2023 10:45

1914.1902 написа:Дава акциите на Левски на левскарите, ако съберат 20 000 члена. Май те не бързат.

То това с 20 000 члена го каза, защото знае, че толкова няма как да се съберат. Предварително беше ясно, дори да нямаше хора от НКПСЗ в управата и всичко да е чисто и ясно. Тъй, че тази опорка не минава...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот 1914.1902 » 28 окт 2023 10:49

koisa написа:
1914.1902 написа:Дава акциите на Левски на левскарите, ако съберат 20 000 члена. Май те не бързат.

То това с 20 000 члена го каза, защото знае, че толкова няма как да се съберат. Предварително беше ясно, дори да нямаше хора от НКПСЗ в управата и всичко да е чисто и ясно. Тъй, че тази опорка не минава...


На 1200 човека ли да даде акциите?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот koisa » 28 окт 2023 10:58

1914.1902 написа:
koisa написа:
1914.1902 написа:Дава акциите на Левски на левскарите, ако съберат 20 000 члена. Май те не бързат.

То това с 20 000 члена го каза, защото знае, че толкова няма как да се съберат. Предварително беше ясно, дори да нямаше хора от НКПСЗ в управата и всичко да е чисто и ясно. Тъй, че тази опорка не минава...


На 1200 човека ли да даде акциите?

Аз някъде да съм писал, че трябва да ги даде на тях? Но като гледам и не търси на кого да ги даде. Осра се с Диксън, доведоха му Шолак и там не стана. Спонсори няма (само някакви еднократни за по 100-150к лева временно). Е, как да стане тогава? Така можем да си живуркаме с дълговете и четвърто място още 20 години без да се промени нищо.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот 1914.1902 » 28 окт 2023 11:06

koisa написа:
1914.1902 написа:
koisa написа:
1914.1902 написа:Дава акциите на Левски на левскарите, ако съберат 20 000 члена. Май те не бързат.

То това с 20 000 члена го каза, защото знае, че толкова няма как да се съберат. Предварително беше ясно, дори да нямаше хора от НКПСЗ в управата и всичко да е чисто и ясно. Тъй, че тази опорка не минава...


На 1200 човека ли да даде акциите?

Аз някъде да съм писал, че трябва да ги даде на тях? Но като гледам и не търси на кого да ги даде. Осра се с Диксън, доведоха му Шолак и там не стана. Спонсори няма (само някакви еднократни за по 100-150к лева временно). Е, как да стане тогава? Така можем да си живуркаме с дълговете и четвърто място още 20 години без да се промени нищо.


Нали търсиш отговор на кой иска да ги дава, затова ти го казах. Сдружението беше създадено с тази цел, чети в БТА.

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот tmanolov » 28 окт 2023 11:16

Що се дърляте, пътят е предначертан и ясен - славизация. Изход - протести до дупка срешу оня начело и този зад него, но всички знаем, че това е мираж. Затова припоците ще имат стадион и ще купуват мачове за титлата, а ние ще продаваме мачове за титлата и ще чакаме кабриото да падне. И всички сме част от тази гняс
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот parvanoff » 28 окт 2023 11:36

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Видял ли си документи вика...ти видя ли документи за кражбите от 90-те? Тиквата е доказана мутра и престъпник, мултимилиардер, наврял муцуната си пряко или косвено във всеки по-голям бизнес в страната я чрез таксички спокойствие, я чрез рекет от институциите. "Ало, Ваньо" не беше ли документирано? Мишо Бирата? Оттогава минаха почти 15 години, колко ли още подобни истории има? Малко му е на мат'ряла щавенето, още много мегдан има за Боко и компания

[offtopic]Аз ти насочих вниманието към някои години и БВП-сигурно дори това не си поигра да разгледаш, пък камо ли да вложиш мисъл и да анализираш. Или може би няма никакво значение за теб, защото противоречи на директивите ти... Но ето ти още няколко насоки-https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8_%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B8_%D0%B2_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F Обърни и внимание на броя на фалиралите банки...
Виж и за каква сума е приватизиран Кремиковци. Ти познати, които са работили в заводи нямаш ли, че търсиш допълнителни доказателства? А с твоя подход аз мога да кажа, че си гей, който троли в полза на Костадинов /примерно/ и думите ми ще имат същата тежест като твоите...
Ти ми даваш за пример някакъв разговор за някаква проверка в някаква фабрика за бира, което не знам дали изобщо е донесло някакви загуби на държавата-примерно ако бяха отнели лиценза на въпросната фабрика. А нещо за дерогацията на петрола като парична стойност да кажеш? Стига вече примери. Българина е странно животно. Навремето имаше една смешка, в която един трябваше да скочи от един блок и пожарникарите му опъват платнището и казват "Тука гражданино, тука", а той отговаря "Те ще ми кажат къде да скоча аз" и луп 3 метра вдясно... Та и с хората, с които водя дискусия тук-може да им залепя за очите доказателствата, но те като латерна си знаят своето. А на мен най-малкия ми проблем е Борисов, пък и който и да е политик. Проблем са ми въпросния "мат'рял", както ти написа. Човекът, който си хвърля боклука от терасата или в гората, или в морето, или нявсякъде... Този, който е абориген на пътя и ако не съм внимателен ще ме убие, защото си мисли, че е сам на пътя. Катаджията, който ми проверяваше всеки болт в колата, за да му дам някой лев /никога не съм давал!/. Чиновничката на гишето, която си бърка в носа и не си върши работата. Докторът ми, който за 20 години не се усети, че може да дава часове за прием, та се налага всеки път /дори и болен/ да чакам часове за един елементарен преглед. Рибарите, които са си пръснали каравани и стойки, и са си заели половината язовир сякаш им е бащиния. Тези, които ме блъскат на паркингите на различни места и изчезват като бушмени. Комшиите, които са си построили сгради в част от моя имот. Тези, които вече година и половина не могат да сложат няколко стълба и да ми пуснат ток на вилата, защото ги мързи или искат пари. Връзкарите и лизачите, които се издигат на мястото, където работя. И тези, които плюят по Гришо и подобни, защото те искали да е номер 1 в света... И тези, които са болни и ми кашлят във врата, защото не им пука, че ще ме заразят, а при мен почти винаги обикновените вируси преминават в пневмония... И ти, който в спортен форум ми пишеш за политика и ми казваш, че някаква фабричка за бира е по-голяма кражба от целия бензин и дизел, който се продава в България... Поне имай уважение към хората в този форум и слагай офтопиците в офтопик... И всички тези обикновени чиновници, които трябва да контролират всички тези неща. И още, и още. Е такъв ни е мат'ряла, колкото и да се обижда самият мат'рял...[/offtopic]
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот LoveAndPeace » 28 окт 2023 12:02

tmanolov написа:Що се дърляте, пътят е предначертан и ясен - славизация. Изход - протести до дупка срешу оня начело и този зад него, но всички знаем, че това е мираж. Затова припоците ще имат стадион и ще купуват мачове за титлата, а ние ще продаваме мачове за титлата и ще чакаме кабриото да падне. И всички сме част от тази гняс

Що им пишеш глупости на хората :roll: :roll: Насо каза , че до 1 - 2 месеца мача с НАП ще е ясен.
Е , един месец вече мина , но има още един!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот mikata » 28 окт 2023 12:18

W84me написа:
mikata написа:Като гледам програмата Костов може и да не дочака зимната пауза.

Добре, ама по-добър няма да дойде.


Тия аматьори от Аржентина да те бият не е много добре. Всеки отбор тази есен ни чака за грешка и ни бие на контра. Това, че си ги смачкал нищо не значи щом не можеш да биеш.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот koisa » 28 окт 2023 12:21

1914.1902 написа:
Нали търсиш отговор на кой иска да ги дава, затова ти го казах. Сдружението беше създадено с тази цел, чети в БТА.

Много добре знам с каква цел е създадено Сдружението. И още в началото казах, че това няма да сработи. Още повече като се заявиха 20 000 членове. Тук работи само модела бащица!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6465
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот realno » 28 окт 2023 12:25

parvanoff написа:Интересно ми е дали слагаш себе си и подобните на тези, които си цитирал в тези 80%? Защото човек, който не помни или не знае 90-те години, когато оглозгаха държавата, когато имаше режим на тока, купуваха се продукти от първа необходимост с купони и висене по 5-6 часа на опашки за едно олио например, вкарването на дпс в политиката, хиперинфлацията, пирамидите и приватизациите за по 1 лев и по-късно номинирането на един от дпс за шеф на ДАНС и т.н. постоянно Бойко Борисов да им е в устата, като най-голямото зло и то в спортен форум /при това мегакултурно //защото изглежда са мегакултурни и умни// изразяващи се за един министър-председател с мегаинтелектуалното Боко Тиквата/ не ми изглежда много умен... И то без факти, без доказателства и т.н., но все са най-разбиращите и най-умните... С това не оправдавам и двамата в студиото за агитацията, разбира се... А тук продължава политическата агитация, а модератори няма вероятно...


Отиди да се прегледаш. Колкото и лошо да се изкажем за тая мутра ще е малко. Ако имаше държава, до сега щеше да изгние в затвора. :!:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icemanbg33 и 113 госта