ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот LoveAndPeace » 08 окт 2023 11:43

tmanolov написа:
bilyaletdinov написа:Ако преди 25-27 години някой тиквеник се беше вслушал в приказките на "капацитети" като тук пишещите Митко Иванков нямаше да е легенда на Левски.
Пацо Андреев трябва да си играе всеки мач, както го правеше Митко навремето. Без значение колко грешки прави. Пуснете си някои мачове от 90-те и ще видите, че Митко на младини беше много по-слаб вратар от Андреев.

Че откога пък Иванков е супер вратар? Урсула, в годините, в които не продаваше мачове, беше в пъти над него. Иванков ни е любимец, щото намяше пропуск от дузпите (а това си беше световен феномен) и беше от тези, дето наистина са с левскарско мляко. Една идея по-добър от Божката Митрев, кйто също наистина си е истински левскар, но, за съжаление, не ставаше за вратар.

С кашкавалчето е същата история - и съм един от първите, заявили, още по времето на Мъри, че от този нищо не става и че това е една отдвете основни грешки на Мъри. А дали и продава мачове - ще видим, зависи дали ще го закотвят на пейката. Ако не го закотвят, значи всичко е "точно" и резултатът е бил ок, ерго и играта му. Казах вече какво чух,нали? И за нареждането на мачовете от "собственика" ще излезе някога....

П.С. А какво е това със знамето на Сдружението от припоците? Какво е станало, че се е озовало при тях? Сериозно питам - може и на лично

Митко си стана абсолютна легенда кога хвърли купата :lol: :lol: :)

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот Kotooshu » 08 окт 2023 11:46

1914.1902 написа:
Kotooshu написа:Хайдееее, новите Упорки, покупко-продажба на мачове, ако станело така и така значи всичко е точно.
Нали и този беше сигурен, ама Уелтън направи всичко възможно да не го спечелим, да търсим ли и тука заверата?
Някой ден ще стане някаква обръщалка и ще познаеш, ще усмърдиш всичко с казах ли ви ?!

Митата Иванков бил слаб вратар :lol: :lol: :lol:

п.п. Между другото наскоро, чух от два сигурни източника, че са платили на тролове да се дестабилизира отбора и клуба!


Не си ли личи кои са платени до момента? Това е нещо, което стана отдавна.


Много е хитро, спамиш до безобразие как всичко е ясно, този-онзи, свирен, купен, продаден, фактора Насо в ЕКТ, кво ли не... покриваш се за ден-два след поредната сгрешена Упорка и с нови сили се почва спама на новите Упорки.
Баси и жалкарската работа :(
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот Sstefanov » 08 окт 2023 11:48

Пламен е трагичен за пореден път. Спасява само когато го уцелят.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32594
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот 1914.1902 » 08 окт 2023 11:51

Kotooshu написа:
1914.1902 написа:
Kotooshu написа:Хайдееее, новите Упорки, покупко-продажба на мачове, ако станело така и така значи всичко е точно.
Нали и този беше сигурен, ама Уелтън направи всичко възможно да не го спечелим, да търсим ли и тука заверата?
Някой ден ще стане някаква обръщалка и ще познаеш, ще усмърдиш всичко с казах ли ви ?!

Митата Иванков бил слаб вратар :lol: :lol: :lol:

п.п. Между другото наскоро, чух от два сигурни източника, че са платили на тролове да се дестабилизира отбора и клуба!


Не си ли личи кои са платени до момента? Това е нещо, което стана отдавна.


Много е хитро, спамиш до безобразие как всичко е ясно, този-онзи, свирен, купен, продаден, фактора Насо в ЕКТ, кво ли не... покриваш се за ден-два след поредната сгрешена Упорка и с нови сили се почва спама на новите Упорки.
Баси и жалкарската работа :(


Конкретно този човек не е платен, но има други, на които им знам фейсбуците и каква точно им е дейността.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1384
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот olimpi » 08 окт 2023 11:55

Не знам защо толкова се храни Пламен. Да сгреши, но грешката е и на защитата - тази топка се чисти или гардира когато вртарят тръгва да излиза, което в случая е грубата му грешка. Като си помисля каква а алтернативата ....Освен това се нагледахме на грешки на гоеми вратари във водещи отбори, какво да кажат от МЮ за Онана, или ПСЖ за дунарума.

Гошо Петков от времето когато беше при нас, може би е най-добрият български вратар от последните 25г. и не бих го нарекъл Урсула, играл е в Левски, шампион, носил ми е много радост.

Иванков слаб ?!


Ако си вземе мачовете до края вкл. този с Арда ще сме доста в отлична пзиция за тройката поне, за нещо поивече нямаме достаъчно дълга скамейка.

А за този мач с тирейци - ами чисто футболните моменти бщяха неши , те имаха освен грешката на Пламен, само едно чисто положение, което той пък хвана.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3386
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот groti » 08 окт 2023 12:01

Пацо е млад и греши и ще греши. Най- лошото е че му станахме заложници. Ако го направим резерва ще го счупим психически. Ако го оставим да се учи поне още 2-3 години ще търпим грешките на младостта. За мен той ще стане далеч по-добър от Иванков, но му трябва време и мачове. Лошото е че в момента не сме отборът който може да си позволи да получава такива голове защото не вкарваме много лесно. Трябва ни вратар който да ни вади от сложните мачове. Милан Миятович беше такъв вратар. Урсула също. Пацо трябва да го продадем на някой западен отбор който да го обиграва в лесни мачове и да не му пусне цялата тежест на плещите.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот NOMER14 » 08 окт 2023 12:07

vlong написа:Съгласен съм напълно с Илияна.
И мога да задам същия въпрос на Пиги Александров -ти кой си пък?,че да коментираш футбол?

https://blitz.bg/sport/ekskluzivno/ilia ... 27465.html

Илиана е Пич и Левскар. Кратко, ясно и точно...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот NOMER14 » 08 окт 2023 12:10

Мето,
Нелепо е да сравняваш всяка синя 9-ка с Гонзо, който е в Топ4 на голмайсторите на Левски за всички времена.

На линия
drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот drvasko98 » 08 окт 2023 12:23

koisa написа:
metodito написа:
Ами, не си прав. Налагането на Пацо за мен поне е едно от малкото читави неща в този клуб, което се прави. Това е решение със стратегическо значение. Освен това не сменяш вратарите като крилата или нападателите. Вратарят е диригента на защитата Примерът с Иванков е баш на място. Ти мислиш ли, че Иванков е най-добрият бг футболист на всички времена? Не правеше ли често и Митко грешки. Особено първите години. Ама и след това. Е, и? Той беше олицетворение на клуба с хъса си и поведението си.

Аз не държа да съм прав, но вижданията ми са различни от тези на хората, които още живеете в/с миналото. Не съм привърженик на насилственото налагане на играчи. Значи предлагате отбора да търпи грешките на Андреев заради развитието му, което не е сигурно, че ще дойде. А, дори да дойде, не е сигурно, че в даден момент няма да направи номер за пари или трансфер, а клубът да вземе жълти стотинки. Е, тогава какво правим с всички жертви за неговото налагане?


Някой посочи Миятович като вратарят на Левски от последните 10 години. Това е вратарят срещу Тричковски,само това ше кажа. Аз предпочитам слабия Андреев на 18 години, който понякога пуска гол, в краен случай два, отколкото можещия национал, на който му пълнят кошницата Ларнака. Или класният според някои Падт.

На линия
drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот drvasko98 » 08 окт 2023 12:43

Sstefanov написа:Пламен е трагичен за пореден път. Спасява само когато го уцелят.


И го целят достатъчно често, що така.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], vlong, W84me и 127 госта