efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот blue avalanche » 15 сеп 2023 12:07

NOMER14 написа:
blue avalanche написа:Миналия сезон, първите 7 мача бяхме 3/2/2. Като двата хикса бяха като гости на Л-ц и Ч.море. Двете загуби и сега си ги имаме. Просто сме играли с два иплющяка повече. И вече сме пуснали 4 гола повече.
Тъй, че нищо кой знае какво не сме направили. Засега...

Миналия сезон ти се губи нещо.
В първите ни 7 мача имахме същия баланс като тази година - 5 победи и 2 загуби. С голова разлика 15-5 сега срещу 16-4 тогава.
Да ти припомня ли, че мачовете с Лц и Чм се играха доста по-късно или сам ще провериш.
При Мъри в следващите 3 мача бихме тирето, Берое и Ботев Пд, след което тръгна оная поредица без победи.

Приемам корекцията. Това означава, че Костов е на същото ниво в момента. Нищо кой знае какво...

Киро Пора
Мнения: 323
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот Киро Пора » 15 сеп 2023 12:12

Testa_di_Legno написа:Сигурно вече е крайно непопулярно мнение това, но: според мен Николай (а впрочем който и да е действащ футболист на "Левски", особено по време на мач) не заслужава отношение като това, което особено публиката в сектор "А" показа към него днес. :roll:


И на мен ми направи много грозно впечатление, голям смях и заливане беше, като Ники излезе и пресече няколко центрирания и пасове... :roll:

Да, Михайлов направи няколко слаби мача и седна на пейката, ама не съм го чул да се подпичосва или да прави драми и трагедии като Попето, например. А съотборниците му, го избраха за един от капитаните. Тренира си спокойно и вчера показа добро ниво - спаси чиста ситуация в началото, когато Джамили направи страхотна грешка и изведе един от Пирин СС сам срещу него.

Не виждам тези иронийки как помагат на отбора и на конкретния футболист, но вчера беше "много забавно" в "А"...

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот Testa_di_Legno » 15 сеп 2023 12:18

Киро Пора написа:
Testa_di_Legno написа:Сигурно вече е крайно непопулярно мнение това, но: според мен Николай (а впрочем който и да е действащ футболист на "Левски", особено по време на мач) не заслужава отношение като това, което особено публиката в сектор "А" показа към него днес. :roll:


И на мен ми направи много грозно впечатление, голям смях и заливане беше, като Ники излезе и пресече няколко центрирания и пасове... :roll:

Да, Михайлов направи няколко слаби мача и седна на пейката, ама не съм го чул да се подпичосва или да прави драми и трагедии като Попето, например. А съотборниците му, го избраха за един от капитаните. Тренира си спокойно и вчера показа добро ниво - спаси чиста ситуация в началото, когато Джамили направи страхотна грешка и изведе един от Пирин СС сам срещу него.

Не виждам тези иронийки как помагат на отбора и на конкретния футболист, но вчера беше "много забавно" в "А"...

Същото беше преди време с Митрев. Майстори сме да съсипваме психиката на собствените си играчи. :roll:

То вярно, че в "Левски" не е за слабохарактерни и уважението на публиката трябва да се заслужава и отстоява, но все си мисля, че прекалено много говорим за лоялност и ценности, по-високи от обикновените спортни резултати, за да се отнасяме така към човек, който - ако и да е грешил твърде фатално в определени срещи, - остана верен на клуба във време, когато малцина други го направиха. :roll:
Само "Левски"!

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот helic » 15 сеп 2023 12:40

blue avalanche написа:
NOMER14 написа:
blue avalanche написа:Миналия сезон, първите 7 мача бяхме 3/2/2. Като двата хикса бяха като гости на Л-ц и Ч.море. Двете загуби и сега си ги имаме. Просто сме играли с два иплющяка повече. И вече сме пуснали 4 гола повече.
Тъй, че нищо кой знае какво не сме направили. Засега...

Миналия сезон ти се губи нещо.
В първите ни 7 мача имахме същия баланс като тази година - 5 победи и 2 загуби. С голова разлика 15-5 сега срещу 16-4 тогава.
Да ти припомня ли, че мачовете с Лц и Чм се играха доста по-късно или сам ще провериш.
При Мъри в следващите 3 мача бихме тирето, Берое и Ботев Пд, след което тръгна оная поредица без победи.

Приемам корекцията. Това означава, че Костов е на същото ниво в момента. Нищо кой знае какво...

В първенството - да, в ЛЕ отстрани два противника, Стоилов само един.
Това за любителите на точните сравнения.
Аз не бих правил такива и си водил изводи от тях толкова рано.
Мачовете на истината за отбора и за Костов тепърва предстоят.
Нека просто си пожелаем успех и подкрепяме отбора.

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот ikar » 15 сеп 2023 12:58

Честита победа.
За мача можем да кажем - едно слабо първо полувреме /което подчерта и треньора/ и едно много добро второ.Похвално е и желанието на треньорският щаб да се играе на високи обороти - по този начин и головите ситуации растат. Такава е и статистиката - 29голови ситуации, 10удара в очертанията 11извън ? Явно трябва да се подобри головото КПД, защото срещу първите 5-6 отбора ще имаме по-малко възможности за успех.
Силно се дразня когато се противопоставят и треньори и футболисти.Всеки идва с идеята да свърши някаква работа за доброто на клуба. Безпорен факт е че едно е да наследиш един разбит отбор след наследството от чичо Гошо и Живко и това което остави Стоилов.Нека все пак да не забравяме че няма бългаски треньор /с изключение на Илиян Илиев/ които да има подобна автономия в работата си.Нека не забравяме че Мъри сам си тръгна никой не го е гонил.
Колкото до Костов - за сега оценката е много добра, но нека го оценяваме догодина през май.Доста амбициозно ръководството го натовари със задачата за титла, при положение че нивата е дълга а скамейката твърде къса.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22673
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот NOMER14 » 15 сеп 2023 13:13

Единствената разлика от миналата година, че Мъри имаше възможността с отстраняване на сръбски отбор да влезем в групите на ЛК. А много трудно е да отстраниш западногермански отбор, спечелил преди 15 месеца еврокупа.
Миналата година имахме по-лесни противници, защото взехме купата и е видимо, че мръсната уефа си дирижира урните за жребия. На четвъртия в класирането дава по-трудни. Друг въпрос е, че първите два кръга имахме късмет. За сметка на това в плейофа ни се падна един от двата неотстраними отбора.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот blue avalanche » 15 сеп 2023 13:32

helic написа:
blue avalanche написа:
NOMER14 написа:
blue avalanche написа:Миналия сезон, първите 7 мача бяхме 3/2/2. Като двата хикса бяха като гости на Л-ц и Ч.море. Двете загуби и сега си ги имаме. Просто сме играли с два иплющяка повече. И вече сме пуснали 4 гола повече.
Тъй, че нищо кой знае какво не сме направили. Засега...

Миналия сезон ти се губи нещо.
В първите ни 7 мача имахме същия баланс като тази година - 5 победи и 2 загуби. С голова разлика 15-5 сега срещу 16-4 тогава.
Да ти припомня ли, че мачовете с Лц и Чм се играха доста по-късно или сам ще провериш.
При Мъри в следващите 3 мача бихме тирето, Берое и Ботев Пд, след което тръгна оная поредица без победи.

Приемам корекцията. Това означава, че Костов е на същото ниво в момента. Нищо кой знае какво...

В първенството - да, в ЛЕ отстрани два противника, Стоилов само един.
Това за любителите на точните сравнения.
Аз не бих правил такива и си водил изводи от тях толкова рано.
Мачовете на истината за отбора и за Костов тепърва предстоят.
Нека просто си пожелаем успех и подкрепяме отбора.

Не приемам корекцията. Значи, когато Михайлов се излигави, а Кръстев и Цунами не могат да вкарат дузпа "Стоилов отстранил един". А, когато Роналдо в 96мин ритнал към вратата и вкарал гол - "Костов отстрани два". Правилно ли разбрах?
Това за любителите на точните сравнения...

Потребителски аватар
darkblue67
Мнения: 206
Регистриран на: 22 юни 2017 15:06
Контакти:

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот darkblue67 » 15 сеп 2023 15:00

Този форум заприлича на парламента. Някой се изкаже за ББ и цялата група на ГЕРБ скача да го защитава. :)

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 сеп 2023 19:00

blue avalanche написа:
NOMER14 написа:Миналия сезон ти се губи нещо.
В първите ни 7 мача имахме същия баланс като тази година - 5 победи и 2 загуби. С голова разлика 15-5 сега срещу 16-4 тогава.
Да ти припомня ли, че мачовете с Лц и Чм се играха доста по-късно или сам ще провериш.
При Мъри в следващите 3 мача бихме тирето, Берое и Ботев Пд, след което тръгна оная поредица без победи.

Приемам корекцията. Това означава, че Костов е на същото ниво в момента. Нищо кой знае какво...
Да, на "едно ниво сме". :?
Като изключим, че този сезон отстранихме в Европа отбор от ранга на Хамрун ( според мен даже шиптарите са мааааалко по-добри, поне според статистиката ) ... И отбор с класа над малтийците ( меко казано, дори евреите са две отгоре ) ... И бяхме на прага на груповата фаза на един от евротурнирите, да, всичко си е като при Мъри. :lol: :roll: :mrgreen: :oops:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига отложен мач от 6-и кръг: Левски - Пирин

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 сеп 2023 19:08

Вместо да се правят сравнения, нека всеки да сложи ръка на сърцето и да и каже, кога Левски му е харесвал повече ?
Аз си признавам чистосърдечно, сега отборът ми харесва повече !
Играчите имат повечко свобода, макар с цената да получаваме повечко голове ...
Докато при Стоилов все едно гледах предварително създаден от компютър план и "хардуера" ни, често забиваше и футболистите ставаха практически НЕгледаеми.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55 и 111 госта