ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот honda » 20 авг 2023 17:00

Момчета, съжалявам но според мен в "синята" общност цари един доста необоснован оптимизъм.
На всеки от нас ни си иска да победим Айнтрахт, но едно са желанията , съвсем друго е реалността .
Величините са съвсем несъизмерими. На 99.9% ще бъдем елиминирани. Нека си спомним мачовете срещу Вердер , тогава имахме обигран отбор , но просто бяхме меко казано неравностойни на Вердер. Сега разликата между нас и Айнтрахт е по-голяма отколкото през 2006г с Вердер.
В един мач може и да ни подценят ,но в два мача нямаме практически никакви шансове.
Разликата между нашето първенство и Бундеслигата е смразяващата . Футболисти като Текпетей и Каули ,който са минали през Първа Бундеслига ,но са имали съвсем периферна роля , изглеждат с две класи над нивото на нашето първенство, а споменатите двама само могат да мечтаят да седнат на резервната пейка на Айнтрахт, не говорим да стъпят на терена.
Просто нека гледаме на мачовете с германците като едни контроли в които да проверим до къде сме и възможност някои от нашите играчи да бъдат забелязани и евентуални купени от отбори от Втора Бундеслига ( ние нямаме играчи с класа за Първа Бундеслига).
Съжалявам ,но това са реалностите.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот koisa » 20 авг 2023 17:46

За този мач нямам никакви очаквания... Единствено искам да се представим добре и да не бъдем разгромени с някакъв резултат от общо 6-7 или повече на 0 от двата мача.
Естествено и аз като всички тайно се надявам някак си с голям късмет да ги излъжем.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот metodito » 20 авг 2023 17:53

honda написа:Момчета, съжалявам но според мен в "синята" общност цари един доста необоснован оптимизъм.
На всеки от нас ни си иска да победим Айнтрахт, но едно са желанията , съвсем друго е реалността .
Величините са съвсем несъизмерими. На 99.9% ще бъдем елиминирани. Нека си спомним мачовете срещу Вердер , тогава имахме обигран отбор , но просто бяхме меко казано неравностойни на Вердер. Сега разликата между нас и Айнтрахт е по-голяма отколкото през 2006г с Вердер.
В един мач може и да ни подценят ,но в два мача нямаме практически никакви шансове.
Разликата между нашето първенство и Бундеслигата е смразяващата . Футболисти като Текпетей и Каули ,който са минали през Първа Бундеслига ,но са имали съвсем периферна роля , изглеждат с две класи над нивото на нашето първенство, а споменатите двама само могат да мечтаят да седнат на резервната пейка на Айнтрахт, не говорим да стъпят на терена.
Просто нека гледаме на мачовете с германците като едни контроли в които да проверим до къде сме и възможност някои от нашите играчи да бъдат забелязани и евентуални купени от отбори от Втора Бундеслига ( ние нямаме играчи с класа за Първа Бундеслига).
Съжалявам ,но това са реалностите.

И съм съгласен с теб, и не съм. Ще повторя нещо, за което често пиша тук - колектива. И другото са бразилците. Бразилците и всички други, особено европейците, са като чернокожите и белчовците в баскетбола. "Левски" копира в момента модела на ранния Лудогорец. Сега... дали съм съгласен или не, няма значение. Онзи Лудогорец и бг първенството на кого бяха равни от тези, които надиграваха? Това, което те имаха като най-голяма сила е, че футболисти и Стойчо бяха като юмрук - едно. Южноамериканците са много близки изглежда до нас като душевност. При тях емоцията е над разума. Това в едни области (в повечето) е голяма щета, в други не. Помниш ли '94? Там имаше много емоция. Като качество... Бих отличил магьосникът Балъков, Ицо, голямото сърце Трифон и сър Димитър Пенев и неговият дзен ум. Другите... ок футболисти. Колектив като юмрук, обединени зад треньора и много емоция. Немците са хора прагматични - всички знаем това. Он си знае. Тук трябва да застана, това трябва да правя и работата ми е до там. Да видиш немец да хване топката да пробяга 20 метра, да излъже двама-трима без да подава и да я набуха с палеца, ма магръшката - тцъ. Те няма да го пуснат следващия мач. От това трябва да се възползва Ники Костов и бразилците.
Сега, съгласен с теб за това, че и аз мисля, че ще ни отстранят. Но няма да им е лесно. 100 про няма да е с разлика. А ако Костов им вдъхне самочувствие и им каже да играят освободено, понеже това, което вече са направили е достатъчен подвиг, то може и да замирише на изгорели вестници. Не ми харесва, че първия мач е тук. Те са по-силни гости от домакини смятам. Аз съм супер доволен от "Левски" в Европа дотук. И да не съм прав и да ни отстранят с общ резултат 10-0, няма да си променя мнението.

Highlander
Мнения: 790
Регистриран на: 25 окт 2010 23:36
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Highlander » 20 авг 2023 18:23

Цялата им игра се върти около Коло Муани. Няма ли го него стават съвсем друг отбор, а шансът да го няма срещу нас не е малък. Отделно ги няма и архитектите им при спечелването на Лига Европа - Костич и Камада
Нямат игрови ритъм от официални мачове, което е супер важно нещо. Ние имаме.
Относно подценяването, ще го има с гаранция при немците.
Трябва да направим изключително силни мачове, особено в защита и трябва да имаме нереално много късмет и кой знае.
Шансовете ни не са чак толкова малки. Аз бих ги определил:
75% вероятност Айнтрахт да продължи
25% за Левски
За да имаме какъвто и да е шанс, задължително трябва да победим в първия мач и то поне с два гола. При равенство сме на 95 % отпаднали.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21368
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот metodito » 20 авг 2023 18:25

И между другото и аз усещам едно леко нездравословно надъхване за Франкфурт, обаче и едно неглижиране на отстраняването на Апоел. Били стари. Не, да се чете "опитни". Тези имаха четири 100-процентови положения в двата мача, които дали заради Пламен или късмет, не влязоха. Страшно опитен състав. От онези дето 90 минути ги гледаш нищо не играят, пък накрая на мача - 2-0 за тях. Поне така мисля, де.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот futbolqga » 20 авг 2023 18:33

Коло Муани започва мача. Явно нещата около трансфера не са толкова ясни, колко ги изкарват, за съжаление...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот koisa » 20 авг 2023 18:40

Не знаех, че треньора на Айнтрахт е бил на неуспешни проби в Левски. :lol: Ако наистина е вярно, може би един вид ще иска да си отмъсти. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот realno » 20 авг 2023 19:12

futbolqga написа:Коло Муани започва мача. Явно нещата около трансфера не са толкова ясни, колко ги изкарват, за съжаление...

Кордоба опази ли го ще си вдигне много цената.
Айнтрахт разиграват спокойно и уверено. Личи си, че са опитни и научени футболисти. Ще ни е много трудно дори за равен тук.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Странджата » 20 авг 2023 19:14

Откъдето и да го погледнем, мачът с Айнтрахт е награда за нас. Не става дума за елиминиране - не че много тук не се молим за чудо, а за това, да покажем, че сме отбор, че можем да играем футбол. Немците не биха ни пречили да покажем, че можем да играем футбол, защото никой не е надал вик - на нож! За мене това е най-значимото в тези мачове - да покажем, че сме европейски отбор с европейска публика!

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот FLANKER » 20 авг 2023 19:38

Абе, направете шоуто по трибуните и на терена,пък каквото сабя покаже...топка е.
Успех!
Пп.щели да дойдат 4000 немци.Вярно ли е?
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, Google [Bot], vlong и 147 госта