ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Der Schmarotzer » 18 авг 2023 12:13

rane написа:Тук:
https://youtu.be/tBmT3cnVwaY?t=190

ми се струваше, че ще стане Déjà vu на това:
youtu.be/A-nAN-Cd_eE?t=106

Не стана точно по същия начин, но лудницата пак беше пълна :P

Стана точно, както това: https://www.youtube.com/watch?v=G4FrcbRNPQI
По тази причина Левски значи любов:
...Измокренъ, гладенъ, уморенъ,
безъ отдихъ би се день и нощь...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 18 авг 2023 12:33

Сега на свежа глава и с нормално кръвно гледам повторение на головете.
Първият явно е учен и трениран много здраво, щото Велко трябваше да сцепи секундата, за да е на точното място в точното време след центрирането, докато Фильо "взимаше" защитниците със себе си. Галчев вероятно също е "вдигал" упорито на тренировките, за да прати топчето баш където трябва в точния момент.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Highlander
Мнения: 790
Регистриран на: 25 окт 2010 23:36
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Highlander » 18 авг 2023 12:46

Галчев има центриране малко в стил Дейвид Бекъм. Мисля, че ще е много добре да го налагат като крило за алтернатива на Роналдо.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот helic » 18 авг 2023 12:52

Highlander написа:Галчев има центриране малко в стил Дейвид Бекъм. Мисля, че ще е много добре да го налагат като крило за алтернатива на Роналдо.


Има наистина добро центриране, ама според мен бързината му куца, за да е добро крило. Особено в сравнение с Уелтън. То не че Роналдо е някакъв хипер бързак де.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот helic » 18 авг 2023 12:59

tmanolov написа:
Plovdiv_1926 написа:Пак казвам, че май има промяна в ТВ правата и гостуващият отбор ги прибира за излъчването извън страната домакин. Така ние с Тотнъм почти нищо не взехме.
Ама не ми се рови сега да проверявам и може и да греша.

Иначе честито класиране, бяхте по-добрия отбор и в двата мача според мен.


Няма, тогава беше заради грипа - компенсираха госта, за това че е гост, т.е. изтеглихте късата клечка, а можехте да вземете доста пари, защото английски и немски отбори са най-добрите за тв права. От тази гледна точка за нас мачът с Айнтрахт е ултра топ, още повече по RTL - определено ще е стабилна сума, надвишаваща в пъти тази, която ще получим от диЛема за цял сезон у ефбемти лигата

RTL предаването платено ли е или свободно.
Че по време и на двата мача съм почивка в Испания и от сега се чудя как точно ще ги гледам тия сблъсъци.

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот tmanolov » 18 авг 2023 13:01

helic написа:
tmanolov написа:
Plovdiv_1926 написа:Пак казвам, че май има промяна в ТВ правата и гостуващият отбор ги прибира за излъчването извън страната домакин. Така ние с Тотнъм почти нищо не взехме.
Ама не ми се рови сега да проверявам и може и да греша.

Иначе честито класиране, бяхте по-добрия отбор и в двата мача според мен.


Няма, тогава беше заради грипа - компенсираха госта, за това че е гост, т.е. изтеглихте късата клечка, а можехте да вземете доста пари, защото английски и немски отбори са най-добрите за тв права. От тази гледна точка за нас мачът с Айнтрахт е ултра топ, още повече по RTL - определено ще е стабилна сума, надвишаваща в пъти тази, която ще получим от диЛема за цял сезон у ефбемти лигата

RTL предаването платено ли е или свободно.
Че по време и на двата мача съм почивка в Испания и от сега се чудя как точно ще ги гледам тия сблъсъци.

За втория е безплатно, за първия още не се знае
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот futbolqga » 18 авг 2023 13:04

helic написа:
Highlander написа:Галчев има центриране малко в стил Дейвид Бекъм. Мисля, че ще е много добре да го налагат като крило за алтернатива на Роналдо.


Има наистина добро центриране, ама според мен бързината му куца, за да е добро крило. Особено в сравнение с Уелтън. То не че Роналдо е някакъв хипер бързак де.

То и Бекъм никога не е имал особена скорост. И аз си мисля, че Галчев ще е по-полезен като опция за крилото, както заради приличното му центриране, така и заради добрия удар от дистанция. В защита е критично зле - дори и вчера, в най-добрия си мач, го разминаваха, като колче и често го хващаха извън позицията му.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 18 авг 2023 13:06

helic написа:
Highlander написа:Галчев има центриране малко в стил Дейвид Бекъм. Мисля, че ще е много добре да го налагат като крило за алтернатива на Роналдо.


Има наистина добро центриране, ама според мен бързината му куца, за да е добро крило. Особено в сравнение с Уелтън. То не че Роналдо е някакъв хипер бързак де.

Роналдо е доста бърз футболист за нашите стандарти.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот helic » 18 авг 2023 13:09

tmanolov написа:
helic написа:
tmanolov написа:
Plovdiv_1926 написа:Пак казвам, че май има промяна в ТВ правата и гостуващият отбор ги прибира за излъчването извън страната домакин. Така ние с Тотнъм почти нищо не взехме.
Ама не ми се рови сега да проверявам и може и да греша.

Иначе честито класиране, бяхте по-добрия отбор и в двата мача според мен.


Няма, тогава беше заради грипа - компенсираха госта, за това че е гост, т.е. изтеглихте късата клечка, а можехте да вземете доста пари, защото английски и немски отбори са най-добрите за тв права. От тази гледна точка за нас мачът с Айнтрахт е ултра топ, още повече по RTL - определено ще е стабилна сума, надвишаваща в пъти тази, която ще получим от диЛема за цял сезон у ефбемти лигата

RTL предаването платено ли е или свободно.
Че по време и на двата мача съм почивка в Испания и от сега се чудя как точно ще ги гледам тия сблъсъци.

За втория е безплатно, за първия още не се знае

това са добри новини за мен.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот noo » 18 авг 2023 13:10

Роналдо има доста голяма експлозивност. Миналата година срещу гърците, при гола си, го доказа.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Martinez1948, TristaNNN и 107 госта