ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот helic » 18 авг 2023 13:15

noo написа:Роналдо има доста голяма експлозивност. Миналата година срещу гърците, при гола си, го доказа.

да, добър старт има определено. То и при гола си вчера го доказа.
Мен последните мачове нещо Ел Джемили не ми се нрави. След първите добри два-три мача почна да действа някакси мудно, да прави грешки и да задържа понякога прекалено топката. И двамата с Митков загатват потенциал, но трябва много да се работи с тях и да не им се позволява да се отпускат.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот modor » 18 авг 2023 14:06

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KjwGcFPJLVE[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=h8T-U_-Sffk[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GN2Z5A1IpOA[/youtube]
Честита победа 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

scooool
Мнения: 743
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот scooool » 18 авг 2023 14:55

Сега вече на чиста глава....честито на всички ни, дето се вика дай боже още!!!! Всички момчета се раздадоха, млад отбор сме и има много потенциал. Сега да отпуснем нервите и да заредим за четвъртък :), успех и САМО ЛЕВСКИ.
Според мен ни трябват да двама, трима нови, но в момента няма смисъл, няма да са сработени.

Вълчан
Мнения: 4282
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Вълчан » 18 авг 2023 17:20

След отлично първо полувреме във второто бяхме зле. Много грешки и добре че ония не направиха нищо смислено. Димитров бе много плах и може би върна към вратаря ни поне едно 7-8 топки. Отделно направиха някои много спорни разигравания пред нашата врата които бързо бяха разгадани от нападателите на гостите. Роналдо обаче се бори много този мач. Почти като Бари. :)
Както бях писал някъде трудно ни е при спорни топки и при единоборства. Почти винаги свирят против нас. То и на повторенията се вижда уж топката ама все крака целят. Това трябва да го изчистят защото ще има кофти картони с немците. Успяхме да победим корав отбор ,сега да видим как ще се играе срещу корав но и силен едновременно. Много добре отложиха мача с Пирин и ще се възстановят на 100%.

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот realno » 18 авг 2023 18:04

Мисля, че трябва да се отложи и мача с Арда.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 506
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 18 авг 2023 21:27

tmanolov написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
TristaNNN написа:Вчера нали не е имало диващини и боНби в Б или другаде на стадиона? От сектор Д(иван) ми се стори, че всичко си беше както трябва. :?

Откъм А сектор всичко ми се видя перфектно, нямаше дори и дребни неща, за които да се хванеш (кенчета, запалки например както с Шкупи). Много добре публиката този път :)

Откъм пеене бяхме зле - аз бях за пръв път в блок 5 на А, но откъм европейско поведение на публиката - удивителни. Чак наистина се замислих като как нямаше нито една провокация, а имаше всички предпоставки за такива!?!?! Иначе и в блок 5 са същата (една идея малко по-рафинирана) Зган като в Б - не знам що някои толкова ги възхваляват - почти са успели да съсипят и седалките около техните места.

Разбира се, ще ни праснат глоба за масата народ по стълбите, но всичко беше точно, то няма и как иначе - нали винаги има и гратисчии, няма как, знаем се. Имаше си и стандартното количество водка в шишета, както и тревичка, и бутили за минерална вода с капачки и какво ли още не - красота, но нямаше ексцесии от никакъв вид. Най-голямата драма беше, че един наплю едно еврейче при един корнер, ма май уцели топката, та нямаше драма, а не е като да нямаше какво да се хвърли по него.

За мача - покри ни късмета, реалният резултат си беше равен, нека не си кривим душите, но пък толкова пъти сме яли дървото и сме имали "липса на малшанс", че това е малък реванш за "прокобата". А еуфорията после беше неописуема - крайно време беше, крайно време!

Бърза рекапитулация и по-най важния въпрос - финансовият:
- от УЕФА - 2 милиона лева (1,05 милиона евро) - идват в началото на септември - (почти чисти - едно спане и автобус до Скопие, плюс самолет и едно спане в Израел - ще се покрият с парите за разни солидарности и т.н.)
- от Цонко - 1,7-2 милиона лева (там с групи и трансфер) - вероятно са платени вече, не знам какво да се договорили
- от публика, тв и мърч - 1,2-1,5 милиона (35 000х25 лева, мърч за поне 200 000 лева и права за минимум още толкова - не знам колко са) - 1 милион чисти, като махнем разходите - вече са получени
- от предстояшия мач с Айнтрахт - 3 милиона (минимум) - билети за 1,6 милиона (40 000 места по 40 лева средно) + тв права за минимум още толкова, плюс още мърч - скоро ще бъдат получени

Та какво излезе - 8 милиона лева чисти в последния месец - къде ще отидат, какво ще правим с тях?
- ще си ги харчи "собственикът", както намери за добре - примерно може да ги удвои със залог на черно, щото червеното е гаден цвят
- ще връщаме борчовете на Пламите, дето уж ни ги давали от добра душа и надплащали + десятъка, дето няма да си ги искат
- ще понакупим малко ментета, за да има комисионка - "собственикът" знае как
- ще решим окончателно проблема с НАП - ех, мечтииии

Те такива въпроси, но то вече отчети няма, така че може само да гадаем....

И що не се обаждаш? И аз бях в блок 5. Забрави да споменеш въргала между наши в началото на мача :mrgreen: Но наистина, с течение на вечерта нямаше ни най-малка провокация.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2836
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот futbolqga » 19 авг 2023 10:17

tmanolov написа:
futbolqga написа:
tmanolov написа:- от предстояшия мач с Айнтрахт - 3 милиона (минимум) - билети за 1,6 милиона (40 000 места по 40 лева средно) + тв права за минимум още толкова, плюс още мърч - скоро ще бъдат получени

Колега, добре е, че не си ни финансов директор, че като нищо сме заложили едни 80 милиона приходна част този сезон :lol:

За мача с Айнтрахт ще има буферни зони, а отделно - колкото и многобройна да е гостуващата агитка - сектор Г няма как да е пълен. Средна цена от 40 лв. също е крайно нереалистична, но това ще го разберем съвсем скоро.

Отделно, на нас ТВ правата за цял сезон ни струват 500к. Няма как от един мач да изкараме 1.5 млн. А мърч - от караванката няма как да смогнат и да направят някакъв изключително значим оборот, дори и да има доста желаещи да си закупят артикули.

Реалистично, можем да очакваме сума в района на 1.25 - 1.5 млн общо.


Колега, добре е, че имам вишУ и в тази област :lol: За мача с айнтрахт ще има минимална буферна зона и тя ще е около клетката за гостуващата агитка - прилагам картинка (те ще са в блок 43,44 и 45) - това са блок 10 и блок 42, а може и да няма буферна зона, мачът не е рисков

Изображение

Билетите, предполагам, ще са нещо от сорта на 50 лева за А, 40 за В и по 30 за Б и Г (отделно ложите и т.н., дето са си цифра), затова ти ги слагам средно по 40 лева и за 40 000 човека. Разбира се, от клуба могат да се направят на "умни" и да дадат много билети на спонсора за без пари, но предполагаме, че го играят честни.

Тв правата, колега, за родното първенство, са една бира, за ЕКТ, при положение че ще ги предава RTL, са съвсем друга бира. И са си наши, и си ги продаваме ние.

Мърч, колега, не се прави само пред стадиона, където ще излязат и чичките с ментетата, а и на нашия си официален сайт и официален магазин, където ще има еуфория точно преди мача - шалче, фланелка (ако си ходил скоро на мач, ще се удивиш колко народ е с нови фланелки, изключая черната Зган, разбира се). Този мърч е свързан с конркетния мач с Айнтрахт и не би случил, ако играехме за първенството с Ботев Пловдив, примерно. Отделно, ако имат акъл нашите, ще направят едни шатри около стадиона (националния) с фен зона с бира и кебапчета от сутринта, и ще избият рибата. Ако искат де, ако не искат - тяхна воля

Та, колега, сметката ми от 3 милиона чиста пара само от този мач, си е достатъчно релвантна. И това като минимум към 5-те милиона, дето вече сме ги заработили дотук в ЕКТ и трансфера на Цонко. Бъдещето определено започва леко да просветлява :!:

Скива ли как отиде половин милион надолу още с обявяването на цените и затворените блокове :) Иначе почти ги закова цените, де - евала! Дай Боже сега и да го напълним, макар че коментарите под публикацията на нашите не ме обнадеждават.

Serafim
Мнения: 5234
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот Serafim » 19 авг 2023 12:39

Манолов трябва да му дам да ми прави бюджета. Ще излезе, че изкарвам повече пари всъщност :lol:

tmanolov
Мнения: 4064
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот tmanolov » 19 авг 2023 14:16

futbolqga написа:
tmanolov написа:
futbolqga написа:
tmanolov написа:- от предстояшия мач с Айнтрахт - 3 милиона (минимум) - билети за 1,6 милиона (40 000 места по 40 лева средно) + тв права за минимум още толкова, плюс още мърч - скоро ще бъдат получени

Колега, добре е, че не си ни финансов директор, че като нищо сме заложили едни 80 милиона приходна част този сезон :lol:

За мача с Айнтрахт ще има буферни зони, а отделно - колкото и многобройна да е гостуващата агитка - сектор Г няма как да е пълен. Средна цена от 40 лв. също е крайно нереалистична, но това ще го разберем съвсем скоро.

Отделно, на нас ТВ правата за цял сезон ни струват 500к. Няма как от един мач да изкараме 1.5 млн. А мърч - от караванката няма как да смогнат и да направят някакъв изключително значим оборот, дори и да има доста желаещи да си закупят артикули.

Реалистично, можем да очакваме сума в района на 1.25 - 1.5 млн общо.


Колега, добре е, че имам вишУ и в тази област :lol: За мача с айнтрахт ще има минимална буферна зона и тя ще е около клетката за гостуващата агитка - прилагам картинка (те ще са в блок 43,44 и 45) - това са блок 10 и блок 42, а може и да няма буферна зона, мачът не е рисков

Изображение

Билетите, предполагам, ще са нещо от сорта на 50 лева за А, 40 за В и по 30 за Б и Г (отделно ложите и т.н., дето са си цифра), затова ти ги слагам средно по 40 лева и за 40 000 човека. Разбира се, от клуба могат да се направят на "умни" и да дадат много билети на спонсора за без пари, но предполагаме, че го играят честни.

Тв правата, колега, за родното първенство, са една бира, за ЕКТ, при положение че ще ги предава RTL, са съвсем друга бира. И са си наши, и си ги продаваме ние.

Мърч, колега, не се прави само пред стадиона, където ще излязат и чичките с ментетата, а и на нашия си официален сайт и официален магазин, където ще има еуфория точно преди мача - шалче, фланелка (ако си ходил скоро на мач, ще се удивиш колко народ е с нови фланелки, изключая черната Зган, разбира се). Този мърч е свързан с конркетния мач с Айнтрахт и не би случил, ако играехме за първенството с Ботев Пловдив, примерно. Отделно, ако имат акъл нашите, ще направят едни шатри около стадиона (националния) с фен зона с бира и кебапчета от сутринта, и ще избият рибата. Ако искат де, ако не искат - тяхна воля

Та, колега, сметката ми от 3 милиона чиста пара само от този мач, си е достатъчно релвантна. И това като минимум към 5-те милиона, дето вече сме ги заработили дотук в ЕКТ и трансфера на Цонко. Бъдещето определено започва леко да просветлява :!:

Скива ли как отиде половин милион надолу още с обявяването на цените и затворените блокове :) Иначе почти ги закова цените, де - евала! Дай Боже сега и да го напълним, макар че коментарите под публикацията на нашите не ме обнадеждават.

Споко, ще пуснат и Г, ама ще е накрая, щото са тъпи като г.з. на собственика, ерго пак ще е изчезнала инерцията от първите минути. И да, в евентим пак ще пуснат малка бройка, а трябва да са 80% там, и пак ще свършат бързо. 20 евро за билет е смешна цена - това са 2 билета за кино, а ти идва отбор, дето преди година е спечелил ЛЕ.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛК: Левски - Апоел Беер Шева 17/08/23 - четвъртък от 20:00

Мнениеот realno » 19 авг 2023 14:57

tmanolov написа:20 евро за билет е смешна цена - това са 2 билета за кино, а ти идва отбор, дето преди година е спечелил ЛЕ.


Няма да пълним гушите на лошите Палми я. Нали ако печелим много, а те си удържат 10-те % ще се окаже, че повече вземат отколкото дават. Вън Сираков и Палмите от клуба. ;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта