ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 11 авг 2023 10:03

NOMER14 написа:Не виждам с какво Краев е по-лош от игралите в Челси Неманя Матич и Ковачич. Това момче е за силен отбор.

Той е българин, ве - ерго по презумпция неможач.

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4086
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот JACKO » 11 авг 2023 10:20

Поздравления за хубавия мач! Изпуснахте ги, малшанс! Обективно мнение, дузпа за домакините имаше!
Успех на реванша!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот Testa_di_Legno » 11 авг 2023 10:27

В опит да се изкажа в Пената-стайл: добър резултат, но само доколкото не е лош. :lol: Реваншът ще е в пъти по-труден за нас и този път слава Богу, че правилото за головете на чужд терен вече не важи (до момента бях по-скоро против това нововъведение), понеже с потенциалната двойна тежест на всяко попадение в нашата врата - ако има такива, разбира се, - предимството преди втората среща щеше да си е направо за противника. :roll: Иначе "Левски" игра добре снощи, създаде няколко доста добри положения, но... "старата слабост", както я наричаше Станимир Стоилов, пак ни коства победата, както и през уикенда в Пловдив. Хубаво би било в София да стигнем до ранен гол, с който да поуспокоим обстановката, а още по-хубаво - ако сме безкрайно концентрирани в отбрана, където всяка грешка може да ни създаде трудни за поправяне неприятности. Ония са много разнообразни и опасни при статичните положения, тъй че това ми се вижда като съществен аспект от подготовката на "Левски" за реванша, но да не се правя на треньор - такъв си имаме и вярвам, че той ще успее да извлече максимума от състава и в предстоящия мач с "Апоел".

Надявам се впрочем, че уроците от минали години са научени и отборът ни ще играе умно и съсредоточено, а също така - че и публиката ще го подкрепя, без да му вреди. Ние като фенове имаме навика сами да нагнетяваме обстановката в подобни мачове, да изнервяме и себе си, и играчите, ако случайно мачът не тръгне по желания начин, в крайна сметка да допринасяме за припряната и необмислена игра на тима - така беше миналата година с "Хамрун", така е било и в ред други двубои през годините, както у нас, така и в Европа. И като казвам за публиката: по този параграф ситуацията на "Герена" ще е извънредно деликатна и лично мен ме кара да съм доста притеснен... Имайки предвид лековатото отношение на някои хора (впрочем не само и конкретно у агитката на "Левски" и/или различните ѝ "фракции", ами в цялото ни общество) към портрети, символи, жестове и реплики, които за израилтяните биха били повече от обидни, а пък в повечето държави в Европа са забранени поради меко казано негативното им историческо значение, опасността от случайни или недотам случайни "изцепки" ми се вижда твърде голяма - особено след като играем с представители точно пък на държавата Израел. :oops: Простичко казано: ще ми се всяка личност, която ще бъде част от публиката на "Левски" в реванша, също да прояви чувство за отговорност към любимия клуб, тъй че седмица-две след това - ако сме се класирали, разбира се, - да посрещнем "Айнтрахт" пред пълни трибуни, а не да гледаме по телевизията и да чуваме как играчите си подвикват по терена. Не съм оптимист обаче... :roll:
Само "Левски"!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 11 авг 2023 10:32

rane написа:
icemanbg33 написа:
drvasko98 написа:Тактически добре, но вземането на решенията не беше на ниво от офанзивните играчи. Треньорът може да помага, но не може да я вкара. Съдията може и дасе оплакваме, но дузпата за евреите с ВАР беше 100%, защото тоя щеше да вкара


Къде видяхте дузпа, не знам.

Тоя толкова свиреше за тях, че ако имаше дузпа щеше да я даде.

Е те тука те:

Изображение

Обичаме си отбора, това е ясно, но хайде да бъдем и обективни все пак. Съдията не е идеален, но на фона на нашите в Първа лига е друга орбита.

Да бе, дузпата е явна, ама червения картон на капитана им още в средата на второто?

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот tmanolov » 11 авг 2023 10:37

Спокойно бре, пак ще го кажа - ако наш Наско не уреди нещата за реванша, та продължим напред, гаранция сме без публика с немците. Как я виждате тая с разпевач с прякор Теди хитлера и половината в Б с татуси със забранени символи и голи до кръста? Бъдете реалисти все пак - знаем кой е начело, знаем и кой е в Б
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

icemanbg33
Мнения: 1575
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот icemanbg33 » 11 авг 2023 11:02

Реално го задържа, но по никакъв начин не му попречи да играе с топката. То даже нападателя не реагира за дузпа, а вие тука сте хукнали. В наказателното почти няма задържане което да се свири освен ако футболист не е с топката в този момент.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот Der Schmarotzer » 11 авг 2023 11:18

То и второто полувреме пред нашата врата имаше нещо подобно, но съдията го даде в наша полза. Що се отнася обаче до отсъжданията извън наказателното поле, които бяха спорни, то съдията свиреше 80 на 20 в полза на Апоел или ако бяха в наша вреда въобще не реагираше на откровенни балтии от играчите в червено.
Що се отнася до мача. На мен ми харесва само като резултат. Хаотична игра в средата, опълченци отзад, особено последните десетина минути, при които ни покри и късметът. Отпред тактиката на Люпко - ритай и бегай. Каап на няколко пъти се задейства като албански реотан. При острите атаки по крилата, отзад увисваха и двамата централни. Добре, че израелците са гола вода и го играха мача само на мускули. Играчите от средната линия, на моменти, тичаха като 7 годишни на юруш след топката. Митков при една от атаките даже я забрави зад себе си. Краев си изкара изключително глупав картон. Галчев трябва да разбере, че тая игра се играе първо с глава, а след това с крака. Кашкавалът на няколко пъти излезе съвсем неадекватно да пресича висока топка. Добре, че ни покри късметът, и че Кордоба има голям разкрач, да покрива некадърниците около него.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 11 авг 2023 11:33

Вече трето гостуване на "Левски" (след ПАОК) в Европа гледам, в което ние се държим не като отбор, който е отишъл да вземе там нещо, а като отбор, чиято мисъл е да се класира за следващата фаза.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот rane » 11 авг 2023 11:47

icemanbg33 написа:Реално го задържа, но по никакъв начин не му попречи да играе с топката. То даже нападателя не реагира за дузпа, а вие тука сте хукнали. В наказателното почти няма задържане което да се свири освен ако футболист не е с топката в този момент.

:lol:

Нашият го държи над секунда:
https://youtu.be/RTkxFegJ4X8?t=65

Дали за тази секунда онзи нямаше да е по-напред и да засече топката, как мислиш?

И защо не пишеш от един профил, а ти трябват 4-5?

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ЛК: Апоел Беер Шева - Левски 10/08/23 - четвъртък от 20:30

Мнениеот rane » 11 авг 2023 11:49

metodito написа:
rane написа:Е те тука те:

Изображение

Обичаме си отбора, това е ясно, но хайде да бъдем и обективни все пак. Съдията не е идеален, но на фона на нашите в Първа лига е друга орбита.

Да бе, дузпата е явна, ама червения картон на капитана им още в средата на второто?
Съгласен съм за ч.к., но този съдия ощетяваше и двата отбора, за разлика от нашите, където секат само един отбор и подкрепят правилния.
Освен това, ситуацията за дузпата е в 10-а минута на мача.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_99, eddie, vvessel и 128 госта