efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот csimoen2 » 31 юли 2023 14:20

tmanolov написа:
MASTER_COOL написа:Левски на Костов лети. И преди съм споделял, притежавате изключително балансиран отбор и много силни футболисти в средата на терена и атака. Бековете ви са най-добрите в първенството.
Да видим дали Наско ще му разпорададе отбора. Ако не го направи - в битката за титлата сте тази година

В битката за титлата - а дано, ама надали. В такава битка се влиза со паре или со дупе, ма в добрия смисъл на думата, а не в нашия.

Апропо, разкрихме ли ментето Роналдо? А за другото менте Джемили, дето рибарят не знаехме за чий го взе? А не, за поялника от ботевЪ що рев беше, че е некадърник. Не, не , беше яловият Рикардиньо, дето пак рибарят го домъкна. Всъщност дай да извадим Блажевич и туй то


Сложи Олдъм, Шеху и готово.
Айде малко по-сериозно - Джемили му го натресоха и Тъжния го пускаше на мач по 10 мин. забит на крилото...

Към момента играта на отбора се дължи изцяло на Костов, не замесвай тоя предател.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот rane » 31 юли 2023 14:31

csimoen2 написа:
tmanolov написа:
MASTER_COOL написа:Левски на Костов лети. И преди съм споделял, притежавате изключително балансиран отбор и много силни футболисти в средата на терена и атака. Бековете ви са най-добрите в първенството.
Да видим дали Наско ще му разпорададе отбора. Ако не го направи - в битката за титлата сте тази година

В битката за титлата - а дано, ама надали. В такава битка се влиза со паре или со дупе, ма в добрия смисъл на думата, а не в нашия.

Апропо, разкрихме ли ментето Роналдо? А за другото менте Джемили, дето рибарят не знаехме за чий го взе? А не, за поялника от ботевЪ що рев беше, че е некадърник. Не, не , беше яловият Рикардиньо, дето пак рибарят го домъкна. Всъщност дай да извадим Блажевич и туй то


Сложи Олдъм, Шеху и готово.
Айде малко по-сериозно - Джемили му го натресоха и Тъжния го пускаше на мач по 10 мин. забит на крилото...

Към момента играта на отбора се дължи изцяло на Костов, не замесвай тоя предател.

В момента играта на отбора се дължи на липсата на Кръстев, който го няма да опропастява почти всяка наша атака.
Да, Мъри имаше огромна вина, че го търпеше толкова време, но ако Кръстев беше в Левски сега и Костов го пускаше, то играта ни пак щеше да е скопена, както до преди 3 месеца.

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот tmanolov » 31 юли 2023 15:13

csimoen2 написа:
tmanolov написа:
MASTER_COOL написа:Левски на Костов лети. И преди съм споделял, притежавате изключително балансиран отбор и много силни футболисти в средата на терена и атака. Бековете ви са най-добрите в първенството.
Да видим дали Наско ще му разпорададе отбора. Ако не го направи - в битката за титлата сте тази година

В битката за титлата - а дано, ама надали. В такава битка се влиза со паре или со дупе, ма в добрия смисъл на думата, а не в нашия.

Апропо, разкрихме ли ментето Роналдо? А за другото менте Джемили, дето рибарят не знаехме за чий го взе? А не, за поялника от ботевЪ що рев беше, че е некадърник. Не, не , беше яловият Рикардиньо, дето пак рибарят го домъкна. Всъщност дай да извадим Блажевич и туй то


Сложи Олдъм, Шеху и готово.
Айде малко по-сериозно - Джемили му го натресоха и Тъжния го пускаше на мач по 10 мин. забит на крилото...

Към момента играта на отбора се дължи изцяло на Костов, не замесвай тоя предател.


Предател? натресли? Явно слънцето доста е напекло по твоя край. Някои хора определено не заслужават това, което Мъри направи за отбора. Всъщност още ни има само и единствено заради Мъри и обединението и вярата, които той ни вдъхна, макар и за кратко. Като се замисля, че и майката на Апостола умира немила-недрага точно в навечерието на свободата и .....
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот modor » 31 юли 2023 16:11

Честита победа!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот Serafim » 31 юли 2023 19:57

tmanolov написа:Апропо, разкрихме ли ментето Роналдо? А за другото менте Джемили, дето рибарят не знаехме за чий го взе? А не, за поялника от ботевЪ що рев беше, че е некадърник. Не, не , беше яловият Рикардиньо, дето пак рибарят го домъкна. Всъщност дай да извадим Блажевич и туй то


Ами всъщност Роналдо е разкрит отдавна. Момчето се бори много, пресира, отнема немалко топки. Видно дори и от снощи - гола му стана заради много сериозната преса, която упражнява. (И заради вратаря на Локото, естествено).
Истината обаче е, че бразилеца е много зле технически. Какво повеждане си направи във втората минута? С левия крак съвсем неволно си чукна топката... Уелтън, Джемили и Рикардиньо имат несрваним контрол и дрибъл над топката спрямо него. Не че не става или е менте, може и да се понаучи, на 22 е още. Обаче трябва надграждане.
Снощи много добро впечатление направи Цунами - винаги съм твърдял, че е по-скоро просто краен защитник, като отпреди 20 години, отколкото модерен бек. Но имаше много включвания напред, влизаше навътре даже, разиграваше напред.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот Blue_Blood84 » 31 юли 2023 21:07

Serafim написа:
tmanolov написа:Апропо, разкрихме ли ментето Роналдо? А за другото менте Джемили, дето рибарят не знаехме за чий го взе? А не, за поялника от ботевЪ що рев беше, че е некадърник. Не, не , беше яловият Рикардиньо, дето пак рибарят го домъкна. Всъщност дай да извадим Блажевич и туй то


Ами всъщност Роналдо е разкрит отдавна. Момчето се бори много, пресира, отнема немалко топки. Видно дори и от снощи - гола му стана заради много сериозната преса, която упражнява. (И заради вратаря на Локото, естествено).
Истината обаче е, че бразилеца е много зле технически. Какво повеждане си направи във втората минута? С левия крак съвсем неволно си чукна топката... Уелтън, Джемили и Рикардиньо имат несрваним контрол и дрибъл над топката спрямо него. Не че не става или е менте, може и да се понаучи, на 22 е още. Обаче трябва надграждане.
Снощи много добро впечатление направи Цунами - винаги съм твърдял, че е по-скоро просто краен защитник, като отпреди 20 години, отколкото модерен бек. Но имаше много включвания напред, влизаше навътре даже, разиграваше напред.

Е те ако нямаха някакви недостатъци нямаше да дойдат тука и нямаше да идват от трета втора дивизия. Тия без изброените недостатъци отиват в Бенфика, Порто и тн. Пак бива тоя сезон, 4 мача има два гола Роналдо, аз не съм баш футболен специалист, но други казват, че върши много работа в защитен план, имало полза от него. Аз ако не бяха тия бразилци даже и по тв-то нямаше вече да гледам отбора.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот Der Schmarotzer » 31 юли 2023 21:10

Знам, че в момента Локото не е критерий, но все пак, този мач ми напомни един от най-великите отбори на Левски - този от първия престой на Гочето - мачкане на противника още в началото на тяхната атака, смазване в средата и вихрушка по фланговете. Според мен, новият Фадига е попадение - пипа топката, има поглед върху играта и е много комбинативен. Заедно с Джемили, който сякаш има два бели дроба, с Краев и с Асен Митков, заформят нелошо партньорство. Като се добавят към тях Уелтон и Роналдиньо, с няколко адекватни резерви, нещата заспиват. За сега проблем остава вратарския пост и адекватна резерва за централния защитник. Ван Дайка е рисков играч и създава много проблеми, които може да се окажат фатални, ако противникът ни е от нашата черга или по-силен. Разбира се, всичко зависи от това колко ще се почувстват застрашени някои 'орица и какви мерки ще предприемат, дали пак ще излизат от терена, дали ще има съдийски изпълнения или най-лесното - ескалиране на проблем със заплатите/НАП. Ще се види по-нататък.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1127
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот olfix » 01 авг 2023 16:51

Der Schmarotzer написа:Знам, че в момента Локото не е критерий, но все пак, този мач ми напомни един от най-великите отбори на Левски - този от първия престой на Гочето - мачкане на противника още в началото на тяхната атака, смазване в средата и вихрушка по фланговете. Според мен, новият Фадига е попадение - пипа топката, има поглед върху играта и е много комбинативен. Заедно с Джемили, който сякаш има два бели дроба, с Краев и с Асен Митков, заформят нелошо партньорство. Като се добавят към тях Уелтон и Роналдиньо, с няколко адекватни резерви, нещата заспиват. За сега проблем остава вратарския пост и адекватна резерва за централния защитник. Ван Дайка е рисков играч и създава много проблеми, които може да се окажат фатални, ако противникът ни е от нашата черга или по-силен. Разбира се, всичко зависи от това колко ще се почувстват застрашени някои 'орица и какви мерки ще предприемат, дали пак ще излизат от терена, дали ще има съдийски изпълнения или най-лесното - ескалиране на проблем със заплатите/НАП. Ще се види по-нататък.

За Фадига е достатъчно да видим паса му, от който стана гола, между двама. Такъв поглед, финес и самочувствие...

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот Der Schmarotzer » 01 авг 2023 16:58

olfix написа:
Der Schmarotzer написа:Знам, че в момента Локото не е критерий, но все пак, този мач ми напомни един от най-великите отбори на Левски - този от първия престой на Гочето - мачкане на противника още в началото на тяхната атака, смазване в средата и вихрушка по фланговете. Според мен, новият Фадига е попадение - пипа топката, има поглед върху играта и е много комбинативен. Заедно с Джемили, който сякаш има два бели дроба, с Краев и с Асен Митков, заформят нелошо партньорство. Като се добавят към тях Уелтон и Роналдиньо, с няколко адекватни резерви, нещата заспиват. За сега проблем остава вратарския пост и адекватна резерва за централния защитник. Ван Дайка е рисков играч и създава много проблеми, които може да се окажат фатални, ако противникът ни е от нашата черга или по-силен. Разбира се, всичко зависи от това колко ще се почувстват застрашени някои 'орица и какви мерки ще предприемат, дали пак ще излизат от терена, дали ще има съдийски изпълнения или най-лесното - ескалиране на проблем със заплатите/НАП. Ще се види по-нататък.

За Фадига е достатъчно да видим паса му, от който стана гола, между двама. Такъв поглед, финес и самочувствие...

Това е само за спортно-техническите качества, скоро ще разберем и за морално-волевите и психическите му качества, като се запознае със Студентски град, ако и те са наред, т.е. не ходи често в него, може и да се окаже качествен футболист...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига 3-ти кръг: Левски - Локо Сф

Мнениеот rane » 01 авг 2023 20:34

olfix написа:
Der Schmarotzer написа:Знам, че в момента Локото не е критерий, но все пак, този мач ми напомни един от най-великите отбори на Левски - този от първия престой на Гочето - мачкане на противника още в началото на тяхната атака, смазване в средата и вихрушка по фланговете. Според мен, новият Фадига е попадение - пипа топката, има поглед върху играта и е много комбинативен. Заедно с Джемили, който сякаш има два бели дроба, с Краев и с Асен Митков, заформят нелошо партньорство. Като се добавят към тях Уелтон и Роналдиньо, с няколко адекватни резерви, нещата заспиват. За сега проблем остава вратарския пост и адекватна резерва за централния защитник. Ван Дайка е рисков играч и създава много проблеми, които може да се окажат фатални, ако противникът ни е от нашата черга или по-силен. Разбира се, всичко зависи от това колко ще се почувстват застрашени някои 'орица и какви мерки ще предприемат, дали пак ще излизат от терена, дали ще има съдийски изпълнения или най-лесното - ескалиране на проблем със заплатите/НАП. Ще се види по-нататък.

За Фадига е достатъчно да видим паса му, от който стана гола, между двама. Такъв поглед, финес и самочувствие...

По принцип се въздържам да коментирам качествата на нов играч преди да е изиграл поне 5-6 мача, но и на мен ми направи впечатление, че този играч има футболна интелигентност, каквато в Левски не изобилства, за съжаление. Да се надяваме, че с времето ще се затвърди впечатлението, че този играч мисли и гледа движението и позиционирането на съотборниците си и ще взема повече такива решения.
Полузащитниците, хем спират противниковите атаки, хем изграждат нашите. Имаме ли там умни играчи (футболно умни), Левски ще бие с много и нападателите ни ще се къпят в слава и овации, а защитата ни и вратарят ще са с по-малко работа.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, onegavon, suni, TristaNNN и 91 госта