ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот koisa » 28 юли 2023 14:50

realno написа:В тази "държава" албанския език е официален език. Надписите са както на "македонски" така и на албански. За знамето не съм сигурен, но си мисля, че е й албанското знам е прието за официално, но иначе мразят българите, а не виждат, че скоро албанците ще ги наводнят и превземат както стана в Косово.

Половината им правителство са албанци. Имат албански партии. Въпреки, че при последното преброяване правиха някакви шашми, за да изкарат, че българи изобщо няма, то и сериозно намалиха прицентите на албанското население. Според албанските партии между 30-35% от населението са албанци. Въпрос на няколко десетилетия е тази държавица да се превърне във втора или трета албанска държава. Според зависи как броим Косово!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9076
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот Soulen » 28 юли 2023 15:21

koisa написа:
realno написа:В тази "държава" албанския език е официален език. Надписите са както на "македонски" така и на албански. За знамето не съм сигурен, но си мисля, че е й албанското знам е прието за официално, но иначе мразят българите, а не виждат, че скоро албанците ще ги наводнят и превземат както стана в Косово.

Половината им правителство са албанци. Имат албански партии. Въпреки, че при последното преброяване правиха някакви шашми, за да изкарат, че българи изобщо няма, то и сериозно намалиха прицентите на албанското население. Според албанските партии между 30-35% от населението са албанци. Въпрос на няколко десетилетия е тази държавица да се превърне във втора или трета албанска държава. Според зависи как броим Косово!

Тея отрепки даже очаквам пак да си сменят името след време. Заслужават да бъдат гаврени и малтретирани от албански резаци. Скоро ще са малцинство в собствената им държава.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот parvanoff » 28 юли 2023 15:24

futbolqga написа:....

Тъй като лично се обърна към мен ще ти кажа, че потвърди точно това, което написах по-нагоре. Не ме познаваш, за да кажеш какъв съм-дали съм псевдо или не. Т.е. даваш квалификации без да познаваш човек. Твоя си воля, твой характер-не съм ти в кръга, за да ме интересува и именно по тази причина няма как човек в този форум да ме обиди...
https://www.youtube.com/watch?v=RplPNgdo2JY
Изкарал си клипче-има милиони клипчета за всякакви вратари, но ето ти една компилация само за тази година. Но правиш ли разлика-в този клип има доказани вратари, които играят на перфектни терени. Можеш да намериш компилации и за всеки вратар поотделно. Няма да коментирам твоя клип, макар че има какво да се дискутира по първия гол, но всеки си има гледна точка. Аз не съм футболен треньор, твърде вероятно и ти да не си или поне известен и добър такъв. И именно това е важното-прави ли ти впечатление, че има и мнения различни от твоето? Или ти ще кажеш-моето е най-компетентно? Най-правилно? И тук другата разлика-с нашите мнения ние защитаваме човек, а ти с твоето го нападаш-вероятно не усещаш разликата, щом си го написал след горното ми мнение... Аз също съм ги гледал тези вратари и напълно не съм съгласен с тези твои думи: "Можеш ли да събереш 10 негови спасявания, които Лилчо Арсов не би направил". Нито ще тръгна да ти ровя мачове и да вадя от 10 кладенеца вода, както ти го правиш, но ти гарантирам, че едва ли за 2 години е имало повече от 2 мача на Левски, които да не съм гледал и моята гледна точка не е като твоята и някои подобни и е имало доста положения, които това момче е извадило, а дали Лилчо Арсов би ги извадил не мога да кажа, защото не съм ясновидец...
Ето ти накрая и само един мач на Иванков, когото уважавам-да не си помисли някой нещо... А тук разликата е огромна-тук така или иначе бихме албанците, а в онзи мач можехме да отстраним огромен отбор /щеше да остане със златни букви в историята ни/-още ме е яд, но никога няма да ме чуеш да кажа лоша дума против Иванков...
https://www.youtube.com/watch?v=Ae_a0q6nYX8
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот tmanolov » 28 юли 2023 15:34

parvanoff написа:
futbolqga написа:....


Не че ви се меся в спора, но заставам на страната на футболягата - Андреев е доказан неможач и една от двете мегагрешки на Мъри (другата е дузпите). Ще се потретя - отчаяно имаме нужда от класен вратар, тип този на Локо Пд, да кажем, щото от времето на Урсула насам единственият качествен вратар, който сме имали, беше черногорчето. Другият Пацо имаше заложби, но капитанската лента и някои други неща го сринаха. И като сложиш, че треньор на вратарите е ..... Божката Митрев и то става
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот noo » 28 юли 2023 15:54

Пламен Андреев бе близо до подобряване на рекорда за минути без гол, но вие си говорете за това колко голям некадърник бил. Сигурен съм, че ако се понапънете може да изкарате некадърници Нойер, Куртоа, Буфон и т. н.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот TristaNNN » 28 юли 2023 15:57

Що за лицемерна позиция от страна на клуба?! :shock:
Госпожо Раева, по-добре нищо да не бяхте писали, бре!
И понеже викате, че сте били сезирали УЕФА-та, се надявам някой придворен дра(и)скач да вземе и да се изпусне в близко бъдеще с въпрос има ли отговор от централата. Щото аз се съмнявам в момента в клуба да има правно и езиково грамотни хора, които могат да оформят и заведат подобни жалби по надлежния ред.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот koisa » 28 юли 2023 16:10

noo написа:Пламен Андреев бе близо до подобряване на рекорда за минути без гол, но вие си говорете за това колко голям некадърник бил. Сигурен съм, че ако се понапънете може да изкарате некадърници Нойер, Куртоа, Буфон и т. н.

Този рекорд, както и другия за брой сухи мрежи в голяма степен зависят и от играта на защитата. Андреев все още не е убедил, че е стабилен вратар, който може да извади отбора си когато защитата греши сериозно или отбора е под натиск. Както многократно са го правили изброените от теб и затова грешките им се забравят.

Но той, ако беше такъв, отдавна нямаше да е в Левски...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот TristaNNN » 28 юли 2023 16:12

Бях в чужбина по работа за няколко дни и още хаотично наваксвам с детайлите покрай новините около клуба, ма гледам, че никой не е коментирал как, аджеба, тоя договор за трансфер на Сонко (Благодаря му от все сърце за радостта и насладата да видя можещ футболист, която ми е носил, когато съм гледал играта му на стадиона!) е най-конфиденциалният документ във футболна България, пък на Приказката за пъпеши и Грънчарите всички детайли са им известни? :roll:
[offtopic]ПП Вчера, докато се връщах от летището в метрото се качиха няколко припока, явно отиващи на мач в последния момент. Унили, та унили, сякаш са ги пратили да снимат отбора на Левски със спечелена купа. Викам си на акъла - щом и тия не си вярват, работата е ясна: Ние бием, а тях ги шепшат. :mrgreen:[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот tmanolov » 28 юли 2023 16:15

noo написа:Пламен Андреев бе близо до подобряване на рекорда за минути без гол, но вие си говорете за това колко голям некадърник бил. Сигурен съм, че ако се понапънете може да изкарате некадърници Нойер, Куртоа, Буфон и т. н.


Убеден съм, че и ти да беше на вратата, и ти щеше да си с този рекорд. А 914 минути си е постижение, факт, но е много далеч от рекорда от 1202 и дори не е в тройката. просто факти
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот TristaNNN » 28 юли 2023 16:21

Ма що гледате само разни сухи статистики?
Не ви ли стигат примерите с младото вратарче във Фиорентина примаверата, а сега и друго младо вратарче в Рома?
А Иван Андонов и Атанас Кехайов едва ли са имена, които са познати на повечето левскари, какво остава на статистиките и класациите. Не е и като да имат огромна възрастова разлика с Андреев, ама, на...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], k20dan4o, W84me и 111 госта