ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 28 юли 2023 10:47

koisa написа:Този водещия на БТВ тази сутрин всячески се опитваше да изкара нашите виновни. Нашите объркали улицата и се озовали при албанците и това било провокация от българска страна.
Толкова е гнусно как на политици и медии им е наредено да бранят и бутат тази измислена неандерталска държавица към Европа.

Нали уж КПП-та и всякакви простотии имало в онова село, тъпите ченгета защо не са ли направили кордон или просто нарочно са пратили част от хората като пушечно месо в албанската махала? Някой, ако е бил на мача, е интересно да каже каква е била организацията.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот koisa » 28 юли 2023 11:19

Plovdiv_1926 написа:Нали уж КПП-та и всякакви простотии имало в онова село, тъпите ченгета защо не са ли направили кордон или просто нарочно са пратили част от хората като пушечно месо в албанската махала? Някой, ако е бил на мача, е интересно да каже каква е била организацията.

Един от нападнатите фенове е казал, че са следвали патрулка и тя ги е прекарала през албанския квартал.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот koisa » 28 юли 2023 11:22

futbolqga написа:
Единствено ме смущава, че толкова вече сме свикнали да играем без вратар, че даже никой не го е отбелязал в коментарите. Андреев им подари два гола и можеше съвсем спокойно изходът от мача да е крайно различен. Не може ли по стара приятелска линия да го пратим и него в Лудогорец и най-накрая да се вземе някой нормален за тази така ключова позиция? Костов едва ли е кьорав, но въпросът е колко протекции има малкият неможач...

Целта е да се продаде Андрев след година-две. Иначе отдавна е ясно, че се нуждаем от стабилен и опитен вратар. Аз съм си казал отдана мнението... Предпочитам Андреев пред Михайлов, щок няма друга алтернатива!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот noo » 28 юли 2023 11:26

Много бързо отписваме футболистите. Андреев е още на 18 години, а ние гледаме да го разкараме. Допуска грешки, и ще продължи да допуска, но това се случва при всеки. Има добра физика, постоянно подобрява играта си с крака, на високите топки е сравнително добър. Ако го налагаме и той да продължава да се труди, след 2-3 години (на 21-22 ще е) може да се окаже топ играч за нашите стандарти.

vvessel
Мнения: 4318
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот vvessel » 28 юли 2023 11:57

koisa написа:
Plovdiv_1926 написа:Нали уж КПП-та и всякакви простотии имало в онова село, тъпите ченгета защо не са ли направили кордон или просто нарочно са пратили част от хората като пушечно месо в албанската махала? Някой, ако е бил на мача, е интересно да каже каква е била организацията.

Един от нападнатите фенове е казал, че са следвали патрулка и тя ги е прекарала през албанския квартал.

И аз си мислех вчера, че това е провокация замислена от македонците, въпреки че не заслужават така да се наричат, но все пак там живеят. Няма нормален човек отиваш на мач в чужда държава нарочно да се набута между шамарите в някакъв албански квартал. Още повече откъде ще знаят феновете кой квартал какъв е в Скопие. И това което казваш ми затвърждава мнението, че тази държава държи твърд враждебен курс към ескалация на напрежението с България, използвайки всеки повод. Много ми се ще да дадат дума на феновете по новините и да обяснят точно това, защото умнокрасивите дупедавци които управляват в момента, пак ще разправят как Ганьо си е показал простотията в Европейска Северномакедония и заслужено е арестуван, бит и ръган с ножове от културното иначе, албанско население.

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот tmanolov » 28 юли 2023 12:02

koisa написа:
futbolqga написа:
Единствено ме смущава, че толкова вече сме свикнали да играем без вратар, че даже никой не го е отбелязал в коментарите. Андреев им подари два гола и можеше съвсем спокойно изходът от мача да е крайно различен. Не може ли по стара приятелска линия да го пратим и него в Лудогорец и най-накрая да се вземе някой нормален за тази така ключова позиция? Костов едва ли е кьорав, но въпросът е колко протекции има малкият неможач...

Целта е да се продаде Андрев след година-две. Иначе отдавна е ясно, че се нуждаем от стабилен и опитен вратар. Аз съм си казал отдана мнението... Предпочитам Андреев пред Михайлов, щок няма друга алтернатива!


Това прозвуча малко като предпочитам неможача Наско пред наркосите, щото друга алтернатива няма :lol: Андреев е кашкавал, при това доказан такъв, а отбор от нашата черга, ако иска успехи, следва да има много стабилен вратар. да напомням ли Вадуци, хамруни, финали за купи и т.н.? Н В най-силния ни период преди 17-18 години имахме бетон на вратата, щото Урсула, ако изключим хазартните му зависимости, си беше топ вратар
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот vlong » 28 юли 2023 12:02

Манолов не се е изказал за точните ,приятелски настроени албанци.
САМО ЛЕВСКИ!

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот vlong » 28 юли 2023 12:11

Тея там от Запад,Тръст,сектор Б няма ли да изригнат по някакъв начин за снощните истории?
Иначе срещу Сираков са много творчески настроени.
САМО ЛЕВСКИ!

drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот drvasko98 » 28 юли 2023 12:22

Не че има някакво значение, но пълна неприкосновеност на всички млади българи в отбора - Петков,Митков и Андреев. Специално за вратаря това значи твърд титуляр независимо какви грешки прави

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12300
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Шкупи - Левски 27/07/23 - четвъртък от 22:00

Мнениеот TristaNNN » 28 юли 2023 12:25

На разни мунчовци пак нещо им пречат организираните (Които преди и след мач са наркосите, а по време на мача рязко стават агитката, от която едва ли не се очаква да изрине всички северномакедонски припоци воглаве с Ушевски, а и да ги нашляпа подобаващо в София, да пее стари химни и да брани всичко българско като на война .Това е само лека вметка да си видите лицемерието тука.) , но искам да отлича задругата на момчетата.
Да, да.... знам, наркоси, гробокопачи, само глоби носят, но постъпката със събирането на средства за глобите на арестуваните сини братя, отказът да се напусне стадиона и другите подробности показват, че синята публика е Велика, без никакъв аналог у нас!
Такава задруга трябва да е повод за гордост у всеки един левскар, и по принцип трябва да поразтупа сърчицето на всеки един българин!
Ма тука пустото тесногръдие не позволява такива хвалби, иначе за критики и интриги се четат няколко страници с фермани, списани за няколко часа...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, Dobri, Google [Bot], rockman, Svilen, TristaNNN и 129 госта