efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23195
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот W84me » 22 юли 2023 22:27

Иначе втори мач поред Левски получава нередовен гол. При гола на Сопот има игра с ръка на техен футболист.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21435
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот metodito » 22 юли 2023 22:30

alexdb написа:Приличен мач за 40 градуса. Важна победа, че тия винаги в Пловдив са ни били гърбав отбор.
Мачовете на истината почват другата седмица и ще видим къде сме.

Иначе Ел Джамили май ще излезе попадение - играе добре с двата крака, не се притеснява да бие към вратата, има и добра техника и пласиране. А и да питам какво става с Ван Дайк? И той ли е наказан, че нещо ми се губи.

Не помня, слушах някакъв подкаст левскарски, където беше спомената една много странна на вид идея - за това, че Мъри да е в управлението на клуба, но не като треньор. Хм... Факт е, че трансферите му са 9 от десет печвливши. По някакъв начин намира общ език с футболистите. И е левскар. Със сигурност заслужава място в клуба повече от Борката, Бижутера и Цици взети заедно. х2! Знам ли.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22772
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот NOMER14 » 22 юли 2023 22:50

W84me написа:Иначе втори мач поред Левски получава нередовен гол. При гола на Сопот има игра с ръка на техен футболист.

Дълго го разглеждаха, но не го дадоха ясно в план.

Serafim
Мнения: 5238
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот Serafim » 22 юли 2023 22:59

metodito написа:
alexdb написа:Приличен мач за 40 градуса. Важна победа, че тия винаги в Пловдив са ни били гърбав отбор.
Мачовете на истината почват другата седмица и ще видим къде сме.

Иначе Ел Джамили май ще излезе попадение - играе добре с двата крака, не се притеснява да бие към вратата, има и добра техника и пласиране. А и да питам какво става с Ван Дайк? И той ли е наказан, че нещо ми се губи.

Не помня, слушах някакъв подкаст левскарски, където беше спомената една много странна на вид идея - за това, че Мъри да е в управлението на клуба, но не като треньор. Хм... Факт е, че трансферите му са 9 от десет печвливши. По някакъв начин намира общ език с футболистите. И е левскар. Със сигурност заслужава място в клуба повече от Борката, Бижутера и Цици взети заедно. х2! Знам ли.


Мъри би бил идеален за Спортнотехнически директор, да гледа играчи, да води трансфери и да организира първия отбор. Примерно Костов не е мениджър, той иска да си тренира първия отбор и изглежда се разграничава от ръководството и какво мислят/правят.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23195
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот W84me » 22 юли 2023 23:01

NOMER14 написа:
W84me написа:Футболна лекция второто полувреме, Ботев са много слаб отбор

Изгониха дебелия Тошко и хич ги няма вече. Ако бе играл, Тошко два гола щеше да ни зашие.

Дебелия Тошко е приключил с всякакъв вид спорт.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21435
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот metodito » 22 юли 2023 23:02

Serafim написа:
metodito написа:
alexdb написа:Приличен мач за 40 градуса. Важна победа, че тия винаги в Пловдив са ни били гърбав отбор.
Мачовете на истината почват другата седмица и ще видим къде сме.

Иначе Ел Джамили май ще излезе попадение - играе добре с двата крака, не се притеснява да бие към вратата, има и добра техника и пласиране. А и да питам какво става с Ван Дайк? И той ли е наказан, че нещо ми се губи.

Не помня, слушах някакъв подкаст левскарски, където беше спомената една много странна на вид идея - за това, че Мъри да е в управлението на клуба, но не като треньор. Хм... Факт е, че трансферите му са 9 от десет печвливши. По някакъв начин намира общ език с футболистите. И е левскар. Със сигурност заслужава място в клуба повече от Борката, Бижутера и Цици взети заедно. х2! Знам ли.


Мъри би бил идеален за Спортнотехнически директор, да гледа играчи, да води трансфери и да организира първия отбор. Примерно Костов не е мениджър, той иска да си тренира първия отбор и изглежда се разграничава от ръководството и какво мислят/правят.

Да, би било интересно. Много е важно, че Стоилов е доказал две неща- за него просперитета на "Левски" е от първостепенно значение и второ: той просто разбира. Минус обаче е егото му. За съжаление.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2459
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот sinqkrepost1914 » 22 юли 2023 23:21

W84me написа:Иначе тъпото коментаторче не спря да повтаря, че на стадиона имало 10 000 човека. На тоя мач, папагалите ПРЕКО сили бяха 4000 + 1200 наши.

Близо 10 000 вика, то половината стадион празен, лъжлив диемаджия.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12367
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот TristaNNN » 23 юли 2023 09:41

Добра победа и много красиви голове, дяволски важна от психологическа гледна точка преди мача в Лига на скъсаняците.
Обаче аз не бих изпадал в крайности под давлението на радостта.
А щетите в Ботев от миналия сезон са сериозни и на Генчев ще му трябва още много време да ги поправи, само с преса и агресия не става. Да не говорим и че ми идва леко надценен треньор, както "наборите" му тото физкултурници Тунчевци, Томашовци и т. н.
Майните да си избършат жълтото и кафявото с хореографията от началото на мача! 8-)
Не прави чест на авторите на ироничните коментари по адрес на Мъри, не знам кому са нужни след тази сладка победа.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот honda » 23 юли 2023 13:26

Ще си позволя и аз да изкажа моето мнение за вчерашния мач.
Аз видях и положителни и негативни неща в нашата игра. През първото полувреме според мен отстъпвахме в бързина и губехме голяма част от играта за спорна топка. Вярно е че Ботев разполага с доста бързи играчи ,които "стигаха" до топката по-бързо от нашите. Лично мен ме изненада "дълбоката преса" ,която използваха Ботев , определено нашите изпитваха проблеми . Ясна е идеята за разиграване в нашата половина за да може в един момент пресиращите в нашата половина играчи да останат зад линията на топката и да бъдат изолирани от играта и нашите да навлязат в празно пространство с числово равенство или превъзходство. Това добре ,но лично на мен не ми хареса особено владеенето на топката от нашите , на няколко пъти бяхме на косъм да загубим топката в критична зона. В началото на мача имаше една ситуация в която М.Петков беше просто надбяган и затворен от външната страна- нещо ,което един бек не трябва да допуска по никакъв начин . Постепенно нашите изравниха играта , а през второто полувреме доминираха и установиха пълен контрол върху развитието на мача.
Положителното е абсолютната доминация на нашите през второто полувреме ,която беше подплатена и с пълно превъзходство на нашите в кондиционно отношение. Тук трябва да отдадем и полагаемото се на украинските кондиционни треньори, колкото и да е рано за каквито и да е оценки. У нас много се подценява ролята на физическата подготовка.
Можем да кажем много добри думи за Ел Джамили - показа че има много добри качества - контрол на топката , удари и с двата крака ,само като малък недостатък бих посочил ,че понякога се увлича в индивидуални действия. Рикардиньо - отново показа хищническия си инстинкт. След Шьорд Арш ние не сме имали такъв тип играч , който да създаде голова ситуация от нищото или да наказва грешките на другия отбор. Уелтон игра на познато си високо ниво. Бих добавил Митков - на няколко пъти направи много качествени отигравания . Според мен много добре и стабилно игра и Димитров. След 20-та минута добре се разигра и М.Петков.
Виждам доста критики срещу Роналдо - за мен не изигра най-добрия си мач , но на два пъти подаде пас зад гърба си и неутрализира по двама -трима играчи на Ботев , но не получи подкрепа.
Другото радващо е че сме много млад отбор .

realno
Мнения: 6490
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига 2ри кръг: Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Мнениеот realno » 23 юли 2023 14:45

Специално за Роналдо си мисля, дали не може да бъде изпробван като нападател. С бързината, която има и пресата, която ще прилага ще бъде много полезен напред, а пък може да започне и да бележи за разлика от времето когато е изолиран на крилото. Много прилича на Бари по начин на движение по терена. Техниката му не е силната страна, но пък компенсира с други неща.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта