efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
drvasko98
Мнения: 6975
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот drvasko98 » 16 юли 2023 15:18

metodito написа:
Serafim написа:Стига ревахте :D Треньора забъркал каша в главите на играчите, други пък искат Кокала щото ги мъмрел и псувал :D
Тука и ако Гуардиола след 3 седмици "лагер" и 3 приятелски срещи изгуби първия мач някой ще напише дежурния коментар "по-добре да идва Кокала"

При Мъри почти никой не мрънкаше. Костов е един от най-грешните избори за готов отбор. Отделно от това, ако е вярно, че де Кап и Сонко не искали да преподписват, значи и футболистите са някакви женички.


Кого смениха в Разград, за да влезе Михалев? И кое е женското поведение. Аз лично нанегово място не бих си мръднал и пръста повече за този отбор (при положение, че не е родния ми), а даже да преподписвал. Ахахахахаха

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3159
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот wilge » 16 юли 2023 16:03

W84me написа:
Киро Пора написа:Господин Сираков, кога ще ни повежда "20 хиляди и камък върху камък няма да остане" или той е ОК с Гидженчето?

И аз очаквам позиция срещу тоя гелосан педал.

Така ли се разваля 40- годишно приятелство? Или 50- годишна зависимост? Все тая. Нямах възможност да бъда на стадиона, но го видях по телевизията как седеше сам като куче горе в "аквариума". Изглежда продължаваше да търси пътя към другата обрита.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22699
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот NOMER14 » 16 юли 2023 16:07

W84me написа:
Киро Пора написа:Господин Сираков, кога ще ни повежда "20 хиляди и камък върху камък няма да остане" или той е ОК с Гидженчето?

И аз очаквам позиция срещу тоя гелосан педал.

С позиция не става.
Става със софийски багажник.
Толкова бързо свирена дузпа не се вижда всеки ден.

THE G.A.M.E
Мнения: 49962
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 юли 2023 16:23

Много неприятна загуба най-вече от емоционална гледна точка.
Игрово, нито сме ги смачкали, нито пък те заслужаваха победата.
Но футболът е игра на голове.
Едно на ръка, че тъпата дузпа предопредели поведението на двата тима след почивката.
Искаше ми се да видя тима във водеща позиция, дали ще играем на контри, или ще продължим да контролираме топката ...
За съжаление ВАР-аджиите не ни дадоха този шанс.

Няма да съдя Костов от един мач.
Всъщност смятам, че лееееко го насъдиха на "пачи яйца", не толкова с футболистите, с които трябва да работи, а с отровената атмосфера между ръководни фактори и фенове.
Всъщност още с виковете "оставка" от една част от трибуните и съответният освиркващ отговор от останалата част, ми стана ясно, че този мач много трудно ще го вземем.

Ако има български отбор, който е твърде зависим от настроението на феновете си, то това със сигурност сме Ние.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21387
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот metodito » 16 юли 2023 16:34

drvasko98 написа:
metodito написа:
Serafim написа:Стига ревахте :D Треньора забъркал каша в главите на играчите, други пък искат Кокала щото ги мъмрел и псувал :D
Тука и ако Гуардиола след 3 седмици "лагер" и 3 приятелски срещи изгуби първия мач някой ще напише дежурния коментар "по-добре да идва Кокала"

При Мъри почти никой не мрънкаше. Костов е един от най-грешните избори за готов отбор. Отделно от това, ако е вярно, че де Кап и Сонко не искали да преподписват, значи и футболистите са някакви женички.


Кого смениха в Разград, за да влезе Михалев? И кое е женското поведение. Аз лично нанегово място не бих си мръднал и пръста повече за този отбор (при положение, че не е родния ми), а даже да преподписвал. Ахахахахаха

Баш некви "женички" са - ако е вярно, защото може и да не е вярно. Имам чувството, че се цупондрят, като...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21387
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот metodito » 16 юли 2023 16:37

ikar написа:[
Какво разбираш под готов? Готов за първата шестица, готов за шампион или ?
Бъди сигурен че с днешна дата ако има един футболист от отбора за който някой да предложи оферта от 1 мил.Е. Веднага ще бъде приета.Има ли наивни хора, които да смятат че за два месеца офертите ще паднат 4-5 пъти.Това какво означава? Само едно - всички онези много милионни оферти, бяха приказки от стари вечеринки.

Готов за игра отбор. Има изградените връзки между вратар и защита, между отделните защитници, между халфове и крила, крила и Рикардиньо и т.н.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21387
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот metodito » 16 юли 2023 17:24

Serafim написа:
Що да е грешен? Един мач и вече всички айде вън. Отбора е обигран, но се налага друг стил, който не става с 3 контроли и три седмици лагер в Правец. Отделно, че си има проблемни постове, хронични контузии, липса на конкуренция и пр. Аз за пръв път от много години видях отбора да се мъчи да изнася топката с пасове и да изостря атаката с комбинации, а не с изритани топки. Трябва да мине време да свикнат малко с тези изисквания играчите и да видим ще има ли някакви ползи от това. До сега само се изритваха дълги топки напред да се гонят.
Към Сонко със сигурност има интерес. Педполагам получава около 10 хил евро в Левски, а някъде ще е двойно, а ако замине примерно към близкия изток може и да е 3-4 пъти повече. ван дер Каап откакто е дошъл е твърда резерва и със сигурност взема по-малко пари, така че нормално в един момент да започнат да преглеждат какви опции имат. Същото и с Кордоба. Страшен спад във формата му. Трябваше да бъде продаден на зима, ако наистина е имало някакви варинати и оферти.

Ми, така го виждам - че е грешен избор. При първия му престой футболистите се лутаха по терена, мачкаха топчето и тая версия на тики-така е абсолютно без мисъл. И при първия му престой спорих с кой ли не и сега ми е дежавю.
'48 дойдоха да ни изклатят и го направиха. Ако бяхме започнали мощна преса и атаки от първата минута, планът им се проваляше. Изразявах надежда, че господин Костов е променил възгледите си, но не би. Мога да сравня стила му с този на Хубси. Но при последния имаше някаква тактическа мисъл - да не загубим.
Да видим кои ще са новите Гаджев и Йовов след 3-4 мача. А, и още нещо. Треньорският щаб сякаш въобще не беше проучил тея. Самият втори гол е плод на тактическа грешка. Лошо построяване.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот koisa » 16 юли 2023 17:36

Още 5 години да се обиграват тези играчи с този стил, пак няма да стане. Поради простата причина, че играчите не са подходящи за такъв стил и нямат нужната класа за него.
Най-добрите мачове на отбора бяха когато играеше в схема 3-5-2. С убийствена преса, много тичане, бързи контри и борба за всяка педя терен.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32633
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот 1914.1902 » 16 юли 2023 17:39

Максимум 10/15 мача да има с тази схема и то само срещу определени отбори. Не е ясно срещу повечето тимове в А група, които играят бетон отзад какво щеше да стане.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига, Кръг I: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София), Събота от 18:45

Мнениеот koisa » 16 юли 2023 18:27

Срещу нас така или иначе всички без Лудогорец играят бетон. Тъкмо като не сме прекалено офанзивни може да ги изкараме малко по-напред. Иначе ще продължаваме с 2000 безсмислени паса и 1-2 положения за цял мач.
Отдавна всички ни научиха цаката. Бетон, кюскане напред към някой бързак или тежък таран дебнещи за наши грешки и печелене на статични положения където също сме слаби.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта