efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД, Сряда от 18:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 юни 2023 20:09

koisa написа:Не смятам, че това са истинските възможности на титулярите, както и на резервите.
Ако Топузаков беше пуснал същите от мача с Лудогорец срещу Тирейци отивахме на над 3-ка. Тирейци нямаше да оставят децата да разцъкват свободно като в Разград.
При добър треньор, добра тактика и максимално раздаване и без левашки/детински грешки съм на 100% сигурен, че можем да бием двата съперника един след друг.
Аз съм на мнение, че в ситуацията, в която се намира Левски, и с оглед на игровият и кадровият ни потенциал, и Гуардиола да ни беше наставник, пак нямаше да вземем 6 т. срещу тези съперници, в рамките на тези 3 дена, в създалата се ситуация.
Някои ще кажат, че съм скептик, ми, не, реалист съм.

Та ние като цяло през целият сезон трудно вземахме по 2 поредни мача, та баш срещу тези, макар и пона-акани съперници ...
Просто, с дузпата в Разгард, до преди която нямаха дори и удар към вратата ни, ясно ни се показа, че с, или без нас, някои неща ще се случат, по един или друг начин.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта