efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 30 апр 2023 00:17

Дойдохме , видяхме, открихме, посмяхме се на припознатата хореография, победихме и закрихме.
Поздрави от Рикардиньо за цял Пловдив! ⚽️
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот teerr » 30 апр 2023 00:21

W84me написа:Изнервиха ме накрая много. Цунами вместо да я задържи прави грешка от там контра, опасност, можеше и дузпа да стане.


Не беше Цунами а май беше Джамели(или както се казва),ама на оня каун все Цънами му беше в устата........
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот W84me » 30 апр 2023 00:24

teerr написа:
W84me написа:Изнервиха ме накрая много. Цунами вместо да я задържи прави грешка от там контра, опасност, можеше и дузпа да стане.


Не беше Цунами а май беше Джамели(или както се казва),ама на оня каун все Цънами му беше в устата........

Той пък влезе ли? Май не влезе изобщо. Или Цунами, или Кръстев беше
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 30 апр 2023 01:00

W84me написа:
teerr написа:
W84me написа:Изнервиха ме накрая много. Цунами вместо да я задържи прави грешка от там контра, опасност, можеше и дузпа да стане.


Не беше Цунами а май беше Джамели(или както се казва),ама на оня каун все Цънами му беше в устата........

Той пък влезе ли? Май не влезе изобщо. Или Цунами, или Кръстев беше


Влезе още в началото на 15те мин ама все едно не беше влезнал.
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1906
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Sstefanov » 30 апр 2023 08:37

Слаб мач, нашите доста слаби, Ботев тотално. Общо взето на откриването на жълтурковския стадион, ги закрихме. Винаги ме е кефело, когато точно те и чорбата млъкнат, заради резултат. Нормално за тях, те пеят само за победа. Следващият път да изгасят тотално лампите, могат и да спечелят. В Пловдив ще пристигнем .....

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 30 апр 2023 08:39

darkblue67 написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
tmanolov написа:Благодаря на най-милото ми Мило, ме уволни асковския неможач и алчно човече. Ето, сега с Топчо ги порим яко - без да имаме удар във вратата и хоп, победа. А оня неможач Мъри по 15-20 удара и кво - 11 мача без победа. Благодаря на палмсбет и лично на най-богатия и милееш за Клуба си собственик. Те това е Левски, а не онази пародия преди. Само топчо и тесни

Пичага, вече ставаш смешен. Аз не разбирам, предпочиташ да загубим и да си режем вените заради Мъри ли? Само успех желая на Топчо и компания. Мъжка игра днес срещу пределно нахъсан отбор и пълни трибуни. И концентрация до самия край, похвално. А Мъри никой не го е уволнявал, сам си тръгна с доводи, които и до днес не разбирам. Никой не му се бъркал в работата, ама ЛЕД таблото, ама това и онова. Както и да е, дъвкано е вече до припадък...

Не се мъчи да го разбереш, за него е по-важно да докаже, че е прав отколкото Левски да побеждава.

Левски се управлява със заеми от собственика си. Левски получава фактури от генералният си спонсор. В Левски изпълнителен директор е?!???Борето?!??!!?
Какво значение има един мач , една победа ?
Три години през какво ли не минахме за да ........дойде в Левски левият спортен ташак на Бойко Борисов пеерас пеерас Ицето Йовов ???

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32867
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2023 08:53

Значи и нито една победа на твоя любимец Мъри няма значение, защото и той беше част от това, което си описал. А и си е гербаджия, не може да критикуваш единия заради Бойко, докато при другия изобщо да не си засегнал това толкова много време. Много некоректно (най-меко казано)!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32867
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2023 09:39

Това е едва втората победа на Левски над тим от топ 10 като гост.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 30 апр 2023 09:45

1914.1902 написа:Значи и нито една победа на твоя любимец Мъри няма значение, защото и той беше част от това, което си описал. А и си е гербаджия, не може да критикуваш единия заради Бойко, докато при другия изобщо да не си засегнал това толкова много време. Много некоректно (най-меко казано)!

Нито една победа , равен или загуба нямат смисъл ако не водят към целта която всеки един левскар , организиран , неорганизан , диванен , 1 процентов или там както още могат да ги определят , а тя е - Независим Левски.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32867
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2023 09:45

vvessel написа:Продължаваме със схемата - отзад 0:0 , напред квото стане и късмета за пореден път ни покри. На празна врата от 2 метра тия бият в гредата и от една изритана топка с карамболи и рикошети вкарахме гол. Добре че Ботев са по-зле от нас , че нищо не играхме.
Имаше едни 15 мин след гола дето вдигнахме оборотите, но това си беше.
Ние сме като еталон как не трябва да се играе в атака. Няма смислено отиграване и камара безсмислени удари на 2-3-4 метра от вратата. Един само (от 8) беше на около половин метър. Последните 10 минути вместо да се опитаме да комбинираме и да задържим, едно селско ритане напред, едни самоцелни финтове при които се губи топката. В последните 3 минути ни биха 2 ъглови удара. Пак казвам - късмета ни покрива засега.
Опасявам се да не стане като с Ники Митов. Няколко мача взима с голове в последните минути и точно в решителния мач - абсурдна издънка.
Та сега при добро стечение на обстоятелствата може да се докопаме до бараж, обаче там да се издъним.
От всичко най ми хареса че победата е срещу Ботев. Срещу Септември ако бяхме били така нямаше да има повод за радост. Хубавото е че нямам никакви очаквания и не съм чак толкова разочарован, но такова трагично нападение не си спомням да сме имали до сега.


И Митов ли беше виновен за издънката? Те Славия май нямаха удар даже към нашата врата. :D :D

А в мача с Берое някой спомня ли си пропуска на Жоао Силва в края на продълженията? Сигурно пак Митов е виновен.

През пролетта убедихме само при гостуването си на Арда (но те май имат някакъв интерес да не участват в топ 6), в другите мачове нищо кой знае какво, но целта е Европа и ако трябва ще бием всеки мач с 1-0 без убедителна игра, не ме интересува това. Лидерът в класирането колко такива има (и не само в това първенство, вижте и Ла Лига)?
Последна промяна от 1914.1902 на 30 апр 2023 09:46, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта